AD

دانلود رایگان بازی گردش مالی رابرت کیوساکی

2 9,657

بازی گردش مالی رابرت کیوساکی بهترین روش برای تبدیل شدن به یک ثروتمند واقعی می‌باشد. چرا که این بازی اثر یک ثروتمند بزرگ آمریکایی به نام رابرت کیوساکی می‌باشد. ثروت واقعی تعریف خاصی ندارد. چون ثروت از نظر آن‌هایی که در وضع مالی خوبی قرار دارند، مهر و محبت، قدرت، سیاست، هم نوع دوستی و… می‌باشد. در واقع پول برای این عزیزان چرک کف دست می‌باشد. اما برای کسانی که از قدرت مالی خوبی برخوردار نیستند و یا حتی اگر چند روز کار نکنند پول ندارند، پول اولویت اصلی است. البته در موضوعات اجتماعی هیچ چیزی صد درصد نیست. شما عزیزان با یادگیری و انجام این بازی، راه‌های ساده و سودآوری را برای رسیدن به ثروت پیدا خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در ارتباط باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی کلش آف کلنز ؛ بازی محبوب و پرطرفدار

اطلاعاتی ناب در مورد بازی گردش مالی رابرت کیوساکی

خیلی‌ها بیشتر از این که به سخن یک شخص توجه کنند، به گوینده آن توجه می‌کنند. یعنی می‌گویند کسی که با این دانش‌ها نتوانسته برای خود در این زمینه کاری انجام دهد، ما چگونه از راه‌هایی که او معرفی می‌کند، موفق شویم. به همین دلیل لازم است تا با کیوساکی بیشتر آشنا شویم تا متوجه شویم آیا بازی گردش مالی رابرت کیوساکی یا همان کش فلو، توانسته رابرت را متمول کند یا نه؟ باید به استحضار شما سروران گرامی برسانم که آقای کیوساکی نزدیک 800 میلیون دلار ثروت دارد. این عدد با دلار هزار تومانی برابر با 800 میلیارد تومان می‌شود.

این موضوع نشان دهنده این است که راهکارهایی که آقای کیوساکی تحت بازی کش فلو معرفی کرده است، کارآمد می‌باشد. در این بازی مهم‌ترین چیزی که یاد خواهید گرفت، قدرت ریسک کردن برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ می‌باشد. ریسک شاید اصلی‌ترین بخش ثروتمند شدن یک فرد را بر عهده می‌گیرد. قطعا اگر یک بازی بتواند به شما این حس را القا کند که ریسک کردن در زندگی ضروری است، به احتمال قوی، 90 درصد راه ثروتمند شدن را رفته‌اید.

نظر شخصی آقای کیوساکی در مورد بازی گردش مالی رابرت کیوساکی یا همان کش فلو بسیار جالب است. او می‌گوید سال‌ها به ما گفته‌اند؛ کتاب تنها دوست شما می‌باشد. در حالی که این گونه نیست. زیرا کتاب خواندن علاوه بر محسناتی که دارد، بسیار خسته کننده هم می‌باشد و بیشتر به این دلیل است که برای یاد دادن مفاهیم زندگی و علمی از فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و البته بازی‌ها استفاده می‌کنند. پس کتاب تنها روش یادگیری نیست. بلکه یک راه خوب و خسته کننده است.

اطلاعاتی ناب در مورد بازی گردش مالی رابرت کیوساکی

چرخه‌های بازی کش فلو (cash flow)

بازی گردش مالی رابرت کیوساکی تحت عنوان کش فلو، خیلی به زندگی واقعی شباهت دارد. دو تا چرخه در این بازی وجود دارد. چرخه اول، چرخه موشی یا همان چرخه معمولی زندگی است. شما اگر بتوانید بعد از شکست‌های مختلف یا بدون شکست از این مسیر خارج شوید، وارد چرخه ثروت می‌شوید. اما در این دو تا چرخه چه چیزهایی وجود دارد و چگونه باید از چرخه معمولی وارد چرخه ثروت شد؟

چرخه معمولی چیست؟

این چرخه برای همه آشنا می‌باشد. شما در یک روزی که یادتان نمی‌آید، از یک پدر و مادر متولد می‌شوید. بزرگ می‌شوید و به مدرسه، دانشگاه، کارگری و سربازی می‌روید. در ذهن خود همیشه ایده‌ال‌هایی را دارید. این که زندگی‌تان چگونه باشد. بالاخره وارد یک شغل ثابت می‌شوید. درآمدی را به صورت روزانه، ماهانه یا سالانه کسب می‌کنید. خریدها و قرض‌های خود را انجام می‌دهید. از بانک وام می‌گیرید و سپس از حقوق خود، بخشی را برای پرداخت وام در نظر می‌گیرید.

