AD

دانلود رایگان بازی زوما (Zuma)؛ بازی پازل اکشن

0 725

بازی زوما و بازی‌هایی که در این سطح و این نوع هستند، آیا واقعا ارزش بازی کردن دارند؟ سال‌ها پیش که هنوز شرکت‌های قدر بازی‌سازی جهان به این حد از پیشرفت نرسیده بودند، سعی می‌کردند بازی‌هایی را درست و روانه بازار کنند که با همه‌ی ایرادات و کاستی‌های آن زمان، جذابیت و هیجانات خود را داشته باشد. این طرز تفکر و البته این سطح امکانات باعث شد تا بازی‌هایی مانند زوما تولید شوند. یک بازی حبابی که شما به عنوان معبد باید آن‌ها را نابود کنید. البته باید هوشیار، سریع و با فکر عمل کنید تا بتوانید حباب‌ها را شکست دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با سایت مجله بازی موبایل ایموجو تا انتهای این مقاله همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی تیکن ۷ ؛ بازی مبارزه ای پرطرفدار

گیم پلی بازی زوما و نحوه انجام آن

همانطور که گفته شد این بازی در سال‌های دور ساخته شده و گیم پلی آن امروزی و مدرن نیست. البته نباید از این موضوع هم غافل شد که برای این سبک بازی، بهترین گیم پلی دنیا و امروزی هم شاید فقط کمی بهتر از این بازی باشد. پس در کل در بخش گیم پلی ایرادی برای این بازی نیست با این که خیلی از تصورات و آن بازی‌هایی که ما انجام داده‌ایم، بسیار بالاتر از این بازی است. اما در حالت کلی گیم پلی بازی زوما مناسب است.

تعداد مراحل بازی بسیار بالا می‌باشد. شاید برای این همه مرحله تنها اسمی که بتوان انتخاب کرد، بازی جهان باز است. یعنی تک و توک گیمری پیدا می‌شود که بتواند این همه مراحل را طی کند. همچنین این بازی بسیار استرس زا است. اگر دیر بجنبین و یا عجولانه و بدون منطق بازی را انجام دهید، شکست سنگینی خواهید خورد و بازی را می‌بازید.

اما نحوه انجام بازی چگونه است؟ در مرحله اول این بازی شما در نقش یک بمب انداز که شبیه معبد است به گونه‌های مختلف در جاهای مختلف نقشه بازی سکنا می‌گیرید. دهانه شما یک بمب انداز حرفه‌ای است. دور شما پر از توپ‌های رنگی است. این توپ‌ها اغلب در یک مسیر دایره‌ای در حال نزدیک شدن به شما هستند. با بمب‌های خود باید کاری کنید که این توپ‌ها به شما نرسند. چون در این صورت می‌بازید.

گیم پلی بازی زوما و نحوه انجام آن

نحوه‌ برنده شدن در بازی Zuma

برای برنده شدن تنها یک راه حل دارید. باید از بمب‌های خود نهایت استفاده را بکنید. یعنی با یک بمب حداقل 5 تا (کم‌تر هم می‌شود) از توپ‌ها را نابود کنید. در بازی زوما شرایط اینگونه است که توپ‌ها از یک مسیر دایره‌ای مانند منچ دایره‌ای به مبدا دایره، که همان معبد شما است، سرازیر می‌شوند. شما برای برنده شدن در این بازی نباید اجازه دهید تا توپ‌ها به سمت معبد شما نزدیک شوند. بعد از برخورد اولین توپ به معبد، شما بازنده بازی می‌شوید. رفته رفته با اضافه‌تر شدن مراحل جدید، سرعت توپ‌ها و مدت زمان فعال بودن آن‌ها هم افزایش پیدا می‌کند.

دانلود بازی زوما از گوگل پلی

نتیجه گیری

یکی از بازی‌هایی که در ابتدای عرضه گوشی‌های هوشمند توانست بخش قابل توجهی از بازار را به سمت خود بکشاند، بازی زوما بود. این بازی با این که گیم پلی ساده و اصل جالبی ندارد، اما یک بازی فوق‌العاده مهیج و استرس زا است. همین موضوع باعث شده تا این بازی همچنان جزو بازی‌های سخت و البته هیجان انگیز باقی بماند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی هیجان انگیز با سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش آموزش بازی به صورت کامل با بخش ها و مراحل مختلف بازی آشنا شوید و از بازی کردن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.