AD

دانلود رایگان بازی 41148 اپیزود 4 ؛ بازی ماجراجویی ترسناک

1 6,298

ماجراجویی و ترس، سبک بازی 41148 اپیزود 4 می‌باشد. یک بازی تماما ایرانی و ساخته شده توسط آقای فنائی می‌باشد. این بازی با این که یک بازی موفق قلمداد می‌شود، اما در واقع نمی‌توان از ایرادات آن صرف نظر کرد. بازی‌هایی که در سبک ماجراجویی‌های ترسناک هستند، محدودیت‌های سنی دارند. یعنی این بازی برای همه سنین مناسب نیست و برای بچه‌ها رعب و وحشت به بار می‌آورد. پس اولین نکته مهم در مورد بازی جذاب 41148 این است که شرط سنی خود را چک کنیم. سپس با توجه به سبک آن، با خود یکی دوتا کنید و ببینیم آیا اصلا به همچین سبکی علاقه دارید یا خیر؟ برای جواب به این سوال و بررسی دقیق‌تر این بازی تا انتهای این مقاله با سایت ایموجو همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی کال آف دیوتی ۶ (Call of Duty 6)

توضیحات کلی در مورد سبک و نحوه انجام بازی 41148 اپیزود 4

هنگامی که ماجراجویی را در این بازی شروع کنید، ناخودآگاه جذب این بازی می‌شوید. چون مثل فوتبال نیست که با کشف روش نحوه‌ی گل زدن دیگر دغدغه و ناراحتی نداشته باشید. دقیقا برعکس می‌باشد. چون که هر چقدر در بازی به پیش بروید با چیزهای جالب، عجیب و البته ترسناک روبرو می‌شوید. شعار این بازی این است که “دویل را بکش و دنیا را نجات بده.” همین جمله ترسناک بودن بازی را می‌رساند.

بازی 41148 اپیزود 4 دارای یک شخصیت اصلی است. این شخص حافظه خود را از دست داده است و حالا به خاطر این موضوع اتفاقات بدی برایش افتاده است. این شخص ماجراهای توام با ترس و البته مرگ آسا را تجربه کرده است. حالا 41148 می‌خواهد به دست آوردن دوباره حافظه این شخص را شرح دهد. این ماجرا به همین سادگی که بیان شد، نیست. بلکه در دل این دوباره بازیابی اطلاعات توسط شخصیت بازی، ماجراهای ترسناک زیادی رخ می‌دهد که باید آن‌ها را تحمل کنید.

یکی از ویژگی‌های ترسناک بودن، راز آلود بودن می‌باشد. یعنی به هر مکان و هر حرفی که در این بازی مشاهده می‌کنید یا می‌شنوید، باید یک سر نخ از موضوع کلی باشد که شما به دنبال آن هستید. باید اعتراف کرد در این زمینه آقای فنائی، سازنده این بازی، تلاش بسیاری کرده است. به طوری که همه‌ی اتاق‌ها و مکان‌های جالب، حتی کارهایی که انجام می‌دهید، همگی به نوعی یک سرنخ برای موضوع کلی هستند.

توضیحات کلی در مورد سبک و نحوه انجام بازی 41148 اپیزود 4

دانلود بازی 41148 اپیزود 4

به صورت کلی این بازی، یک بازی ماجراجویانه و ترسناک است. هر انتظا و برآوردی که از یک بازی این سبکی انتظار دارید، در آن گنجانده شده است. بازی 41148 اپیزود 4 به خوبی گیمرها را با داستان‌ها، ماجراها و مکان‌های ترسناک، سرگرم می‌کند. این بازی اصلا دچار افت نمی‌شود و در هر لحظه و ثانیه آن، شما ترس و لذت پیدا کردن ماجراهای جدید را خواهید داشت.

دانلود بازی 41148 اپیزود 4 گوگل پلی

نتیجه گیری

آقای مهدی فنائی سازنده بازی مورد بحث مقاله ما، انصافا یک بازی هیجان انگیز و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی را ساخته است. با این که برخی از کاربران از این بازی رضایت ندارند، اما در کل نمره‌ای که این بازی دریافت کرده است، قابل قبول است. بازی 41148 اپیزود 4 توانسته نظر منتقدین را هم جلب کند. در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با کارشناسان سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش مشکل بازی در سایت با انواع ارورها و راه حل هایی رفع آن ها آشنا شوید و بیشتر از بازی کردن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. امجد می گوید

    علییییییییی حرف نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.