مسافرت می‌روید. لباس، کیف، کفش و مواردی از این دست را برای خود تهیه می‌کنید. یا یک باغ برای خود می‌خرید و اندکی هم این باغ به درآمدهای شما اضافه می‌کند و غیره. بازی گردش مالی رابرت کیوساکی این چرخه را چرخه موشی نامگذاری کرده است. همانطور که می‌دانید و البته مشاهده می‌کنید، این چرخه یک هدف دارد و یک نفر که به دنبال آن است. هدف خوشبختی و زندگی آرام و بی دغدغه است و اما کسی که دنبال این هدف است، با قرار گرفتن در این مسیر هیچ‌گاه به آن نخواهد رسید.

چرا که این شخص جز دغدغه اصلا کار دیگری انجام نمی‌دهد. مدرسه، دانشگاه، کار، حقوق ماهیانه، عمر کم و… این اجازه را نخواهد داد. اگر بتوانید از این چرخه که همان چرخه زندگی معمولی و همیشه با دغدغه از لحاظ مالی است، خارج شوید، در بازی به چرخه ثروت خواهید رسید اما در واقعیت به روزهای خوب زندگی، انشاالله.

چرخه‌های بازی کش فلو (cash flow)

نحوه انجام بازی گردش مالی رابرت کیوساکی

در بخش قبلی به چرخه موشی ایراد گرفته شد. اما اصلی‌ترین ایراد این چرخه که به آن اشاره نشد، تورم موجود در کشورها می‌باشد. اگر با یک حقوق ثابت و غیرثابت، نتوانید به اندازه تورم کشور، درآمدتان را افزایش دهید، تازه آن موقع است که متوجه می‌شوید باید بازی گردش مالی رابرت کیوساکی را با دقت بیشتری انجام دهید تا بتوانید راه‌های ورود به چرخه ثروت را یاد بگیرید.

شما در این بازی ابتدا در چرخه موشی قرار دارید. اشیاء بازی، یک تخته به همراه چندین کارت دارای نماد مالی و یک تاس می‌باشد. شما تاس را می‌اندازید و مسیر خود را در این چرخه شروع می‌کنید. عین واقعیت‌های زندگی، یک شغل انتخاب می‌کنید و در ماه حقوق می‌گیرید. آپشن‌هایی مانند وام گرفتن از بانک هم موجود است. البته هزینه خرید، تحصیل، خانواده و… را هم باید پرداخت کنید. حالا شما با سرمایه‌گذاری مطمئن در این چرخه، باید حداقل امتیاز قبولی را بگیرید تا بتوانید وارد چرخه ثروت شوید. این بازی حداقل با دو و حداکثر با شش نفر قابل انجام است.

چرخه ثروت در بازی گردش مالی رابرت کیوساکی همان زندگی است که در اینستاگرام نمونه‌های آن را مشاهده کرده‌ایم. البته فیلم‌های ترکیه‌ای هم این فضا را پوشش می‌هند. در این چرخه، شما دیگر مجبور به کار کردن نیستید. تنها کاری که شما انجام می‌دهید، سرمایه گذاری است. سرمایه‌ای که با یک روش فوق‌العاده در چرخه موشی به دست آورده‌اید. حال شما در چرخه ثروت، فقط با سرمایه گذاری کردن، ثروت خود را در مدت کم چندین برابر می‌کنید. این موضوع با عبارت معروف “پول، پول می‌آورد” همخوانی دارد.

قطعا و مطمئنا، تنها راه خروج از چرخه موشی، که به شدت دغدغه‌مند می‌باشد، قدرت ریسک کردن می‌باشد. اگر ریسک نکنید، هیچ گاه به زندگی ایده‌ال خود نزدیک نخواهید شد. 

ریسک واقعی چگونه است؟

بازی گردش مالی رابرت کیوساکی حداقل در عالم بازی (عالم غیر واقعی) جرات ریسک کردن را به شما می‌دهد. ریسک یعنی خطر کردن. پس احتمال این که یک ریسک جواب ندهد و دارو ندار شما را هم بگیرد، ممکن است. اما این نکته هم وجود دارد که بدون ریسک، بدون دغدغه هم نمی‌توانید زندگی کنید. به هر حال یا بهانه‌هایتان را در ذهن خود بزرگ کنید، یا شیرینی رسیدن به اهداف را. انتخاب و تقاص، هر دو با خودتان است.

