AD

آموزش تغییر نام مجدد در کلش رویال تنها با چند گام!

0 542

در این مقاله از آموزش بازی سایت ایموجو قصد داریم نحوه تغییر نام مجدد در کلش رویال را به شما آموزش دهیم. در حقیقت این روش تنها راه موجود برای عوض کردن نام در کلش رویال می باشد، به طور خلاصه شما باید به بخش پشتیبانی بروید و از آن ها بخواهید که نام جدید اکانت Clash Royale شما را برای شما قرار دهند.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش حرفه ای شدن در بازی کلش رویال (Clash Royale)

نحوه تغییر نام مجدد در کلش رویال

خیلی خوب، این روز ها ما پیام های زیادی را در مورد نحوه تغییر نام در کلش رویال دریافت کرده ایم. یک راه برای این کار وجود دارد که من در این پست می خواهم به شما بگویم. در کل وقتی که اکانت شما به سطح ۴ برسد شما می توانید که نام آن را عوض کنید.

عوض کردن نام در Clash Royale بسیار ساده می باشد و شما باید به منو تنظیمات بروید و شما می توانید گزینه تغییر نام را در آن جا ببینید، از آن جا می توانید تغییر نام مجدد را انجام دهید. فقط این نکته را به شما بگویم که در وارد کردن نام جدید اکانت دقت کنید. شما نام جدید اکانت را دو بار وارد می کنید وروی گزینه confirm برای تغییر نام مجدد در کلش رویال ضربه بزنید.

به طور معمولی، سوپرسل اجازه عوض کردن نام در کلش رویال را به شما نمی دهد. شما فقط یک بار می توانید این کار را انجام دهید. اما اگر شما می خواهید که پس از یک بار تغییر نام مجدد در clash royale دوباره این کار را انجام دهید، شما باید آموزش این سایت را بخوانید. به طور خلاصه برای انجام این کار فقط کافی است که با پشتیبانی بازی ارتباط بر قرار کنید و به آن ها بگویید که شما از اسم واقعی خود استفاده می کنید و می خواهید نام جدید برای خود بگذارید به طور میانگین پس از دو یا سه روز آن ها به شما پیام می دهند و از شما چند سوال می پرسند و بعد نام جدید شما را روی بازی قرار می دهند.

نحوه تغییر نام مجدد در کلش رویال

مراحل تغییر نام مجدد در Clash Royale

۱. باز کردن کلش رویال در روی دستگاهتان

۲. باز کردن منو تنظمیات (Setting menu) و رفتن به قسمت پشتیبانی. به طور معمولی شما یک گزینه ارتباط با ما  در بالای سمت راست صفحه گوشی تان خواهید دید. اما اگر این گزینه نبود، شما می توانید هر عنوانی را مانند no یا was this helpful انتخاب کنید تا پنجره ارتباط با ما بالا بیاید و شما می توانید از آن جا این گزینه را انتخاب کنید.

۳. در عکس نمونه ای از پیام هایی که خودم برای عوض کردن نام در کلش رویال فرستاده ام گذاشته ام، شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

۴. در نهایت تغییر نام مجدد در کلش رویال پس از چند روز انجام خواهد شد.

با یکی دیگر از مقالات آموزشی سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه شما بودیم. امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما می توانید برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های روز در جهان به دسته اخبار بازی در سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.