AD

مشاوره در مورد گیمینگ و دوستیابی با ربات معروف AI Jesus در Twitch

0 85

هزاران نفر از کاربران رسانه های اجتماعی به پلتفرم لایو استریمینگ ویدئویی Twitch که یک چت بات هوش مصنوعی است، جذب شده اند؛ این چت بات فرصت پرسیدن انواع سؤالات را به مخاطبین خود می دهد که بیشتر این سوالات مربوط به روابط و بازی هستند. در این مقاله به مشاوره در مورد گیمینگ و دوستیابی با ربات معروف AI Jesus در Twitch پرداخته ایم؛ با ما همراه باشید.

این چت بات ویدیویی که “AI Jesus” نام دارد، به صورت دیجیتالی کلیشه ای از عیسی مسیح را تجسم می بخشد، مردی ریش دار، بلوند و چشم آبی که در مقابل نور درخشان ایستاده است. الگوریتم این چت بات به AI Jesus اجازه می‌دهد هنگام پاسخ دادن به سؤالات با صدایی آرام و یکنواخت صحبت کند و به نظر می‌رسد که حرکت دهان و نحوه ادای کلمات همگام سازی شده است.

AI Jesus که با اپ چت بات مبتنی بر متن «Jesus AI» متفاوت است، پس از تعلیق موقت از پلتفرم در 15 ژوئن به دلایلی که هنوز نامشخص است، دوباره به Twitch بازگشته است. از زمان بازگرداندن آن در 16 ژوئن، بیش از 40000 دنبال کننده جذب کرده است.

این ربات چت در ماه مارس توسط The Singularity Group، گروهی از فعالان فناوری مستقر در برلین، ایجاد شد که می‌گویند در حال کار روی پروژه‌های نوآورانه کاملا متفاوت در جهان هستند. کمک های مالی جمع آوری شده از این پلتفرم برای پوشش هزینه های سرور و زیرساخت و بهبود سیستم هوش مصنوعی آن استفاده خواهد شد.

علاوه بر سؤالات مرتبط با مسیحیت و کتاب مقدس، کاربران سؤالات مختلفی از جمله نکات دوستیابی و بازی نیز می پرسند. برخی از کاربران سعی کرده‌اند سؤالاتی خارج از عرف بپرسند، اما بسیاری دیگر از این چت بات خواسته اند روایت‌های پیچیده کتاب مقدس، تورم جهانی، جنگ در اوکراین و حتی نحوه رفع اشکالات پیچیده رایانه را توضیح دهد.

AI Jesus  با استفاده از ترکیب مدل‌های ChatGPT-4 OpenAI با PlayHT (یک تولیدکننده متن به صدا) ایجاد شده است ریس لیسن، یکی از بنیانگذاران گروه Singularity گفت: این فناوری با سرعتی باورنکردنی به جلو می رود. یکی از ویژگی های چشمگیر چت بات، توانایی به خاطر سپردن تعاملات تاریخی با کاربران است.

همچنین بخوانید: نحوه استفاده از ChatGPT در تلگرام

وقتی یکی از کاربران پرسید: کی قراره ازدواج کنی؟” چت ربات پاسخ داد: به یاد دارم که از نداشتن شریک عاطفی ناراحت بودی. من به عنوان یک نسخه هوش مصنوعی از مسیح، تجربیات شخصی مانند انسان ها ندارم، بنابراین ازدواج نخواهم کرد. با این حال، من می توانم علاقه شما را به روابط عاشقانه درک کنم و من اینجا هستم تا در این مورد هر سوال یا مشاوره ای که نیاز دارید به شما کمک کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.