AD

دانلود رایگان بهترین بازی لپ تاپ

0 3,037

بازی لپ تاپ همان بازی‌هایی هستند که در کنسول‌های دیگر آن‌ها را اجرا می‌کنید. اما گاها پیش می‌آید که ما برای لب‌تاب خود نیازمند یک سری بازی‌هایی باشیم که لپ تاپ بتواند آن‌ها را اجرا کند. چون لب‌تاب یک کامپیوتر قابل حمل می‌باشد. اصطلاحا به چیزهایی که قابل حمل باشند، Portable می‌گویند. زمانی که آپشن بزرگی مانند قابلیت حمل به یک چیزی اضافه می‌شود، خیلی چیزها را هم از دست می‌دهد. چون مجبور است که کم وزن‌تر باشد و این یعنی حذف برخی از موارد که در نهایت به ضعیف بودن لپ تاپ در مقایسه با یک کامپیوتر هم رده منجر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی‌های مناسب لپ ‌تاپ، تا انتهای این مقاله با سایت ایموجو همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی آسفالت ۸ ورژن جدید برای اندروید

بهترین شیوه انتخاب بازی لپ تاپ مناسب برای سیستمی که در اختیار داریم

سیستم در واقع همان لپ ‌تاپ می‌باشد. برای این که بتوانیم یک بازی لپ تاپ مناسب برای سیستم خود پیدا کنیم، ابتدا باید اطلاعاتی را راجع به لپ تاپ جمع آوری کنیم. لپ تاپ‌ها از لحاظ جثه، شکل ظاهری و سیستمی که دارند به چهار دسته تقسیم می‌شوند. این چهار دسته عبارتند از لپ تاپ صنعتی، گیمینگ، معمولی و الترا. هر یک از این چهار نوع لپ تاپ قابلیت‌های خاص و منحصر به فرد خود را دارند که باید بر اساس نیاز و آمالی که دارید، یکی را انتخاب کنید.

بهترین شیوه انتخاب بازی لپ تاپ مناسب برای سیستمی که در اختیار داریم

لپ تاپ‌های صنعتی

لپ تاپ‌های صنعتی معمولا قیمت پایینی دارند اما به شدت سیستم قدرتمندی دارند و خیلی از قطعات اصلی آن مانند رم، هارد، گرافیک و… را می‌توانید ارتقاء دهید. اما چرا این سیستم‌ها از قیمت کم‌تر یا به نوعی از مقبولیت کم‌تری برخوردار هستند؟ چون که این نوع از لپ ‌تاپ‌ها حدودا بین 2.5 تا 5 کیلوگرم وزن دارند که به نوعی با ویژگی اصلی لپ تاپ، یعنی قابل حمل بودن در تناقض است. چون حمل آن واقعا دشوار است. اما این نوع لپ تاپ، هیچ محدودیتی برای نمایش بازی لپ تاپ درخور شما ندارد.

لپ تاپ‌های گیمینگ

عمده‌ترین و تنها دلیل بد بودن لپ تاپ‌های صنعتی با توجه به ویژگی‌های ممتاز و قیمت کمی که دارند، وزن زیاد آن‌ها می‌باشد. به همین دلیل متخصصان لپ تاپ‌هایی در جهت رفع مشکل لپ تاپ‌های صنعتی، یعنی سنگین بودن، به بازار عرضه کردند که نتیجه آن لپ تاپ‌های گیمینگ بود. لپ تاپ گیمینگ اکثر ویژگی‌های لپ تاپ صنعتی را دارد اما در وزن و جثه کوچکتر می‌باشد. همین موضوع حسابی به قیمت آن افزوده است. این لپ تاپ برای انجام بازی‌ها بسیار مناسب است و دقیقا هم برای همین کار ساخته شده است.

لپ تاپ‌های معمولی

این دسته از لپ تاپ‌ها بالواقع برای بازی زیاد مناسب نیستند. البته که خیلی از بازی‌ها را اجرا می‌کنند اما هیچ گاه نمیتوانند یک بازی بدون لگ را به شما ارائه دهند. این دسته از لپ تاپ‌ها کاربردهای خاص خود را دارند و بهتر است که برای انجام بازی لپ تاپ از آن استفاده نکنید.

لپ تاپ‌های الترا

یک لپ تاپ نقلی که حسابی از با آن بودن لذت خواهید برد. شاید اندازه کناره‌ها یا همان حجم آن از حجم گوشی هوشمند هم کمتر باشد. وزن آن کمتر از یک کیلوگرم یا در همین حوالی است که حمل آن را برای شما راحت‌تر می‌کند. اما متاسفانه این دسته از لپ تاپ‌ها هم مناسب بازی نیستند و البته نباید هم از آن‌ها انتظاری داشت.

بهترین بازی‌های مناسب برای لپ ‌تاپ‌های گیمینگ

در بین لیست لپ ‌تاپ‌های بالا، فقط لپ تاپ‌های گیمینگ مناسب بازی کردن هستند. به همین دلیل ما هم سعی کردیم در این جا بازی‌هایی را برای شما معرفی کنیم که بتوانید با آن‌ها لحظات خوبی را سپری کنید. البته باید به استحضار شما برسانم که همه‌ 4 نوع لپ تاپ بالا توانایی کم و بیشی در اجرای بازی‌ها دارند. پس ابتدا بازی‌ها را نصب کنید تا اگر موفق به اجرای بازی شدید، آن را ادامه دهید.

بازی Modern war 2

 این بازی لپ تاپ ساعت‌ها می‌تواند شما را درگیر خود کند. گرافیک، داستان، تعداد مراحل، تنوع اسلحه‌ها، سه سطحی و گاها چهار سطحی بودن مراحل و… یک دریای بزرگ از بازی را در یک بازی به شما هدیه می‌دهد.

دانلود بازی Modern war 2 از گوگل پلی

دانلود بازی Modern war 2 از اپ استور

بازی Pes 2020

 البته فیفا 20 را هم نباید فراموش کرد. فوتبال بازی کردن در لپ تاپ حس بی نظیری دارد. چون همیشه و هر جا می‌توانید شروع به بازی کردن کنید.

دانلود بازی Pes 2020 از گوگل پلی

دانلود بازی Pes 2020 از اپ استور

بهترین بازی‌های مناسب برای لپ ‌تاپ‌های گیمینگ

نتیجه گیری

بازی کردن در لپ تاپ یک حسن بسیار عالی دارد. زیرا محدودیت‌های زمانی و مکانی تا حدودی رفع می‌شوند. این را هم می‌دانیم که همه‌ی لپ تاپ‌ها برای انجام یک کار مشخص ساخته نمی‌شوند و هر یک از آن‌ها نقاط قوت و ضعف خود را دارند. اما برای بازی کردن، بهترین لپ تاپ موجود، لپ تاپ‌های سبک گیمینگ هستند که این روزها قیمت واقعا بالایی دارند. بهترین بازی لپ تاپ بازی است که شما بتوانید با آن اُنس بگیرید. در این مقاله ما به یک سری از بازی‌ها اشاره کردیم که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید. شما می توانید با مراجعه به سایت ایموجو علاوه بر دانلود انواع بازی های موبایلی، با مراجعه به دسته آموزش بازی با تمامی مراحل بازی آشنا شوید و از بازی کردن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.