AD

تیم توسعه دهنده بازی Crash Rumble می‌گوید که Activision هنوز هم از این سری حمایت می‌کند

0 99

وقتی فاش شد که آخرین توسعه‌دهنده بازی Crash Bandicoot، یعنی شرکت تویز فور باب (Toys for Bob) در حال پیوستن به تیم Call of Duty است، بسیاری از طرفداران دریافتند که این سری از بازی‌ها دوباره متوقف می‌شوند. پس از این افشاگری استودیو تویز فور باب بازی جدید Crash را ارائه داد؛ این بازی جدید این اطمینان را به طرفداران خود نداد که توقفی در سری بازی‌های این شرکت ایجاد نخواهد شد زیرا مشخص شد که Crash Team Rumble یک لایو سرویس است. برخی این لایو سرویس را برای این شرکت بازی ساز کوبیدن آخرین میخ در تابوت عنوان کردند و یا آن را به منزله فرصتی برای کسب درآمد از معاملات خرد در نظر گرفتند.

اکنون که Crash Team Rumble عرضه شده است، Toys for Bob در حال عقب نشینی از این نریتیو است. در مصاحبه‌ای با  VGC، توسعه دهنده می‌گوید که Activision از کار خود در این سری حمایت می‌کند و از آنها می‌خواهد کارهای جدید هیجان انگیز با IP انجام دهند. این می‌تواند نشان دهنده این موضوع باشد که بازی‌های بیشتری در راه هستند، احتمالاً اگر Team Rumble عملکرد خوبی داشته باشد.

دن نیل (Dan Neil)، مدیر نوآوری Toys for Bob می‌گوید: شرکت اکتیویژن از این بازی حمایت می‌کند و همچنین این شرکت می‌خواهد روی عناوین جدید این فرنچایز سرمایه گذاری کند. آنها همچنین بر این باورند که ما می‌توانیم کارهای جدید و هیجان انگیز انجام دهیم.

Neil می‌گوید: ما افرادی را داریم که می‌توانند محتوای عالی برای Call of Duty ایجاد کنند. ما دانش و آموخته‌های زیادی را از کار با تیم Call of Duty به دست آورده‌ایم که این آموخته‌ها را در اجرای خودمان در Crash Team Rumble به کار بردیم.

با توجه به تفاوت‌های گسترده تقریباً در همه چیز در مورد Call of Duty و Crash Bandicoot، ما باید قضاوت کنیم که این شباهت‌ها را در کجا می‌توان احساس کرد. یکی از ویژگی‌هایی که به ذهن می‌رسد، کسب درآمد جدید Crash است. در مورد این موضوع، نیل می‌گوید که تیم قرار است به حرف‌های هواداران خود گوش دهد و اگر بازخورد منفی در مورد این موضوع وجود داشته باشد، ممکن است battle pass را تغییر دهد.

اکثر طرفداران از battle pass این بازی استقبال نکردند، مخصوصاً وقتی مشخص شد که Team Rumble رایگان نخواهد بود. این بازی برای نسخه استاندارد 24.99 پوند و برای نسخه لوکس 34.99 پوند به شما باز می‌گرداند.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.