AD

دانلود رایگان بازی کلش آف کلنز ؛ بازی محبوب و پرطرفدار

76 613

تقریبا همه با بازی کلش آف کلنز آشنا هستند. بازی فوق‌العاده زیبا و اعتیاد آور که توسط شرکت قدر سوپرسل ساخته شده است. در بازی کلش یک قانون وحشت‌ناک وجود دارد. این قانون عبارت است از این که شما باید بتوانید دهکده یا همان کشور خود را به پیشرفت برسانید. در این راه هیچ چیزی مانع شما نیست. یعنی بدون این که نگران کسی یا چیزی باشید، فقط و فقط باید به فکر پیشرفت باشید. یکی از اصطلاحات این بازی لوت یا غارت کردن است. یعنی باید با چپاول و غارت هم که شده پیشرفت خود را سریع‌تر کنید و هم این که جلوی پیشرفت آن‌ها را بگیرید. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات دانلود بازی سایت ایموجو به معرفی بیشتر بازی کلش آف کلنز و برخی از ویزگی های این بازی می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی خدای جنگ (God OF War)

هدف بازی کلش آف کلنز

معمولا به همچین بازی‌هایی، بازی‌های استراتژی می‌گویند. یعنی شما با یک ایده و استراتژی از پیش معلوم شده، سعی می‌کنید تا دهکده خود را قوی‌تر کنید. البته قوی‌تر شدن دهکده کشور یا هر چیز دیگری جزء الزامات آن می‌باشد. اما برای پیشرفت 3 راه اصلی وجود دارد. یک راه این است که شما هر روز برای پیشرفت خود تلاش کنید. مثلا در زمینه‌های مختلف تحقیق و جستجو کنید و با دانسته‌های خود یک کاری انجام دهید که شما را قوی‌تر کند.

راه دوم این است که دست روی دست بگذارید و نتیجه زحمات یک نفر را به هر طریقی شده از چنگ او در بیاورید. راه سوم هم، استفاده از هر دو روش است. استراتژی بازی کلش آف کلنز هم، راه سوم است. اصطلاحا به کشورهایی که همچین سیستمی دارند، یعنی از هر روشی برای افزایش قدرت و نفوذ خود استفاده می‌کنند، امپریالیسم یا قدرت طلب می‌گویند. ما ایرانی‌ها این سیستم را بیش از هر کس دیگری درک می‌کنیم. چون در طول سالیان گذشته افراد زیادی از بین هموطنان ما فقط به خاطر قدرت طلبی برخی از کشورهای دنیا جان خود را از دست  داده‌اند.

در بازی جذاب و استراتژیک وار کلش آف کلنز، یک سری منابع در همه‌ی دهکده‌ها وجود دارد. شما به عنوان رئیس دهکده باید سعی کنید در وهله اول کمی از منابع را خودتان تولید کنید تا به یک وضع نسبتا قابل قبول برسید که توانایی حمله به سایر دهکده‌ها را داشته باشید. سپس ارتش خود را تجهیز می‌کنید و به دهکده‌های دیگر حمله می‌کنید. هر چیزی که برایتان اهمیت داشته باشد را غارت می‌کنید. با این کار سرعت پیشرفت شما با منابع رایگان جدید بیشتر می‌شود و همینطور سرعت پیشرفت دهکده‌های غارت شده کم‌تر می‌شود.

هدف بازی کلش آف کلنز

منابع موجود در بازی Clash Of Clans و راه‌های ساخت آن‌ها

در بازی کلش آف کلنز 4 منبع بسیار مهم وجود دارد. این چهار منبع با نام‌های طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس شناخته می‌شوند. هر یک از این منابع در راستای کمک به هم دیگر و صد البته برای کمک به پیشرفت شما در بازی هستند. یعنی جنگ‌های موجود در این بازی برای بدست آوردن این منابع هستند که زنده ماندن شما در گرو بودن آن‌ها است.

 1. طلا در زندگی واقعی یک فلز زینتی و البته یک نوع ارز جهانی هم محسوب می‌شود. شما با استفاده از طلا در این بازی می‌توانید برای افزایش کاربرد سلاح‌های دفاعی، مقاوم سازی دیوارها و ساختمان مرکزی و ساخت سلاح استفاده کنید. طلا توسط دستگاه طلا ساز که در اول بازی به شما داده می‌شود، قابل ساخت است.
 2. رنگ اکسیر، بنفش کم رنگ می‌باشد. از اکسیر برای ساخت و ارتقاء سرباز و همچنین برای ارتقاء دادن ساختمان‌های دهکده، از جمله ساختمان اصلی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکسیر هم توسط دستگاهی که اول بازی داده می‌شود، ساخته می‌شود.
 3. اکسیر سیاه در بازی کلش آف کلنز مانند اکسیر معمولی وظیفه ارتقاء را بر عهده دارد. اما سرعت ارتقاء توسط دارک اکسیر بیشتر می‌باشد.
 4. الماس بهترین منبع موجود در بازی است که اگر آن را داشته باشید می‌توانید سرعت ارتقاء و ساخت سه منبع دیگر را حداقل دو برابر کنید. پس قدر الماس‌هایتان را بدانید. با نابود کردن موانعی مانند سنگ، درخت و… می‌توانید الماس رایگان بدست بیاورید.

