AD

دانلود رایگان بازی لیمبو ؛ بازی جذاب و محبوب

0 434

بازی لیمبو بعد از گذشت چندين سال از انتشار آن، باز هم طرفدارهای خاص خود را دارد. این بازی 70 مگابایتی قطعا در سبکی که دارد، جزء بهترین‌ها می‌باشد. این بازی یک ماجراجویی فوق‌العاده است. چرا که به یکباره وارد یک دنیای جدید و رازآلود می‌شوید. باید از اشیاء، درختان، آب‌ها، صداها و هر چیزی که در این بازی وجود دارد، نهایت استفاده را بکنید. تا این که بتوانید به هدف بازی که در آغاز نامعلوم است، برسید. این بازی آنقدر شما را شیفته و جذب خودش می‌کند که گاها شاید مجبور شوید برای دوری از آن و رسیدن به کارهای روزمره خود، آن را حذف کنید. اگر علاقه‌مند به کشف رازهای این بازی هستید تا آخر مقاله با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی چیکن ؛ بازی اکشن و ماجراجویی

موضوع اصلی بازی لیمبو

داستان اصحاب کهف را همه شنیده‌اند. داستانی قرآنی که در آن چند نفر در یک غار و یک سگ در جلوی غار، به خوابی 300 ساله می‌روند. بعد از 300 سال زنده می‌شوند و اتفاقات جالبی برای آن‌ها می‌افتد. بازی لیمبو هم تقریبا همچین داستانی دارد. شخصیت اصلی و تنها شخصیت بازی، یک پسر بچه شش هفت ساله است که بعد از بیدار شدن از خواب، خود را در یک دنیای دیگری پیدا می‌کند. حال خود را جای اون پسر بچه بگذارید. وارد جایی شدید که هیچ آشنایی یا حتی شناختی نسبت به آن ندارید.

اولین حسی که بعد از درک این ماجرا سراغ انسان می‌آید، ترس، ناامیدی، بهت، حیرت و البته کنجکاوی است. همه‌ی حس‌ها طبیعی هستند. به جز حس کنجکاوی، همه‌ی حس‌ها نوعی بازدارنده هستند. البته برخی مواقع این حس‌ها برای اتخاذ یک تصمیم درست، لازم و حیاتی هستند، اما زمانی که شما فقط یک راه حل برای انجام مشکلاتتان دارید، نباید آن را به حس و مسائل دیگر گره بزنید. حس کنجکاوی در این بازی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید رازها و راه‌های ناآشنای یک دنیای جدید را بشناسید.

بازی لیمبو از این نظر که در اول بازی هدفی روشن ندارد، کمی درک و ارتباط مخاطب با بازی را کم ‌رنگ‌تر می‌کند. از همین نظر برای برخی جذاب‌تر می‌شود و برای برخی سخت و کسل کننده که این مشکل ناشی از نگرش شما به بازی است. اگر نگاهتان به بازی فرمالیته باشد، یعنی از قبل یک سری اهداف را برای شما مشخص کرده باشند و از شما بخواهند که این موانع را از بین ببرید. در این صورت حس خوبی در اول بازی به آن پیدا نخواهید کرد. در حالی که اگر عاشق ماجراجویی باشید، این بازی بهترین انتخاب شما می‌تواند باشد.

موضوع اصلی بازی لیمبو

گیم پلی و گرافیک بازی Limbo

گیم پلی یک بازی همان نحوه انجام بازی است. فیلم نامه بدون بازیگر و کارگردان همیشه در حد یک داستان باقی‌ می‌ماند. یعنی این بازیگر، کارگردان، تدوینگر و… هستند که به فیلم نامه جان می‌دهند. گیم پلی هم دقیقا نقش بازیگر، کارگردان و… را در بازی دارد. هر چقدر این عناصر بتوانند خوب در کنار هم تلفیق شوند، فیلم و بازی هم جذاب‌تر می‌شود.

بازی لیمبو هم از این مزیت بزرگ، یعنی جذاب بودن گیم پلی و البته فیلم نامه آن، نهایت استفاده را کرده است. اما هر جذابی به معنای خوب بودن نیست. بلکه جذابیت تعریف جداگانه‌ای دارد که با خوب بودن یکی نیست. بارها شنیده و دیده‌اید که هر خوبی جذاب نیست و هر جذابی، خوب نیست. گرافیک و گیم پلی بازی جذاب است اما خیره کننده و خوب نیست. به هر حال ما از بازی انتظارهای زیادی داریم، اما همه‌ی این انتظارات بعد از جذابیت بازی هستند.

دانلود بازی لیمبو از گوگل پلی

دانلود بازی لیمبو از اپ استور

گیم پلی و گرافیک بازی Limbo

نتیجه گیری

فرض کنید شب خوابیده‌اید و صبح در یک جای نامعلوم و راز آلود بیدار شده‌اید. هیچ اطلاعی از وضع موجود ندارید. حتی دلیل بودنتان در این فضا هم برایتان مشخص نیست. اما ناگهان یک حس از درون شما زنده می‌شود. عین بچه‌ها شروع به سوال کردن می‌کند. این حس چنان به شما جسارت می‌دهد که منطقه امن خود در یک جای ناآشنا را رها می‌کنید و به دنبال  حقایق می‌گردید. برای این که در بازی لیمبو حس بازی بودن به مخاطبان داده شود، در حین این مسیر هم باید با دشمنانی مجهول الهویه را نابود کنید. برای دانلود بازی های موبایلی جذاب می توانید به بخش دانلود بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.