AD

رویداد راز کهن پابجی موبایل (PUBG Mobile)

1 357

در این مقاله از اخبار بازی سایت ایموجو می خواهیم در مورد رویداد راز کهن پابجی موبایل صحبت کنیم. این رویداد یک هفته می باشد که منتشر شده است و توانسته است که تاثیر خوبی روی کاربر ها بگذارد، در ادامه این پست نیز در مورد دستاورد های جدید رویداد جدید پابجی موبایل صحبت کرده ایم.

این مطلب هم می تواند برای شما جذاب باشد: تازه ترین اخبار فصل ۱۴ پابجی موبایل (PUBG Mobile)

رویداد راز کهن پابجی موبایل (PUBG Mobile Ancient Secret)

به نظر می رسد در رویداد راز کهن پابجی موبایل مضمون هایی در مورد مصر باستان و اسطوره شناسی گنجانده شده است. مضمون های اضافه شده در رویداد PUBG Mobile Ancient Secret بسیار جالب می باشند. رویداد جدید پابجی موبایل یک هفته است که منتشر شده است.

قبل از این رویداد جدید پابجی موبایل فصل ۱۴ نیز منتشر شد. در این فصل همان طور که کاربر ها حدس زده بودند مصر باستان و اسطوره شناسی گنجانده شده است، تریلر های رویداد راز کهن پابجی موبایل قبل از انتشار تصویر هایی از مصر باستان نشان داده بود.

رویداد راز کهن پابجی موبایل: جزئیات

در رویداد PUBG Mobile Ancient Secret مانند سایر رقابت ها روی نقشه Erangle یک مسابقه شروع شروع می شود. ناگهان از یک سازه بزرگ، یک تایتان ساخته شده از شن بلند می شود. آسمان در طوفان ماسه ای پوشیده شده است و تایتان سه ساختمان باستانی مصر را فراخواند است.

این ساختمان ها سپس در قسمت های مختلف نقشه ناپدید می شوند و دوباره ظاهر می شوند. این ساختمان ها شبیه به Ruins در نقشه Sanhok می باشند، اما شبیه به ساختمان های مصر باستان هستند.  در این ساختمان ها غنیمت های خوبی را می توان به دست آورد. بازیکن هایی که می توانند یک مومیایی را شکست دهند تا بهترین اسلحه و زره را در بازی به دست آورند. بازیکن ها می توانند از این ساختمان ها به سمت پایین بپرند و از چتر نجات استفاده کنند.

رویداد راز کهن پابجی موبایل: جزئیات

دستاورد های رویداد PUBG Mobile Ancient Secret

در رویداد جدید پابجی موبایل دستاورد های جدیدی می باشد که ما چند مورد از آن ها را به شما گفته ایم:

  • معبد باستانی

بنای بزرگ با ساختاری دو طبقه. در ابتدا روی زمین می نشیند ولی در ادامه شروع به شناور شدن در هوا می کند و به آرامی در منطقه بازی شروع به حرکت می کند.

  • پازل تخته سنگ

دستاورد دیگر رویداد PUBG Mobile Ancient Secret پازل تخته سنگ می باشد. پازل تخته سنگ یک معما می باشد که تعاملی از صفحات باستانی ساخته شده است.

  • مبارزه با رئیس

بازیکن هایی که می توانند به مبارزه با رئیس معبد بپردازند، می توانند رئیس را به چالش بکشند و از این طریق جوایز زیادی را به دست آورند.

  • خرابه های کوچک

ویرانه های کوچک و تصادفی که با جعبه ها و معما ها ظاهر می شوند.

  • گیم پلی جذاب تر در رویداد جدید پابجی موبایل

به نظر من در رویداد راز کهن پابجی موبایل، متفاوت ترین چیزی که ارائه شده است گیم پلی جذاب تر نسبت به رویداد های دیگر می باشد. با مراجعه به سایت مجله بازی موبایل ایموجو علاوه بر اینکه می توانید از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی روز در دنیا اطلاع پیدا کنید، می توانید از مطالب کاربردی و آموزشی این سایت نیز استفاده کنید و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. الان موسوی می گوید

    خیلی جالبه این ایده از پابجی جذابیت بازی رو بیشتر کرده و باعث میشه هیجان گیمر برای ادامه بازی بیشتر شه و با کنجکاوی بیشتری ادامه بده بازیو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.