دانلود بازی کلش آف کلنز از گوگل پلی

دانلود بازی کلش آف کلنز از اپ استور

منابع موجود در بازی Clash Of Clans و راه‌های ساخت آن‌ها

نتیجه گیری

آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و صهیونیست‌ها در این قرن و کشورهایی مانند ایران، چین و روسیه هم در گذشته، از بزرگترین استعمارگران و البته آمپریالیسم‌های تاریخ هستند. کلش آف کلنز هم این قدرت را به همه کاربران داده تا با این سیستم آشنایی پیدا کنند. با این که این سیستم از نظر انسانی قابل قبول نیست، اما حتی بازی آن هم جذاب است. زیرا یکی از حس‌های ذاتی انسان یعنی برتری طلبی را به اوج می‌رساند. این بازی بسیار جذاب و هیجانی است و مطمئنا اگر به آن اعتیاد کنید، حداقل چندین سال مهمان شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی کلش آف کلنز با سایت ایموجو در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

76 نظرات
 1. محمد پور می گوید

  سلام خسته نباشید چجوری میتونم بفهمم کارگرم خوابیده یا درحال کار کردن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   ابتدا اطمینان پیدا کنید کارگر مشغول کار نیست و درون کلبه خوابیده است!!
   کلبه‌ی کارگر را انتخاب کرده و آن را جابجا کنید و به محلی که امکان قرار دادن آن نیست و ناحیه‌ی زیر آن قرمز رنگ است ببرید!!
   در همین حال، دکمه‌ی چیدن بیس یا Layout Editor را لمس نمایید!!
   Edit Layout را لمس کنید
   دکمه‌‌ی Cancel را لمس کنید و سپس دکمه‌ی ضربدر را لمس کنید تا به محیط بازی بازگردید!!

 2. اتایی می گوید

  سلام خسته نباشید بهترین زمان برای آپگرید بربرین کینگ کی هست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   بازیکنان تان هال ۷ باید بربرین کینگ رو همیشه در اولویت قرار بدن. با داشتن بربرین کینگ مخصوصا وقتی به لول ۵ میرسه و قابلیت Iron First رو به دست میاره سرعت فارمینگ تون میتونه سر به فلک بکشه.

 3. منشش دار می گوید

  سلام خسته نباشید من نیروهایی که برای حمله به کلن استفاده کرده بودم با اینکه تعدادیشون نمردن ولی بعد تموم شدن وار از بین رفتن چرا؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر نیروهای مدافع موجود در قلعه کلن شما، در صورتی که از دفاع در برابر دشمنان جان سالم به در ببرند، با سلامتی کامل به قلعه کلن بازمی‌گردند و می‌توانند در دفاع بعدی از روستای شما نیز حضور داشته باشند اما بر عکس این موضوع امکان‌پذیر نیست؛ یعنی نیروهای قلعه کلن که در حمله به دشمنان از آن‌ها استفاده می‌کنید، در صورتی که زنده بمانند باز هم قابل استفاده نیستند.

 4. صمدی پور می گوید

  سلام خسته نباشید چه نیروهایی بعد از وار یالم به کلن بر میگردن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر نیروهای مدافع موجود در قلعه کلن شما، در صورتی که از دفاع در برابر دشمنان جان سالم به در ببرند، با سلامتی کامل به قلعه کلن بازمی‌گردند و می‌توانند در دفاع بعدی از روستای شما نیز حضور داشته باشند اما بر عکس این موضوع امکان‌پذیر نیست؛ یعنی نیروهای قلعه کلن که در حمله به دشمنان از آن‌ها استفاده می‌کنید، در صورتی که زنده بمانند باز هم قابل استفاده نیستند.

 5. فریدی می گوید

  سلام خسته نباشید من کلنم سطح یکه چرا نمیتونم از ساحره استفاده کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر هیلِر و ساحره درون قلعه کلن با سطح یک جای نمی‌گیرند. پس اگر درخواست این نیروها را از هم‌تیمی‌های خود دارید باید دارای قلعه کلن سطح دو یا بالاتر باشید.

