AD

دانلود رایگان کتاب 101 بازی برای افزایش توجه

0 2,865

کتاب 101 بازی برای افزایش توجه یکی از کتاب‌هایی است که باید آن را مطالعه کنیم. چرا که این روزها دنیا عوض شده است. تکنولوژی جای کتاب و تفریحات گذشته را گرفته است. به همین دلیل ضرورت دارد که در کنار همه مزایا و معایب تکنولوژی، مزایای آن را بیشتر برای خود رونمایی کنیم تا بتوانیم بهتر زندگی کنیم. پی بردن به این که کدام قسمت‌های تکنولوژی خوب است، کار آسانی نیست و باید مطالعات فراوانی را روی آن انجام داد. بازی‌های رایانه‌ای بخش بزرگی از تکنولوژی را در بر گرفته‌اند. بازی‌هایی وجود دارند که می‌توانند علاوه بر سرگرمی، مانند یک کتاب گویا خیلی از مفاهیم و نیازهای اولیه زندگی را به شما آموزش دهند. برای آشنایی بیشتر با این بازی‌ها، تا انتهای مقاله با سایت ایموجو همراه باشید.

تاثیر کتاب 101 بازی برای افزایش توجه

چیزهای زیادی از اسم کتاب استنباط می‌کنیم. مثل این که قرار است یک سری بازی‌ها را انجام دهیم که علاوه بر نشاط و تفریحی که از بازی دریافت می‌کنیم، چیزهایی را هم یاد بگیریم. مسلما از این بهتر نمی‌شود. کتاب 101 بازی برای افزایش توجه توسط آقای باربارا شر نوشته شده و توسط خانم شهلا رفیعی به فارسی ترجمه شده است. بدون شک این کتاب اتفاق ویژه‌ای را در زندگی شما رقم خواهد زد. البته می‌توان حدس زد که این کتاب بیشتر مناسب بچه‌ها باشد، اما برای بزرگسال‌ها هم بدک نیست.

تاثیر این کتاب بر بچه‌ها و یا خواننده‌ی آن شگفت انگیز خواهد بود. زیرا قرار است کلی چیزهای نوآورانه‌ای را که در کتاب روش انجام آن را یاد گرفته است را انجام دهد. این که یک بچه بتواند در همان دوران بچگی و با استفاده از بازی که در سن او مانند پول و عشق در بزرگسالی است، مفاهیم بلند و بزرگی مانند استفاده از ذهن، ساخت یک سری چیزها که نقشه راه آن‌ها داده شده است و… را یاد بگیرد، از ارزش و مقام بالایی برخوردار است.

بچه‌ها در آینده بزرگ خواهند شد و اداره‌ی کشور و اتفاقات جامعه را بر عهده خواهند گرفت. برای این که این جامعه و جامعه انسانی در آینده دچار رکود، افت و پسرفت نشود، باید کتاب‌هایی مانند کتاب 101 بازی برای افزایش توجه در جامعه کودکان توسط خانواده‌ها جدی گرفته شود. چون که سرمایه اصلی یک کشور و دنیا، در واقع همان نسل بعدی هستند که وظیفه تربیت صحیح آن‌ها در راستای تحقق بخشیدن به اصل انسانیت، بر عهده‌ی ما می‌باشد.

چه چیزهایی در کتاب 101 بازی یاد خواهید گرفت

یکی از راه‌های شناخت یک اثر خوب، علاوه بر مطالعه محتوا، نظم موجود در آن است. در این کتاب زمانی که شما تنها به فهرست مطالب موجود در کتاب نگاه کنید، خیلی از سوالات و ابهامات این کتاب برایتان رفع می‌شود. آقای باربارا به خوبی توانسته کتاب را دسته بندی کند. به طوری که فصل‌های این کتاب با این عناوین شناسایی شده‌اند.

  • بازی‌های مناسب نوزادان
  • بازی‌های مناسب کودکان 1 الی 3 ساله
  • بازی‌های مناسب کودکان 3 الی 6 ساله
  • بازی‌های مناسب کودکان 6 الی 12 ساله
  • بازی‌های مناسب نوجوانان

کتاب 101 بازی برای افزایش توجه با این مفاهیم بلند و ژرفای عمیقی که دارد به راحتی می‌تواند یک منبع خوب و عالی برای رشد فکری و ذهنی کودکان  و نوجوانان باشد. پیشنهاد می‌کنم که اگر قصد مطالعه یا خرید این کتاب تقریبا 30 هزار تومانی را دارید، عجله کنید. چون بعد از 16 سالگی دوره‌ی تثبیت شخصیت در انسان‌ها شکل می‌گیرد. پس بهتر است زمانی این بازی را برای بچه‌های خود تهیه کنید که کودک باشند. البته کتاب خواندن سختی‌های خاص خود را دارد. اما هیچ چیزی راحت به دست نمی‌آید. نابرده رنج، گنج، میسر نمی‌شود.

چه چیزهایی در کتاب 101 بازی یاد خواهید گرفت

نتیجه گیری

تربیت فرزندان به راه درست با روش‌های صحیح امکان پذیر است. بچه‌ها ارتباط بیشتری با بازی برقرار می‌کنند و بازی کردن را بسیار دوست دارند. باید از این علاقه آن‌ها به بازی نهایت استفاده را کرد. یعنی توسط بازی آن چیزهایی را که باید در سنین مختلف یاد بگیرند را به آن‌ها آموزش دهیم. پیدا کردن همچین مجموعه‌ای که بتواند خیلی دقیق نیازها و اطلاعات مورد نیاز کودکان در سنین مختلف را توسط بازی ارائه دهد، بسیار دشوار و گاها غیر ممکن است. حالا آقای باربارا با کتاب 101 بازی برای افزایش توجه توانسته تا حدود زیادی به این مسائل پاسخ دهد. برای اطلاعات بیشتر با سایت ایموجو در ارتباط باشید. برای آموزش انواع بازی های موبایلی به صورت کامل شما می توانید به دسته آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.