AD

آموزش گرفتن مگا شوالیه در کلش رویال با چند کلیک ساده!

0 2,450

مگا شوالیه یکی از کارت های لجندری Clash Royale می باشد که ما در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو روش گرفتن مگا شوالیه در کلش رویال را به شما خواهیم گفت. البته راه مستقیم برای این گرفتن این کارت وجود ندارد اما شما می توانید با جمع کردن طلا به این کارت دست یابید. این کارت به خاطر قدرت خوبی که دارد مورد توجه قرار گرفته است.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش زدن جیمیل در کلش رویال (Clash Royale)

نحوه گرفتن مگا شوالیه در کلش رویال (Clash Royale)

این پست در مورد نحوه گرفتن مگا شوالیه در Clash Royale می باشد. این کارت از آرنا هفت در دسترس کاربر ها قرار خواهد گرفت. به دست آوردن مگا شوالیه در ابتدا از طریق یک رویداد آخر هفته ای ممکن بود. ما نیز می خواهیم روش گرفتن رایگان مگا شوالیه در کلش رویال را به شما بگوییم. شما در ابتدا باید در یک چالش به نام چالش مگا شوالیه شرکت می کردید و این کارت را دریافت می گردید. این روش گرفتن مگا شوالیه در ابتدای انتشار این کارت اتفاق افتاد.

باید بگویم که روش مخصوصی برای گرفتن مگا شوالیه موجود نمی باشد، اما ما روش های غیر مستقیم را در این پست برای شما بیان خواهیم کرد. یکی از راه های بسیار خوب برای انجام این کار خرید آن است، البته برای این کار آرنا شما باید بالاتر از 10 باشد. شما به حدود 4 هفته زمان برای جمع کردن 40000 طلا احتیاج خواهید داشت تا بتوانید یک مگا شوالیه تهیه کنید. چرخه همه کارت ها در فروشگاه نیازمند 90 روز می باشد برای همین کارت مگا شوالیه در 45 روز ظاهر می شود. شما می توانید این کارت را با چهل هزار طلا بخرید.

فاکتور دیگری که برای انجام این کار مطرح می باشد، شانس می باشد. البته این را بگویم که گرفتن صندوق لجندری در Clash Royale بر اساس یک روندی می باشد و شما نمی توانید بیش تر از این حد بگیرید اما به دست آوردن کارت مگا شوالیه از داخل این جعبه ها بستگی به شانس شما خواهد داشت.

نحوه گرفتن مگا شوالیه در کلش رویال (Clash Royale)

جمع بندی

در این مقاله از مجموعه مقالات آموزش بازی سایت ایموجو به آموزش نحوه گرفتن مگا شوالیه در Clash Royale پرداختیم. امیدواریم که این آموزش نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. همچنین شما می توانید سوالات خود را در مورد بازی کلش رویال با کارشناسان سایت ایموجو مطرح کنید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.