 6. بهادری می گوید

  سلام خسته نباشید تو کلن سطح یک از چه هیروهایی نمیشه استفاده کرد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر هیلِر و ساحره درون قلعه کلن با سطح یک جای نمی‌گیرند. پس اگر درخواست این نیروها را از هم‌تیمی‌های خود دارید باید دارای قلعه کلن سطح دو یا بالاتر باشید.

 7. شکیب پور می گوید

  سلام خسته نباشید من به کلنم حمله شده 90درصدش تخریب شد تا چند ساعت در برابر دشمنا مقاوم هستم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اگر تاون‌هال یا ۴۰ – ۸۹ درصد روستای شما ویران شود، روستایتان تا ۱۲ ساعت توسط شیلد در برابر مهاجمان آسیب‌ناپذیر می‌شود. در صورتی که این میزان تخریب به ۹۰ درصد برسد (خواه تاون‌هال شما نابود شود یا نه) میزان این شیلد به ۱۶ ساعت افزایش پیدا می‌کند.

 8. الوستانی می گوید

  سلام خسته نباشید من جمع کننده های منابعمو ارتقا دادم ولی هیچ منبعی جمع نمیکنن چرا؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اگر جمع‌کننده‌های منابع خود را ارتقا دهید، آن‌ها تا زمانی که ارتقا تمام نشوند قادر به جمع‌آوری منابع نیستند.

 9. بشکانی می گوید

  سلام خسته نباشید من میخواستم یکی از نیروهامو ارتقا بدم اشتباهی یکی دیگه رو ارتقا دادم هر کار میکنم لغو نمیشه چیکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما نمی‌توانید ارتقا یک نیرو را لغو کنید بنابراین پیش از این که به ارتقا نیروهای خود در آزمایشگاه بپردازید، راجع به این تصمیم خوب فکر کنید.

 10. باقری می گوید

  سلام ممنون از سایت خوبتون یه سوال داشتم من اکسیر سیاهمو زدم برای ارتقا تا ارتقاش کامل نشده میتونم از اون استفاده کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر کمپ‌های ارتش، قلعه کلن، ذخایر طلا، اکسیر و اکسیر سیاه در حین ارتقا نیز کارایی دارند.

 11. عظیم پور می گوید

  سلام میگم من اگر تو بازی انلاین باشم بازم کسی میتونه بهم حمله کنه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازیکنان دیگر در حالی که شما آنلاین هستید نمی‌توانند به شما حمله کنند. البته اگر ۵ دقیقه مداوم به انجام بازی نپردازید و صفحه نمایش را لمس نکنید، دشمنان می‌توانند به شما حمله کنند حتی اگر موبایل یا تبلت شما به حالت استندبای نرود.

 12. فربدنبا می گوید

  سلام خسته نباشید افزایش سطح تانهال چه مزیتی داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر افزایش سطح تاون‌هال این اجازه را به شما می‌دهد که نیروها و سازه‌های دفاعی بیشتری داشته باشید البته جستجو بین دشمنان هزینه بیشتری خواهد داشت و همچنین در حمله به دشمنان با تاون‌هال کمتر، میزان غنیمت کمتری نیز نصیب شما می‌شود. این‌ها دلایل محکمی هستند که بی‌رویه به ارتقا تاون‌هال خود نپردازید.

 13. فیروز ساحلی می گوید

  سلام وقت بخیر یه سوال ایا کسی میتونه جم های تو بازیمونو بدزده؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر جم‌های شما قابل دزدیدن نیستند. این یعنی شما نیز نمی‌توانید جم‌های کسی را بدزدید!

 14. دایمی می گوید

  سلام من بازی و تازه نصب کردم بلد نیستم راهنماییم کنید از کارگر تو چه کارایی میتونیم استفاده کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای ارتقا یا ساخت دیوارها و همچنین از بین بردن موانعی مانند درختان و سنگ‌ها نیاز به کارگر آزاد دارید.

 15. اشرفی می گوید

  سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم بلد نیستم وظیفه ی ویزاردتاور چیه؟ممنون از سایت خوبتون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر ویزاردتاور تنها سازه‌ دفاعی بازی است که می‌تواند به نیروهای هوایی آسیب گروهی وارد کند.

 16. اکبربالایی می گوید

  سلام خسته نباشیدروش محاسبه واسه ارتقا سطح چجوریه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر میزان امتیار تجربه مورد نیاز برای ارتقا سطح در سطح‌های زیر ۲۰۰ از فرمول – سطح‌ فعلی منهای یک ضرب‌ در ۵۰ – پیروی می‌کند. به طور مثال اگر شما الان در سطح ۱۰ هستید، برای این‌که به سطح ۱۱ برسید نیاز به ۴۵۰ امتیاز تجربه دارید.

