AD

بازی Dota 2 در حال دور شدن از مدل Battle Pass

0 113

شرکت Valve دهمین سالگرد بازی Dota 2 را با یک سنت شکنی بزرگ جشن می‌گیرد. اگرچه این بازی یک battle pass  (که در ابتدا Compendium  نامیده می‌شد) برای همراهی و تأمین بودجه جایزه برای مسابقات بین‌المللی هر سال دریافت کرده است، اما امسالValve  تصمیم گرفته است که چنین جایزه‌ای وجود نداشته باشد. در واقع، به طور چشمگیری میزان تمرکز خود را از Battle Pas  کاهش می‌دهد و در عوض متعهد می‌شود که تمرکز خود را بر سایر به‌روزرسانی‌های منظم‌تر قرار دهد.

Valve در پستی در وبلاگ Dota 2 با عنوان ” Learning from the Past, Looking to the Future ” گفت که battle pass بازیDota 2  به گونه‌ای رشد کرده است که تقریباً هر محتوایی را که در طول سال برای Dota تولید می‌کنیم را در بر می‌گیرد.

بنابراین Valve آزمایشی را انجام داد. این استودیو از منابع توسعه‌ای استفاده کرد که در هر سال دیگری به سمت توسعه battle pass برای The International 2023 می‌رفت و این منابع را به سمت به‌روزرسانی‌های محتمل تر هدایت کردند. این آزمایش در قالب به‌روزرسانی New Frontiers Dota 2 به ثمر نشست.

همچنین بخوانید: حل مشکلات رایج بازی Dota 2 تنها با چند کلیک!

پاسخ مثبت طرفداران به به‌روزرسانی New Frontiers به Valve این اطمینان را داده است که کار کمتر روی محتوایBattle Pass  و کار بیشتر روی انواع به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز، مسیر درستی برای Dota به همراه دارد.

به نظر می‌رسد این فرآیند با یک به‌روزرسانی در سپتامبر امسال آغاز می‌شود، که این به روز رسانی بر روی خود رویداد، بازیکنان و بازی‌هایی که برگزار می‌شود، تمرکز دارد.

از این پست مشخص نیست که آیا این یک توقف کامل برای سیستم battle pass در Dota 2 است یا اینکه Valve فقط به طور موقت از آن صرف نظر می‌کند تا در آینده با یک نسخه سبک تر و کم مصرف تر بازگردد.

در حال حاضر، می‌توانید منتظر یک به‌روزرسانی جشن دهمین سالگرد Dota 2 باشید. Valve نگفته است که چه زمانی منتشر می‌شود، به جز اینکه می‌گوید قطعاً این به روز رسانی در دهمین سالگرد واقعی (9 ژوئیه) Dota نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.