AD

آموزش قدم به قدم نصب کلش رویال بر روی ویندوز ۷

0 419

این مقاله از آموزش بازی سایت ایموجو در مورد نحوه دانلود و نصب کلش رویال بر روی ویندوز 7 می باشد. دو روش برای این کار وجود دارد که شما می توانید به انتخاب خود با یکی از آن ها نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ را انجام دهید، نگران نباشید این کار بسیار ساده می باشد و شما به راحتی می توانید در عرض چند دقیقه آن را انجام دهید. پس در ادامه با ما باشید.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش گام به گام بتل زدن در کلش رویال

معرفی بازی کلش رویال

برای بسیاری از کاربر ها سوال می باشد که چگونه روی ویندوز کلش رویال را نصب کنند. ما نیز برای همین تصمیم گرفته ایم تا یک آموزش از نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ را در اختیار شما قرار دهیم و تمام جزییات لازم برای نصب Clash Royale روی ویندوز ۷ را نیز سعی کرده ایم بیان کنیم.

اجازه دهید در ابتدا یک معرفی اجمالی از کلش رویال را بیان کنم. ممکن است که خیلی از شما در مورد این بازی کمپانی سوپرسل بدانید و نیازی به این معرفی نداشته باشید.

کلش رویال یک بازی چند نفره می باشد که توسط کمپانی سوپرسل طراحی شده است. امروزه این بازی روی پلت فرم های اندروید و آی او اس در دسترس می باشد، تصمیم ما نیز در این پست آموزش آوردن کلش رویال روی ویندوز ۷ می باشد. برای آن هایی که کلش آف کلنز را بازی کرده باشند قطعا این بازی نیز آشنا خواهد آمد. بعضی ها نیز می گویند این بازی قسمتی از کلش آف کلنز می باشد که کلش رویال نام گرفته است. جستجوی دانلود و آموزش نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ امروزه یکی از مطلب های پر جستجو می باشد. بازیکن هایی که این بازی کارتی را انجام می دهند به یاد بازی کلش آف کلنز می افتند. این بازی شبیه به کلش آف کلنز می باشد اما یک سری چیز های خاصی دارند. این بازی گرافیک و صدای با کیفیتی دارد.

نحوه دانلود و نصب کلش رویال روی ویندوز ۷

اکنون ما تصمیم داریم روش نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ را بگوییم. این بازی اکنون روی ویندوز در دسترس می باشد. بنابراین شما می توانید نبرد های کلش رویال را روی کامپیوتر های شخصی امتحان کنید. گسترش دهندگان بازی اکنون این تجربه را بر روی کامپیوتر ها اورده اند. این بازی توسط آزمایش کننده ها انجام شده است و ثابت شده است که یک بازی خوب می باشد. این بازی دستاورد های بیشتری نسبت به سایر بازی ها دارد.

نحوه دانلود و نصب کلش رویال روی ویندوز ۷

روش های نصب کلش رویال روی ویندوز ۷

در ابتدا کلش رویال فقط روی آی او اس در دسترس بود ولی امروزه شما می توانید این بازی را هم روی کامپیوتر و هم گوشی های اندروید انجام دهید. این بازی بر اساس کارت ها می باشد به این شکل که هر کس تعداد کارت های زیادی به دست بیاورد، در بازی قدرت بیشتری به دست آورده است. برای بازی کردن در این بازی کاربر نیاز دارد تا با تاکتیک و استراتژی به خلق روش های درست بپردازد. در کل این بازی در مورد کارت هاُ، نبرد و دفاع کردن می باشد.

-دانلود و نصب Clash Royale روی ویندوز ۷ با بلو استیکس

-بازی کردن کلش رویال با ویندوز با استفاده از اپلیکیشن ناکس پلیر

شما می توانید با استفاده از بلو استیکس به صورت رایگان کلش رویال را روی ویندوز خود نصب کنید. حال ممکن است که برای شما سوال شود این بازی با بقیه بازی های چند نفره چه تفاوتی دارد. چند تا از دستاورد ها می باشد که کلش رویال را از بازی های آنلاین جدا و بهتر کرده است.

