AD

آموزش فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال (Clash Royale)

0 801

ما در این مقاله از آموزش بازی تصمیم داریم به شما نحوه فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال را آموزش دهیم. شما برای فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال باید با چرخه صندوق ها آشنا باشید، بدیهی است که انواع جعبه را نیز باید بشناسید. ما در این جا دو چرخه 500 تایی و 240 تایی را شما معرفی می کنیم.

صندوق ها در کلش رویال نقش اساسی دارند، شما از طریق آن ها می توانید طلا، کارت و گاهی اوقات جم به دست بیاورید تا با استفاده از آن ها در بازی پیشرفت کنید. ما در این پست تصمیم داریم فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال و چرخه صندوق ها در کلش رویال را به شما آموزش بدهیم.

قبل از آموزش فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال باید شما را با انواع صندوق ها آشنا کنم، در کل سطح آرنا شما روی کارت هایی که شما از داخل این صندوق ها خواهید گرفت تاثیر گذار خواهند بود. وقتی شما تاج ها بیشتری داشته باشید، صندوق های متنوع بیشتری را خواهید دید. شما فقط چهار صندوق روی صفحه خود می توانید برای باز کردن داشته باشید که شما باید برای آن ها صبر کنید تا زمان انتظارشان تمام شود.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش صفر تا صد بازی کلش رویال (Calsh Royale)

فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال : انواع صندوق عمومی

صندوق رایگان (free chest)

 این صندوق در هدیه های روزانه می باشد که شما هر چهار ساعت باز خواهید کرد، محتویات این صندوق شبیه به صندوق نقره ای می باشد اما احتمال این که شما از طریق این جعبه کارت epic یا لجندری بگیرید بیشتر می باشد و شما از طریق آن طلای بیشتری خواهید گرفت.

صندوق نقره ای (silver chest)

این صندوق می تواند در زمانی که شما نبرد یک به یک را برنده می شوید به دست آید. شما باید سه ساعت برای گرفتن کارت ها از این جعبه صبر کنید.

صندوق طلایی (gold chest)

این صندوق مانند صندوق نقره ای به دست می آید اما محتویات آن از نظر کارت و طلا بیشتر از صندوق نقره ای می باشد و شما برای باز کردن آن باید هشت ساعت منتظر بمانید.

صندوق (Giant chest)

 این صندوق نیز از طریق نبرد های یک به یک به دست می آید، اما نسبت به دو صندوق دیگر کمیاب تر می باشد. این صندوق مقدار زیادی از کارت های کمیاب دارد و شما باید 12 ساعت برای باز شدن این صندوق منتظر بمانید. اگر شما این صندوق را دوست دارید باید ادامه مطلب در مورد نحوه فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال را بخوانید.

صندوق جادویی (magical chest)

 صندوق کمیاب تر از صندوق giant این صندوق می باشد که از راه مشابه به دست می آید. این صندوق شامل تعداد زیادی از کارت های کمیاب می باشد و حتی تعدادی کارت اپیک را نیز درون خود دارد و همچنین در 12 ساعت باز می شود.

فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال: انواع صندوق عمومی

فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال : انواع صندوق کمیاب

صندوق اپیک (epic chest): این صندوق نیز از طریق نبرد های یک به یک به دست می آید و در داخل آن شما می توانید 20 کارت اپیک ببیند و شما باید 12 ساعت برای باز کردن آن منتظر بمانید.

صندوق لجندری (legendry chest): این صندوق بسیار کمیاب می باشد و مانند چند صندوق قبلی از نبرد های یک به یک به دست می آید بیشتر مردم به خاطر این صندوق به دنبال فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال می باشند. این صندوق با 500 جم در فروشگاه کلش رویال فروخته می شود. صندوق لجندری دارای یک کارت لجندری می باشد که به صورت شانسی تعیین می شود. اگر این صندوق روی صفحه شما بیاید شما باید 24 ساعت منتظر باز کردن آن باشید.

فهمیدن صندوق بعدی در Clash Royale: انواع صندوق دیگر

صندوق چالش (challenge chest)

 این صندوق فقط از طریق شرکت در چالش های کلاسیک با استفاده کردن از ده جم به دست خواهد آمد. البته چالش بزرگ 100 جم می خواهد. شما باید دوازده نبرد را ببرید و طلای زیاد و کارت ها را دریافت کنید. این صندوق نیاز به زمان برای باز شدن نخواهید داشت.

