AD

دانلود رایگان بازی هواپیما ؛ بازی ماجراجویی جذاب

0 796

در بین بازی‌های وسیله‌ای، بازی هواپیما بسیار جذاب‌تر از سایر بازی‌ها می‌باشد. چون هواپیما همیشه یک ابهت خاص میان وسیله‌های نقلیه دارد. شاید سوار شدن بر هواپیما آرزوی خیلی‌ها باشد، پس قطعا کسانی که به دنبال تجربه حس پرواز هستند، می‌توانند از این دست بازی‌ها برای تجربه حس مطلوب پرواز، استفاده کنند. هواپیما یکی از بهترین اختراعات بشر در قرن گذشته بوده است. دلیل آن هم رویای پرواز انسان‌ها بود. حالا با یک گوشی می‌توانید هواپیما سواری را تجربه کنید. همانطور که می‌دانید انواع هواپیماها و به مقاصد مختلف ساخته شده‌اند که از مهمترین آن‌ها هواپیماهای جنگی است. با سایت ایموجو تا آخر این مقاله همراه باشید، تا اطلاعات تکمیلی را به شما عرضه کنیم.

همچنین بخوانید: دانلود رایگان بازی فکری اندروید که ذهن را به چالش می کشد

هیجانات موجود در بازی هواپیما

وقتی وارد بازی‌های هواپیما سواری می‌شوید، ناخودآگاه یک حس شعور و شعف در وجود شما پدیدار می‌شود. دلیل آن این است که اتفاقات زیادی که در سطح زمین رخ می‌دهد را از فاصله‌ای دور مشاهده می‌کنید و با ابزارهایی که هواپیما برای شما کنار گذاشته است، می‌توانید دشمنان خود را نابود کنید. به هر حال گر چه پسندیده نیست، اما این روزها خیلی از بازی‌های معروف دنیا در حوزه‌ی تسلیحات و جنگ‌های نظامی هستند. این موضوع نشان دهنده علاقه مند بودن مردم به این سبک بازی‌ها است. بازی هواپیما هم در بین این بازی‌ها از جذابیت ویژه‌ای برخوردار است.

نگاهی به انواع بازی‌ هواپیما

شرکت‌های زیادی در دنیا در حوزه بازی‌های مربوط به وسایط نقلیه و جنگی فعالیت دارند. تلاش آن‌ها باعث شده تا بازی‌های زیادی از این دست در بین بازی‌ها ساخته شده وجود داشته باشد. برای دانلود رایگان بازی هواپیما و همچنین پیدا کردن اطلاعات مناسب از آن‌ها، با ما همراه باشید.

بازی Drone: shadow strike

از بهترین بازی‌های جنگی می‌باشد که با انواع جت‌ها و جنگنده‌ها می‌توانید وارد یک جنگ تمام عیار شوید. در این بازی مهمات مورد نیاز هواپیمای شما برای ایجاد یک جنگ تمام عیار، موجود است. پس نیازی به پیدا کردن تسلیحات در طول بازی ندارید. بازی shadow strike در گوگل پلی موجود است و می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود بازی shadow strike از گوگل پلی

بازی Drone: shadow strike

بازی Flight simulator

قطعا شاید افرادی باشند که نخواهند فقط از هواپیمای جنگی استفاده کنند. بلکه دوست دارند تا حس و حال یک خلبان را درک کنند. بازی Flight simulator همانطور که از اسمش بر می‌آید، یک بازی هواپیما است که در آن می‌توانید پرواز را شبیه سازی کنید. در این بازی دو حالت تعبیه شده است. حالت اول نبرد و حالت دو آزاد است. در حالت نبرد، مثل سایر بازی‌های هواپیمایی می‌توانید وارد یک جنگ شوید و کلی در آن سرگرم شوید. اما در حالت آزاد، مانند یک هواپیمای مسافربری خواهید بود و تنها می‌توانید پرواز کنید.

دانلود بازی Flight simulator از گوگل پلی

بازی Flight simulator

بازی زامبی گان شیپ

فیلم‌ها و بازی‌های زیادی در مورد زامبی‌ها ساخته شده است. اخیرا هم در یکی از بازی‌های جنگی هواپیمایی، شاهد ساخت یک بازی با همین عنوان بودیم. بازی زامبی گان شیپ به این صورت است که شما یک هواپیمای مسلح را در اختیار دارید که با آن باید زامبی‌ها را نابود کنید.

دانلود بازی بازی زامبی گان شیپ از گوگل پلی

نتیجه گیری

بازی هواپیما طرفدارن بسیار زیادی در دنیای گیم‌ها دارد. البته شکر خدا بازی‌های خوبی هم در این زمینه ساخته شده‌اند که جای تقدیر و تشکر از بازی ساز‌های عزیز را دارد. در این مقاله از دانلود بازی به چند مورد از بهترین بازی‌های هواپیمایی پرداختیم و نکاتی را راجع به آن‌ها برای شما بیان کردیم. امید است که بتوانید از این سبک بازی هم نهایت لذت را ببرید. در صورت بروز هر گونه مشکل و سوالی می‌توانید از راهنمایی‌های کارشناسان سایت ایموجو استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.