اصلی ترین موضوعی که نصب کلش رویال را روی Windows 7 متفاوت کرده است، ایده ی جالب این بازی می باشد که بازیکن را به لپ تاپ یا کامپیوتر معتاد می کند. انتخابی که شما از کارت ها می کنید و تصمیم استفاده ی آن باعث بهتر شدن این بازی شده است. این که شما بتوانید این بازی را با دوستانتان بازی کنید یک تجربه ی فوق العاده می باشد. برای همین روش نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ را در این پست فرا بگیرید.

نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ با استفاده از بلو استیکس

بهترین راه دانلود و نصب کلش رویال  با استفاده از بلو استیکس در این جا بیان شده است. این روش قدم هایی دارد که عبارت است از:

۱،امولیتر بلو استیکس یکی از بهترین دانلود ها برای نصب کلش رویال روی Windows 7 می باشد. اگر شما این برنامه را دانلود نکرده اید، بهتر است که آن را دانلود کنید.

۲. امولیتر بلو استیکس را از سایت رسمی دانلود کنید و به این توجه کنید که برنامه ای را که نام آن شبیه می باشد را دانلود نکنید.

۳. این برنامه را با دو بار کلیک کردن روی فایل دانلود شده نصب کنید که ممکن است چند دقیقه ای طول بکشد.

۴. سپس لازم است که شما به صفحه اصلی بلو استیکس بروید و کلش رویال را جستجو کنید. نتیجه جستجو ها حلوی شما خواهد آمد.

۵. روی آیکون کلش رویال که در صفحه نشان داده می شود، ضربه بزنید.

۶.شما باید اطلاعات اکانت گوگل خود را وارد کنید تا اجازه برای نصب Clash Royale روی ویندوز ۷ صادر شود.

۷. آپشن نتیجه های نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ دیده خواهد شد و شما می توانید نصب روی کامپیوتر را مستقیم شروع کنید.

۸.برای بازیکن های هندی عبارت بازیابی را خواهید دید که نیازی به نگرانی ندارند و بازی به زودی برای آن ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

۹. وقتی نصب کلش رویال روی Windows 7 با استفاده از این نرم افزار حل شد، شما می توانید بازی کردن را شروع کنید.

دانلود و نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ با استفاده از برنامه ناکس پلیر

همان طور که به شما گفتم کلش رویال در اوایل فقط روی پلت فرم آی او اس بود و بعد ها روی پلت فرم های اندورید و ویندوز آمد. ما نیز از اندروید متشکریم که با استفاده از برنامه هایی همچون ناکس پلیر و بلو استیکس این امکان را ایجاد کرد که شاهد نصب کلش رویال روی Windows 7 و بازی کردن آن باشیم.

البته برنامه های زیادی در اندروید برای این کار وجود دارد. اما ما می خواهیم برنامه ناکس پلیر را مورد بحث قرار دهیم. قدم های دانلود و نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ با استفاده از ناکس پلیر در زیر آمده است.

۱.دانلود و نصب ناکس پلیر روی ویندوز از طریق سایت اصلی

۲. باز کردن ناکس پلیر و وارد کردن اطلاعات لازم اکانت گوگل کاربر

۳.جستجو بازی کلش رویال در گوگل پلی و پیدا کردن آن

۴.نصب آن با کلیک روی آیکون نصب

۵، قبول کردن شرایط و قوانین لازم

۶، باز کردن و شروع بازی

حال شما می توانید Clash Royale را در بخش برنامه های من ببینید، شما با موفقیت دانلود و نصب کلش رویال روی ویندوز ۷ را انجام دادید، پس از آن لذت ببرید.

همچنین بخوانید: آموزش حل مشکل عمودی بودن کلش رویال در بلواستکس

جمع بندی

در این مقاله از مجموعه مقالات آموزشی سایت مجله بازی موبایل ایموجو به آموزش نحوه نصب بازی کلش رویال بر روی ویندوز 7 پرداختیم. برای انجام این کار دو روش را معرفی کریدم که شما می توانید از هر کدام از این روش ها استفاده کنید و از بازی نهایت لذت را ببرید. اگر در حین بازی به ارورها و مشکلاتی برخورد کردید می تواند به دسته مشکل بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و به راحتی ارورهای بازی را حل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.