صندوق درخشان (lightning chest)

 وقتی این صندوق باز شود شما 3 کارت دریافت خواهید کرد که می توانید آن را با کارت های دیگر هم نوعش جایگزین کنید. شما 2 تا 5 حق انتخاب خواهید داشت که بستگی به سطح آرنا شما دارد.

صندوق شانس (fortune chest)

 شما به طور پیشرفته خواهید دانست که از این صندوق چه چیزی دریافت می کنید. کلش رویال به شما 4 کارت ممکن می دهد که 2 تا از آن ها ضمانت شده می باشد، قیمت این صندوق در بازار 750 جم می باشد.

صندوق شاه (king’s chest)

 این صندوق بین آرنا 1 و آرنا 6 در دسترس می باشد. این صندوق شامل مقدار زیادی کارت اپیک می باشد.

صندوق شاه لجندری (legendry king’s chest)

 این صندوق از آرنا 7 در دسترس قرار می گیرد و هر دفعه به شما شانس انتخاب بین دو کارت را می دهد. این صندوق همیشه دارای یک کارت لجندری می باشد.

صندوق کلن وار (clan war chest)

 در هر انتهای فصل جنگ های قبیله ای، همه ی اعضای کلن مطابق با لیگ صندوق دریافت می کنند و برای این باید در بهترین موقعیت جنگ ها بوده باشند.

صندوق درفت (draft chest)

 شما باید حداقل 4000 تاج داشته باشید تا بتوانید این صندوق را دریافت کنید. هر ماه در آخر فصل لیگ بازیکن این صندوق را دریافت خواهد کرد. این صندوق مانند صندوق شاه لجندری عمل می کند اما یک سری کارایی های بیشتری دارد.

صندوق درخشان مگا (mega lightning chest)

این صندوق به طور احتمالی بهترین صندوق در بازی Clash Royale می باشد. این صندوق شامل 8 کارت با کیفیت های متفاوت می باشد که شما می توانید 8 بار آن را جایگزین کنید. این صندوق شامل یک کارت لجندری که شما می توانید 8 بار آن را جایگزین کنید.

حال پس از تمام شدن انواع صندوق، می خواهیم نحوه فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال را به شما آموزش بدهیم که برای آن شما باید چرخه این صندوق ها را بدانید.

فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال: انواع صندوق دیگر

فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال : چرخه صندوق ها

  • صندوق ها مطابق شانس به شما داده نمی شوند، آن ها داخل یک چرخه 240 عددی می باشند. این چرخه پس از این که شما چهار صندوق چوبی از بازی بگیرید شروع می شود. اولین صندوق نقره ای در چرخه در آخرین نبرد شروع بازی شروع می شود.
  • صندوق فقط زمانی به شما داده می شود که شما جای خالی داشته باشد. شما باید صندوق را باز کنید تا بتوانید به چرخه ادامه بدهید. برای فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال شما باید بدانید که در هر چرخه 240 تایی، 180 عدد صندوق نقره ای، 52 صندوق طلایی، 4 صندوق جادویی و 4 صندوق giant می باشد.
  • صندوق های درخشان مگا، اپیک و لجندری در یک چرخه جداگانه می باشد. بعد از این که بازیکن به 300 تاج دست یافت یعنی امتیازی که برای وارد شدن به آرنا 2 لازم است، چرخه صندوق های خاص شروع به محاسبه خواهند شد و روش فهمیدن صندوق بعدی در کلش رویال نیازمند دانستن این چرخه است.
  • این چرخه شامل 500 صندوق می باشد. در نقطه های نا مشخص این 500 صندوق، شما به صندوق درخشان مگا، صندوق اپیک و یک صندوق لجندری دست خواهید یافت. که صندوق بزرگ درخشان در هر نقطه ای که باشید در این چرخه شروع به آمدن خواهد کرد و تنها همین صندوق است که از اول این چرخه وجود خواهد داشت.
  • اما صندوق اپیک و صندوق لجندری به ترتیب از شماره تاج 1000 و 2000 شروع خواهند که همان آرنا 4 و آرنا 7 به چرخه مخصوص اضافه می شوند. اگر آرنا شما پایین بیاید این چرخه متوقف نخواهد شد. زمانی ه شما صندوق ها را دریافت کنید، این صندوق ها از آن چرخه کم می باشد.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی دیز گان

جمع بندی

با یکی دیگری از آموزش های کاربردی و مفید سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه شما بودیم. امیدواریم که این آموزش نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. همچنین شما می توانید برای مشاهده نقد و بررسی انواع بازی های موبایلی به بخش نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و اطلاعات جامعی را در مورد این بازی ها به دست آورید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.