AD

نقد و بررسی بازی Blood stone 007 ؛ بازی اکشن و جنگی

آموزش بازی Blood stone 007
0 295

بازی Blood stone بهترین پیشنهاد برای طرفداران بازی های اکشن و جنگی موبایلی که به دنبال یک بازی مهیج و جذاب هستند، می باشد. بازی جیمزباند سبک خونین، بیست و چهارمین نسخه از مجموعه بازی های ویدئویی جیمزباند است که در قالب سوم شخص طراحی شده که هم می تواند تک نفره و هم به صورت بازی آنلاین چند نفره انجام شود. 

در این مطلب قصد داریم به تحلیل و بررسی بازی blood stone 007 بپردازیم. استودیوی انگلیسی Bizarre Creations به ساخت بازی blood stone 007 پرداخته و آن را توسط شرکت پرآوازه ی اکتیویژن در سال ۲۰۱۰ منتشر کرده است. Blood Stone داستانی بی نظیر است که توسط بروس فیرستین نوشته شده است. این بازی برگرفته از فیلم های جیمز باند است. داستان بازی به این صورت است که یک گروه تروریستی می خواهند به یکی از کنفرانس های G-20 واقع در شهر آتن را دارند و جیمز باند توسط ام ماموریت دارد که از این حمله تروریستی جلوگیری کند. پس از آن جیمزباند باید  دانشمندی را که گروگان گرفته شده را آزاد کند و از نقشه سارقان وی سر در آورد. در ادامه با نقد و بررسی بازی سنگ خونین در سایت ایموجو با ما همراه باشید.

خواندن این مطلب هم می تواند برای شما جذاب باشد: نقد و بررسی بازی The last of us 2 ؛ بازی ترسناک و هیجانی

نقد بازی Blood stone 007

داستان بازی، لذت بخش، مبتنی بر سوم شخص و پر از صحنه های اکشن و تماشایی است. شما با تعقیب و گریز توسط قایق های کوچک و بزرگ در مدیترانه و ماشین میلیون دلاری در خیابان های آتن باید با دشمنان مبارزه کنید. در قسمت هایی از بازی باید با پرش از مکانی به مکان دیگر بروید و با استفاده از اسلحه ها و مبارزات تن به تن دشمنان را از بین ببرید.

در اولین ماموریت به سمت قایق بادبانی می روید و به ده ها دشمن شلیک می کنید و برای تعقیب با سرعت بالاتر به یک قایق میلیون دلاری پرش می کنید. در مرحله دوم ماموریت نیز وارد یک ماشین میلیون دلاری می شود و همانند یک فیلم اکشن، با سرعت زیاد به پیش می روید و مناظر زیادی را پشت سر می گذارید. این بازی شامل تمام آیتم های فیلم های جیمزباند است و بخش اتومبیل رانی نیز جذابیت خاصی به آن داده است. سابقه ی درخشان Bizarre Creations به عنوان توسعه دهنده ی بازی های مسابقه ای، احساس خوبی از اتومبیلرانی برایتان به وجود آورد. در بخش اتومبیلرانی شما باید از موانع و انفجارهایی که در طی مسیر رخ می دهد، فرار کنید. تعقیب گریز هر مرحله با مرحله ی دیگر، تفاوت نسبتا زیادی دارد و هیجان خاصی به بازی می دهند.

با توجه به اینکه جیمز باند در واقع یک جاسوس است نه یک قهرمان اکشن، مخفیکاری جزء بازی Blood stone است و این امکان به شما داده می شود که خود را مخفی کنید و دشمنان را با یک حمله ی غوغایی بسیار درتمند به زمین بزنید. با کشتن مخفیانه ی دشمنان قابلیتی به نام Focus Aim  بازی فعال شده و دشمنان به صورت خودکار نشانه گذاری شده و از بین می روند.

نقد بازی Blood stone 007

طراحی و گیم پلی بازی Blood Stone 007

بسیاری از طراحی های Blood stone شباهت زیادی به بازی Uncharted2 دارد. بازی تک نفره Blood Stone، حدود شش ساعت طول می کشد تا تمام شود؛ اما این بازی را می توان چند نفره و آنلاین نیز انجام داد.

در اولین ماموریت به سمت قایق بادبانی می روید و به ده ها دشمن شلیک می کنید و برای تعقیب با سرعت بالاتر به یک قایق میلیون دلاری پرش می کنید. در مرحله دوم ماموریت نیز وارد یک ماشین میلیون دلاری می شود و همانند یک فیلم اکشن، با سرعت زیاد به پیش می روید و مناظر زیادی را پشت سر می گذارید. این بازی شامل تمام آیتم های فیلم های جیمزباند است و بخش اتومبیل رانی نیز جذابیت خاصی به آن داده است.

سابقه ی درخشان Bizarre Creations به عنوان توسعه دهنده ی بازی های مسابقه ای، احساس خوبی از اتومبیلرانی برایتان به وجود آورد. در بخش اتومبیلرانی شما باید از موانع و انفجارهایی که در طی مسیر رخ می دهد، فرار کنید. تعقیب گریز هر مرحله با مرحله ی دیگر، تفاوت نسبتا زیادی دارد و هیجان خاصی به بازی می دهند.

ویژگی های بازی سنگ خونین

جلوه های صوتی اسلحه ها، نشانه گیری خودکار بر روی دشمنان و طراحی حرفه ای انیمیشن های دشمن، تجربه ی خوبی از تیراندازی را به شما می دهد. شما می توانید با فشار دادن تنها یک دکمه به سرعت و وحشیانه دشمن را نابود کنید. دشمنان به طرز عجیبی احمق هستند. آن ها یا فقط در جای خود ثابت ایستاده و به شما تیراندازی می کنند و یا به طرز احمقانه ای به سمت شما حمله ور می شوند و خود را به کشتن می دهند. به همین دلیل شما می توانید در عرض چند ثانیه تعداد زیادی از دشمنان را نابود کنید. 

سیستم نشانه گیری دقیق و صحنه های تعقیب و گریز، بازی را چالش برانگیز کرده و نمی گذارد که شما از تیراندازی خسته شوید. Blood stone  یکی از بهترین بازی های جیمزباندی است که در بازار موجود است و تنها اشکال بزرگ این بازی، کوتاه بودن آن است.

انتخاب مکان های مختلف برای ماموریت ها و تنوع سلاح ها، باعث شده است که بازی از تنوع بالایی برخوردار شود. همچنین گرافیک ۳ بعدی جذاب و ایجاد صحنه های سینمایی، طراحی چهره و انیمیشن ها و کیفیت خوب موسیقی به کار برده شده، از نقاط قوت این بازی محسوب می شوند. این بازی بر روی پلت فرم های PC,360,PS3,DS قابل اجرا می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به سری بازی های جیمزباند هستید، بازی بسیار مهیج و جذاب جیمز باند سنگ خونین تجربه ی متفاوتی از دیگر نسخه ها را به شما ارائه می دهد و ساعت ها سرگرمتان می کند. برای آموزش بازی Blood stone کافی است به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.