AD

آموزش زدن جیمیل در کلش رویال (Clash Royale)

1 1,486

این مقاله از آموزش بازی سایت ایموجو در مورد زدن جیمیل در کلش رویال و داشتن چند اکانت مختلف در کلش رویال می باشد. برای این که شما بتوانید اکانت های خود را ذخیره کنید نیاز به زدن جیمیل در این بازی خواهید داشت. سپس می توانید آی دی سوپرسل خود را متصل کنید تا بتوانید آن ها را به صورت ذخیره داشته باشید.

برای این که شما بتوانید اکانت خود را به آی دی سوپرسل متصل کنید در ابتدا باید روش زدن جیمیل در Clash Royale را بلد باشید. ما نیز در این پست تصمیم داریم آموزش زدن جیمیل در کلش رویال و داشتن چند اکانت مختلف در این بازی را ارائه کنیم. شما برای زدن جیمیل در کلش رویال باید به زمان نصب کلش رویال برگردید، جیمیلی که برای شما در Clash Royale تعریف می شود جیمیلی است که به پلی استور شما متصل می باشد. برای آن هم که شما باید یک جیمیل در گوگل بسازید و به پلی استور خودتان متصل کنید. هر اکانت بازی یک آی دی سوپرسل منحصر به فرد می خواهد. برای همین شما برای انتقال بازی به آی دی سوپرسل نیاز به یک سری آدرس ایمیل درست خواهید داشت.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید می باشد: آموزش سریع و آسان اتک زدن در کلش رویال

نحوه زدن جیمیل در Clash Royale: متصل کردن اکانت به آی دی سوپرسل

1.گوشی خود را به یک جیمیل درست یا اکانت گیم سنتر متصل کنید.

2.بازی را بالا بیاورید. اکانتی که به اکانت جیمیل یا گیم سنتر شما متصل باشد بالا خواهد آمد.

3.گزینه تنظیمات (setting) را باز کنید و روی قطع اتصال (disconnected) کلیک کنید. سپس گزینه register new را انتخاب کنید. همین روند را در صفحه گوشی ادامه دهید.

این نکته را بدانید که آخرین کدی که به شما ارسال شود کار خواهد کرد.

نحوه زدن جیمیل در کلش رویال: متصل کردن اکانت به آی دی سوپرسل

آموزش زدن جیمیل در کلش رویال: پس از ساختن اولین آی دی سوپرسل

1. در این مرحله نیز گوشی شما باید به یک اکانت درست جیمیل یا اکانت گیم سنتر برای اکانت دوم شما متصل باشد.

2. بازی را باز کنید. اکانتی که شما به آی دی سوپرسل وصل کرده اید، بارگیری خواهد شد. وارد تنظیمات شوید و سپس روی گزینه connected ضربه بزنید و پس از آن روی گزینه log out ضربه بزنید.

 3. بازی از اول شروع خواهد شد و شما می توانید یک منو در صفحه بارگیری ببینید. روی گزینه بازی کردن بدون آی دی سوپرسل (play without supercell ID) کلیک کنید. اکانت جدید از گوگل یا گیم سنتر شما بارگیری خواهد شد.

4.یک آی دی سوپرسل برای اکانت خود بسازید.

این مراحل را برای همه اکانت ها انجام بدهید، با این مراحل شما می توانید شاهد داشتن چند اکانت کلش رویال در یک گوشی باشید. شما باید مطمئن باشید که Remember on this device بررسی شده باشد. همان طور که گفتم فقط آخرین کدی که برای شما ارسال می شود کار خواهد کرد.

در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به نحوه زدن جیمیل در بازی کلش رویال آشنا شدیم. امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آشنا شدن با دیگر ترفندهای بازی کلش رویال کافی است به دسته ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و از بازی کردن خود بیشتر لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. رضا جلالی می گوید

    مطلب بسیار خوب و جامعی بود درباره جیمیل زدن. ممنون از سایت خوبتون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.