AD

دانلود رایگان بازی طوفان صحرا 2 (Conflict Desert Storm 2)

0 2,722

بازی طوفان صحرا 2 یک بازی ماجراجویانه و درگیرانه می‌باشد. در این بازی اتفاقات زیادی را از شهر تا روستا و صحرا در پیش خواهید داشت. اما دلیل این که نام این بازی، طوفان صحرا 2 یا همان Conflict Desert Storm 2 می‌باشد، به این دلیل است که سخت‌ترین و هیجان انگیز‌ترین بخش بازی مربوط به قسمت صحرا می‌باشد. چون در این صحرای بزرگ و تپه مانند و البته بدون سنگر، باید به سراغ دشمنانی بروید که سر تا پا در جاهای نامعلوم مسلح هستند. جدای از سختی که دارد، یک شیرینی مضاعف هم به بازی می‌دهد. زیرا هر چقدر بازی سخت و رسیدن به هدف راه دور و درازی داشته باشد، انگیزه شما برای رسیدن به آن را هم افزایش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی ایرانی ذوالفقار ؛ بازی محبوب تیراندازی

ماجرای بازی طوفان صحرا 2

پیدا کردن دشمن تا دندان مسلح  در یک فضای باز مانند بیابان، کار پر هیجان و البته سختی است که بازی طوفان صحرا 2 این مورد را برای شما فراهم آورده است. در رابطه با پیدا کردن دشمن در بیابان یک حدیث مشابه از پیامبر (ص) داریم. روزی حضرت و چند تن از پیروانش در یکی از بیابان‌های عربستان کنونی اتراق کرده بودند. پیامبر (ص) به پیروانش فرمود که بروند از بیابان هیزم مناسب جمع کنند. پیروان حضرت یک نگاه به هم دیگر کردند و گفتند مگر می‌شود از بیابان به این خشکی و بزرگی هیزم جمع کرد؟

پیامبر (ص) فرمود بر خداوند توکل کنید و کار جستجو را شروع کنید. بعد از مدتی هر یک از اصحاب با بار بزرگی از هیزم برگشتند. پیامبر (ص) هم گفت مشاهده کردید که چقدر هیزم وجود دارد. سپس فرمودند گناهان هم این گونه هستند. اگر حس می‌کنید گناه کمی انجام داه‌اید یا اصلا گناه انجام نداده‌اید، دلیلش این است که هیچ وقت جستجو نکرده‌اید. دقیقا همین وضعیت هم در این بازی بر قرار است. البته به جای هیزم سرباز دشمن وجود دارد و اگر بی‌پروا حرکت کنید، کشته خواهید شد.

در بازی طوفان صحرا 2 شما بعلاوه سه نفر دیگر از فرماندهان و سربازان ویژه ایالات متحده، برای انجام ماموریت‌های مختلف و البته سخت راهی شهر بغداد، پایتخت عراق می‌شوید. در این ماموریت‌ها شما وظیفه دارید که کار خواسته شده را به درستی انجام دهید. اکثر مراحل در شهرها و پایگاه‌های نظامی هستند که شما باید نیروهای دشمن یا همان عراقی‌ها را از بین ببرید. حتی در بعضی جاها باید مانع استفاده نیروهای عراقی از بمب‌های شیمیایی شوید. در کل بازی بسیار جذابی است.

ماجرای بازی طوفان صحرا 2

بُعد تبلیغتی بازی Conflict Desert Storm 2 برای سازندگان

این که نیروهای آمریکایی در بغداد نیروهای عراقی را به عنوان دشمن از بین می‌برند، کمی قابل تامل است. یا این که چهار نیرو ویژه امریکا با استفاده از سلاح‌های پیشرفته و البته با استفاده از برخی ادوات لازم مانند نارنجک، چاقو و… سعی در استفاده نکردن نیروهای عراقی از بمب‌های شیمیایی ساخته شده توسط آمریکا و متحدانش را دارند، کمی عجیب است. عجیب از این نظر که این بمب‌ها در عراق چه می‌کنند. همانطور که می‌دانید علت ظاهری حمله آمریکا به عراق، استفاده آن‌ها از بمب شیمیایی در جنگ با ایران است. بازی طوفان صحرا 2 هم تقریبا اشاره به این موضوع دارد.

ویژگی‌های جالب و فنی بازی طوفان صحرا 2 از دیدگاه گیمرها

این بازی به نسبت به حجمی که دارد از کیفیت و گرافیک بسیار بالایی برخوردار است. قطع به یقین از بازی کردن آن لذت وافی و کافی را خواهید برد. صدا گذاری بازی بسیار فوق‌العاده است. جاهایی که بازی ترسناک می‌شود، موزیک تغییر می‌کند یا در حین حمله و موفقیت، موزیک هم سازگار می‌شود. در این بازی تعداد مراحل از لحاظ کمیت خیلی زیاد نیستند. اما بدون شک در کیفیت و دادن حس یک بازی فوق‌العاده، در زمره‌ی بهترین‌های دنیا می‌باشد. همچنین تنوع سلاح و قابلیت استفاده از آن‌ها هم قابل قبول است. نقشه‌ یا مپ‌های بازی هم بزرگ هستند که جذابیت ویژه‌ای به بازی می‌دهد.

دانلود بازی Conflict Desert Storm 2  از اپ استور

دانلود بازی Conflict Desert Storm 2  از گوگل پلی

ویژگی‌های جالب و فنی بازی طوفان صحرا 2 از دیدگاه گیمرها

نتیجه گیری

بازی سازها برای این که بیشتر در دل هواداران و گیمرها باقی بمانند، از اضافه کردن خشونت و یا هرچیز دیگری که مناسب نباشد، امتناعی ندارند. بازی طوفان صحرا 2 به نسبت بازی‌هایی که امروزه ساخته می‌شود از خشونت کمتری برخوردار است که یک ویژگی مثبت به حساب می‌آید. در این بازی شما با سه نفر دیگر در عراق برای انجام ماموریت‌های داده شده تلاش خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر با سایت ایموجو در ارتباط باشید. اگر به نقد و بررسی بازی های موبایلی علاقه دارید و می خواهید با قابلیت ها و ویژگی های این بازی بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم که به دسته نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.