 17. شرافتی می گوید

  سلام من یه سوالی ذهنمو درگیر کرده اینکه فایده ی لیگ ها چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بودن در لیگ‌ها باعث می‌شود تا علاوه غنیمتی که از دشمنان خود می‌دزدید، یک غنیمت جایزه نیز به شما تعلق بگیرد.

 18. خداوردی می گوید

  سلام وقتتون بخیر من برای درمان دراگون هام از چه چیزی میتونم استفاده کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در هنگام حمله، هیلرها فقط به مداوای نیروهای زمینی و هیروها می‌پردازند و نمی‌توانند نیروهای هوایی مانند دراگون‌ها یا دیگر هیلرها را درمان کنند. برای درمان این نیروها می‌توانید از جادوی سلامتی استفاده کنید.

 19. استادی می گوید

  سلام من شنیدم از دیوار های دولایه نباید استفاده کنیم چرا اخه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر چون وال‌بریکرها در محدوده‌ای به وسعت ۳ کاشی آسیب وارد می‌کنند.

 20. شکیب پور می گوید

  سلام خسته نباشید من میتونم از هیلر ها واسه درمان دراگون استفاده کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در هنگام حمله، هیلرها فقط به مداوای نیروهای زمینی و هیروها می‌پردازند و نمی‌توانند نیروهای هوایی مانند دراگون‌ها یا دیگر هیلرها را درمان کنند. برای درمان این نیروها می‌توانید از جادوی سلامتی استفاده کنید.

 21. خداوردی می گوید

  سلام توانایی Eternal Tome چگونه کار می کند؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر همانطور که در بالا بیان شد این قابلیت با کلیک بر روی آیکون گرند واردن در اتک فعال میشود و به محض فعال شدن نیروهایی که در شعاع 10 کاشی هیرو یا همان هاله زندگی هیرو باشند آسیب ناپذیر می شوند.

 22. بهرامی می گوید

  سلام هنگامی که گارد دهکده فعال باشد چه اتفاقی می افتد ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر هنگامی که Village Guards فعال است ، دهکده شما همانند موقعی عمل می کند که شما آنلاین می باشید و گارد فقط زمانی در دسترس می باشد که شیلد به اتمام رسیده است و Village Guards شما را از خطر حمله در امان نگه می دارد تا به اندازه ای که دلتان می خواهد،حمله کنید .

 23. نامداری می گوید

  سلام کسی زمان سبز شدن درخت های کریسمس را می دونه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر تنها سازندگان بازی زمان این سبز شدن درخت را برنامه ریزی کرده اند و بطور دقیق مشخص نیست ، اما معمولا بین سه تا چهار روز در دهکده سبز می شود و بعضی ها باید بیشتر صبر کنند و بعضی ها هم کمتر .

 24. جندقی می گوید

  سلام خسته نباشید من میتونم لوکیش کشورمو تغییر بدم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر کشور شما وابسته به این موضوع است که جیمیل یا اپل آیدی شما بر روی چه کشوری تنظیم شده باشد و یا هنگام دانلود از گوگل پلی از چه کشوری آن را دانلود و نصب کرده باشید ، البته بیشتر مواقع شما را ایران تشخیص می دهد و اگر کشور شما جای دیگری بود با دادن یک نامه به سوپرسل به راحتی می توانید کشور بازی خود را تغییر دهید

 25. خادمی می گوید

  Link a deviceبرای چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر قسمتی در تنظیمات بازی به نام Link a device وجود دارد که هنوز خیلی از افراد با آن آشنایی ندارند یا اینکه نمی دانند که چطور استفاده کنند. در واقع این قسمت برای انتقال بازی از دستگاه های اندرویدی به دستگاه های آی او اس یا بالعکس طراحی شده است. شما به آسانی میتوانید با کدی که بازی به شما میدهد، اکانت را منتقل کنید.

 26. زمانداری می گوید

  سلام وقت بخیر ایا بعد از اپدیت تان هال ما میتونیم به تان هال قبلی برگردیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بدلیل اینکه هیچ راهی برای بازگرداندن اکانت شما بعد از اپدیت تاون هال به تاون هال قبلی نیست ،بله، پس توصیه میشد حدالمکان از اپدیت به تاون هال جدید تا زمانی که نیرو ها و کالکتور ها و معادن شما کاملا در تاون قبلی اپگرید نشدند از انجام این کار بپرهیزید

 27. محمدی می گوید

  سلام وقت بخیر بهترین راه برای افزایش اکسیر و طلا چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بهترین راه برای افزایش اکسیر و طلا حمله با آرچر و گابلین هست.شما اگر بتونید یک لوت 150000 تایی بزنید حدود 5% لوت هزینه کردید و 95% سود خالصه.