به قول سازنده فیسبوک و اولین میلیاردر جوان دنیا، مارک زاکربرگ، بزرگترین ریسک در زندگی، ریسک نکردن است. چون احتمال این که بتوانید آن گونه که تصور می‌کنید، زندگی کنید، صفر می‌شود. همیشه منتظر رسیدن سر برج هستید تا بتوانید امورات لازم خود را انجام دهید. البته نباید کتمان کرد که هر ریسکی، ریسک حساب نمی‌شود. مثلا یکی از راه‌های کسب ثروت نجومی، احتکار است. احتکار کار غیرقانونی و غیر انسانی است. تنها خطر آن هم، دستگیری توسط مجریان قانون است. با این که ریسک کمی دارد، اما روش مناسبی از لحاظ اخلاقی نیست.

ریسک واقعی، همان ریسکی است که در بازی گردش مالی رابرت کیوساکی به آن اشاره شده است. یعنی بدون آن که به کسی ضربه بزنید و فقط و فقط با هوش اقتصادی خود، بتوانید یک راه نسبتا مطمئن و البته ریسک دار را برای خروج از زندگی موش وار خود، اتخاذ کنید. نسخه فارسی این بازی هم موجود است. برای آینده خودتان هم که شده یک بار این بازی را حداقل برای تفریح هم که شده انجام دهید.

ریسک واقعی چگونه است؟

هدف‌های بازی گردش مالی رابرت کیوساکی

اولین و مهمترین هدف این بازی این بود که شما با ریسک کردن اصولی بتوانید به رویاها و زندگی بدون دغدغه خود برسید. اما هدف‌های دیگری هم در این بازی وجود دارد که باید با آن‌ها آشنا شویم. هدف بعدی این بازی این است که شما یک مفهوم را به درستی یاد بگیرید. این مفهوم عبارت است از این که یک زندگی راحت از نظر مالی، نیازمند یک هوش اقتصادی است. بازی گردش مالی رابرت کیوساکی به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید از این هوش خود استفاده کنید.

واقعیت این است که داشتن پول زیاد و یکجا، مثلا سه میلیارد نقد، دست شما را برای رسیدن به رویاها هموار می‌کند. خیلی از ایرانی‌ها تا آخر عمرشان، شاید بیشتر از این مقدار درآمد داشته باشند. اما هیچ وقت از لحاظ مالی نتوانستد بی دغدغه زندگی کنند. زیرا همیشه یک سری مسائل برای فکر کردن بود. شاید خیلی‌ها هم ثروتی بزرگتر از این مقدار را یک جا داشتند، اما باز هم به آن استقلال مالی و زندگی آرام یک ثروتمند نرسیدند. دلیل آن هم نداشتن هوش اقتصادی است که این بازی تمام و کمال آن را به شما یاد می‌دهد.

دانلود بازی گردش مالی رابرت کیوساکی از گوگل پلی

دانلود بازی گردش مالی رابرت کیوساکی از اپ استور

نتیجه گیری

همیشه خیلی از افراد در دنیا بر این عقیده هستند که کتاب تنها نجات دهنده انسان از تاریکی است و روی آن هم پا فشاری می‌کنند. این یک عقیده بسیار درستی می‌باشد. اما این واقعیت هم وجود دارد که خیلی‌ها، حتی شاید خود ما، حوصله کتاب خواندن نداریم. چون مطالعه کردن کار بسیار سختی می‌باشد. همین موضوع سبب شد تا برای اولین بار در جهان، آقای کیوساکی دست به یک ابتکار بزند. بازی گردش مالی رابرت کیوساکی یا همان کش فلو، کلیه‌ی مفاهیم اقتصادی را در قالب یک بازی ارائه کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با کارشناسان سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین اگر به نقد و بررسی انواع بازی های موبایلی و اندرویدی علاقه دارید می توانید به بخش نقد و بررسی بازی سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. رضا کارگزار می گوید

    سلام. نسخه بومی سازی شده این بازی با نام کش فلو به صورت فیزیکی توسط شرکت هوش ثروت تولید شده است. من انجام این بازی رو هم پیشنهاد می کنم. موفق باشید

  2. زهرا می گوید

    بعد از دیدن بازی باید بگم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.