دانلود رایگان بازی کلش آف کلنز ؛ بازی محبوب و پرطرفدار

0 340

تقریبا همه با بازی کلش آف کلنز آشنا هستند. بازی فوق‌العاده زیبا و اعتیاد آور که توسط شرکت قدر سوپرسل ساخته شده است. در بازی کلش یک قانون وحشت‌ناک وجود دارد. این قانون عبارت است از این که شما باید بتوانید دهکده یا همان کشور خود را به پیشرفت برسانید. در این راه هیچ چیزی مانع شما نیست. یعنی بدون این که نگران کسی یا چیزی باشید، فقط و فقط باید به فکر پیشرفت باشید. یکی از اصطلاحات این بازی لوت یا غارت کردن است. یعنی باید با چپاول و غارت هم که شده پیشرفت خود را سریع‌تر کنید و هم این که جلوی پیشرفت آن‌ها را بگیرید. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات دانلود بازی سایت ایموجو به معرفی بیشتر بازی کلش آف کلنز و برخی از ویزگی های این بازی می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی خدای جنگ (God OF War)

هدف بازی کلش آف کلنز

معمولا به همچین بازی‌هایی، بازی‌های استراتژی می‌گویند. یعنی شما با یک ایده و استراتژی از پیش معلوم شده، سعی می‌کنید تا دهکده خود را قوی‌تر کنید. البته قوی‌تر شدن دهکده کشور یا هر چیز دیگری جزء الزامات آن می‌باشد. اما برای پیشرفت 3 راه اصلی وجود دارد. یک راه این است که شما هر روز برای پیشرفت خود تلاش کنید. مثلا در زمینه‌های مختلف تحقیق و جستجو کنید و با دانسته‌های خود یک کاری انجام دهید که شما را قوی‌تر کند.

راه دوم این است که دست روی دست بگذارید و نتیجه زحمات یک نفر را به هر طریقی شده از چنگ او در بیاورید. راه سوم هم، استفاده از هر دو روش است. استراتژی بازی کلش آف کلنز هم، راه سوم است. اصطلاحا به کشورهایی که همچین سیستمی دارند، یعنی از هر روشی برای افزایش قدرت و نفوذ خود استفاده می‌کنند، امپریالیسم یا قدرت طلب می‌گویند. ما ایرانی‌ها این سیستم را بیش از هر کس دیگری درک می‌کنیم. چون در طول سالیان گذشته افراد زیادی از بین هموطنان ما فقط به خاطر قدرت طلبی برخی از کشورهای دنیا جان خود را از دست  داده‌اند.

در بازی جذاب و استراتژیک وار کلش آف کلنز، یک سری منابع در همه‌ی دهکده‌ها وجود دارد. شما به عنوان رئیس دهکده باید سعی کنید در وهله اول کمی از منابع را خودتان تولید کنید تا به یک وضع نسبتا قابل قبول برسید که توانایی حمله به سایر دهکده‌ها را داشته باشید. سپس ارتش خود را تجهیز می‌کنید و به دهکده‌های دیگر حمله می‌کنید. هر چیزی که برایتان اهمیت داشته باشد را غارت می‌کنید. با این کار سرعت پیشرفت شما با منابع رایگان جدید بیشتر می‌شود و همینطور سرعت پیشرفت دهکده‌های غارت شده کم‌تر می‌شود.

هدف بازی کلش آف کلنز

منابع موجود در بازی Clash Of Clans و راه‌های ساخت آن‌ها

در بازی کلش آف کلنز 4 منبع بسیار مهم وجود دارد. این چهار منبع با نام‌های طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس شناخته می‌شوند. هر یک از این منابع در راستای کمک به هم دیگر و صد البته برای کمک به پیشرفت شما در بازی هستند. یعنی جنگ‌های موجود در این بازی برای بدست آوردن این منابع هستند که زنده ماندن شما در گرو بودن آن‌ها است.

  1. طلا در زندگی واقعی یک فلز زینتی و البته یک نوع ارز جهانی هم محسوب می‌شود. شما با استفاده از طلا در این بازی می‌توانید برای افزایش کاربرد سلاح‌های دفاعی، مقاوم سازی دیوارها و ساختمان مرکزی و ساخت سلاح استفاده کنید. طلا توسط دستگاه طلا ساز که در اول بازی به شما داده می‌شود، قابل ساخت است.
  2. رنگ اکسیر، بنفش کم رنگ می‌باشد. از اکسیر برای ساخت و ارتقاء سرباز و همچنین برای ارتقاء دادن ساختمان‌های دهکده، از جمله ساختمان اصلی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکسیر هم توسط دستگاهی که اول بازی داده می‌شود، ساخته می‌شود.
  3. اکسیر سیاه در بازی کلش آف کلنز مانند اکسیر معمولی وظیفه ارتقاء را بر عهده دارد. اما سرعت ارتقاء توسط دارک اکسیر بیشتر می‌باشد.
  4. الماس بهترین منبع موجود در بازی است که اگر آن را داشته باشید می‌توانید سرعت ارتقاء و ساخت سه منبع دیگر را حداقل دو برابر کنید. پس قدر الماس‌هایتان را بدانید. با نابود کردن موانعی مانند سنگ، درخت و… می‌توانید الماس رایگان بدست بیاورید.

دانلود بازی کلش آف کلنز از گوگل پلی

دانلود بازی کلش آف کلنز از اپ استور

منابع موجود در بازی Clash Of Clans و راه‌های ساخت آن‌ها

نتیجه گیری

آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و صهیونیست‌ها در این قرن و کشورهایی مانند ایران، چین و روسیه هم در گذشته، از بزرگترین استعمارگران و البته آمپریالیسم‌های تاریخ هستند. کلش آف کلنز هم این قدرت را به همه کاربران داده تا با این سیستم آشنایی پیدا کنند. با این که این سیستم از نظر انسانی قابل قبول نیست، اما حتی بازی آن هم جذاب است. زیرا یکی از حس‌های ذاتی انسان یعنی برتری طلبی را به اوج می‌رساند. این بازی بسیار جذاب و هیجانی است و مطمئنا اگر به آن اعتیاد کنید، حداقل چندین سال مهمان شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی کلش آف کلنز با سایت ایموجو در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.