AD

دانلود رایگان بازی شتاب در شهر 2 ؛ بازی ایرانی اتومبیل رانی

0 23,748

ماشین سواری شاید تنها تفریحی باشد که همه از آن لذت می‌برند، چه به عنوان سرنشین و چه به عنوان راننده. بازی شتاب در شهر 2 هم خواسته این حس و حال را برای گیمرها واقعی‌تر کند. اغلب بازی‌های ماشین سواری متعلق به شرکت‌های خارجی هستند. قطعا همه‌ی ماشین‌هایی که در خارج از کشور وجود دارند، در ایران وجود ندارند و چون که این شرکت‌ها از خودروهای کشور خودشان استفاده می‌کنند، ما هم ناچارا مجبور به استفاده از آن‌ها می‌شویم. در حالی که حتی یک بار هم آن‌ها را از نزدیک ندیده‌ایم. این موضوع ارتباط ما با بازی را کم رنگ می‌کند. همین موضوع کافی بود تا شرکت آروین تک یک بازی ریسینگ با ماشین ایرانی تولید کند. برای اطلاعت بیشتر با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در ارتباط باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی ندای وظیفه ۳ (Call of Duty 3)

توضیح کامل در مورد بازی شتاب در شهر 2

سایر بازی‌های ماشین سواری یک ایراد بزرگ برای ما ایرانی‌ها دارند. حدوداً 90 درصد مردم ایران در طول زندگی خود سوار ماشین‌های BMW، پورشه، فولکس واگن، بوگاتی، رولز رویس و سایر برندهای معتبر و معروف نمی‌شوند. پس اگر در یک بازی ریسینگ این خودروها وجود داشته باشند، هیجان و لذت بازی را کاهش می‌دهد. زیرا ما به عنوان مخاطب آن را درک نکرده‌ایم. مثلا در بین سکانس‌های جذاب و دوست داشتنی سریال برره، سکانس معروف “از جلو نظام” که به یک شکل دیگر اتفاق افتاد، بیش‌تر از همه خوشایند بود.

زیرا تقریبا 90 درصد مردم حداقل در مدرسه و یا در سربازی این کار را انجام داده‌اند. زمانی که می‌بینند کاری که خودشان انجام داده‌اند به شیوه‌ی دیگری انجام می‌شود، از آن لذت می‌برند. بازی شتاب در شهر 2 هم دقیقا این کار را کرده است. به جای استفاده از خودروهای لوکس و البته غیر عادی برای مردم، از خودروهایی استفاده کرده است که اکثرا مردم از آن استفاده کرده و یا از نزدیک مشاهده کرده‌اند.

خودروهای استفاده شده در این بازی پراید، بنزهای معروف پلیس، پرشیا، سمند و چند تا از ماشین‌های خارجی هستند. با انتخاب هر یک از این خودروها دل به جاده‌ها خواهید زد. کسانی که عاشق ماجراهای دزد و پلیسی ایرانی با خودروهای ایرانی هستند، قطع به یقین یکی از بهترین بازی‌های است که می‌تواند شما را به عشق خود برساند. پس این بازی را دانلود و از آن نهایت استفاده و لذت را ببرید.

توضیح کامل در مورد بازی شتاب در شهر 2

داستان مسابقه‌ای این بازی شتاب در شهر 2

در این بازی شخصی به اسم امیر وجود دارد. این امیر آقا یکی از راننده‌های باحال و البته کارکشته می‌باشد. این شخص عاشق ماشین سواری است و کسی نمی‌تواند این عشق را از او بگیرد. در ادامه ماجراهای بازی شتاب در شهر 2 امیر آقا با یک مکانیک خفن که توانایی تبدیل ماشین‌های لولو به هلو را دارد، آشنا می‌شود. با کمک این شخص ماشین خود را ارتقا می‌دهد و ادامه ماجرای هیجان انگیز بازی را پی می‌گیرد.

دانلود بازی شتاب در شهر 2 از کافه بازار

نتیجه گیری

حمایت از بازی‌های ایرانی باید تبدیل به یک اصل مهم در زندگی ما شود. اما قطعا هر بازی لیاقت حمایت را ندارد. پس راه حل چیست؟ باید بازی‌ها را ریز به ریز بررسی کنیم و خیلی هم سخت گیر نباشیم. زیرا اکثر شرکت‌های بازی سازی تحریم هستند. پس با یک دید منصفانه باید از عزیزانی که در جهت بالا بردن سطح گیم در ایران تلاش می‌کنند، قدر دانی کنیم. یکی از این قدر دانی‌ها را سایت ایموجو به شرکت آروین تک هدیه می‌کند. 

با مراجعه به سایت ایموجو علاوه بر اینکه می توانید به راحتی به لینک دانلود انواع بازی ها در بخش دانلود بازی سایت دسترسی پیدا کنید، می توانید با آموزش و ترفندهای انواع بازی های موبایلی و کامپیوترآشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.