 28. قنبری می گوید

  سلام من یک کلن تازه درست کردم
  مشکل من اینه که با ۳۰ نفر وار استارت کردم اما بعد از گذشت یک روز هنوز هیچ حریفی پیدا نشده، دلیلش چیه؟
  حتی با ۲۰ نفر و ۱۰ نفر هم امتحان کردم اما باز موفق نشدیم وار استارت کنیم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر دقت داشته باشید که اعضای کلن شما تیک تایید وار را روشن کرده باشند و همه ی اعضای انتخابی شما میبایست حداقل ۱ روز در کلن شما حضور داشته باشند. با این حال استارت کردن وارد ممکنه ساعت ها طول بکشه و دقت داشته باشید که سطح افراد در جسجتجو تاثیری ندارد

 29. شعبانی می گوید

  سلام Clash Of Clans به صورت آفلاین هم اجرا می شود؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر ‏خیر. برای انجام این بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

 30. شیپوری می گوید

  سلام آیا بازی Clash Of Clans بر روی کامپیوتر هم اجرا می شود؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر خیر. این بازی تنها برای سیستم های عامل های اندروید و iOS طراحی شده است، مگر اینکه از نسخه های شبیه ساز موبایل استفاده نمایید که پیشنهاد نمیشود.

 31. بطیاری می گوید

  سلام اکانت منو الکی گزارش کردن و من به مدت یک روز از چت تو جهانی محروم شدم میخواستم بدونم در چه صورتی سوپرسل اکانت منو بن میکنه. اصلا امکانش هست که دیگه نتونم بازی کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر تا یه مدت محروم میشی ولی وقتی محرومیت ت سعی کن تو جهانی کمتر جت کن جون اونجا محلی برای بازی هس نه محلی برای مساعل شخصی اگه دوباره گزارش بشی بله امکان بن شدن اکانت شما هس

 32. فریبرزی می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  ببخشید من یه اکانت دارم که رو یه جیمیلی ثبت بود بعدش من زدم حذف نمایه های بازی کلا پاک شد اطلاعاتش و بعدش کلا جیمیلو پاک کردم ولی الان بازی رو دارم چجوری رو یه جیمیل دیگه ثبتش کنم؟؟؟
  لطفا کمکم کنید با تشکر از شما

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر جیمل بساز به سوپر سل ایدی وصلش کن از طریق ثبت نام

 33. وطن پرست می گوید

  سلام
  اگه بخوام نیروهام مکس بشه باید چکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر لابراتور یا آزمایشگاه رو بساز ارنقا بده

 34. روحنواز می گوید

  سلام اگه من اول برای اکانتم سوپرسل ایدی بسازم و بعد جمیلم رو به کس دیگه بدم که اونم بتونه بیاد داخل اکانتم راهی وجود داره که هر وقت خاستم اجازه ندم دیگه وارد اکانتم بشه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام جناب اگه رمز و جیمیل رو به خاطر بسپاره و بزنه دیگه همیشه رو گوشیشه و نمی تونی جلشو بگیری

 35. فدوی می گوید

  سلام خسته نباشید من یه بسته پیشنهادی خریدم یه کتاب که زده بود ارزش ضربدر ۶ولی خریدم کلا ۱دونه کتاب اومد می شه بگین پس منظور از ارزش ضربدر ۶ چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر ضربدر ۶ یعنی ۶ تا کتاب میده اگه خرج کنی اون یکی میاد جاش

 36. صلیبی می گوید

  سلام وقت بخیر اکانت من قفل شده و میگ کدامنیتی را واردکنید من کد امنیتی را ازکجا دریافت کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به سوپرسل پیام بده کمکت می کنند و بعد از تایید مالکیت درست میشه

 37. سرپرست می گوید

  سلام
  بازی ازم چی میخواد؟
  Deploy 300 housing space worth of super troops in multiplayer battles
  یعنی چیکار باید کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در جنگهای چند نفره ۳۰۰ نفر از نیروهای مسکونی را به ارزش نیروهای مسکونی مستقر کنید

 38. اسفندیاری می گوید

  سلام یه صدایی تو بازی هی پخش میشه و سه بار بشت سر هم و هربار کوند میشه لحنش

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اون صدا پکاه هستش داره میره دنبال پروانه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.