AD

بازی‌های کالاف دیوتی برای Xbox Game Pass به زودی عرضه می شوند

بازی‌های کالاف دیوتی برای Xbox Game Pass به زودی عرضه می شوند
0 64

خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت در نهایت تعداد زیادی بازی از جمله فرنچایز محبوب کالاف دیوتی را به Xbox Game Pass خواهد آورد.

در حالی که ممکن است بازی‌های جدید Call of Duty بلافاصله در Game Pass در دسترس نباشند، عناوین کلاسیک مانند Ghosts و Black Ops 2 می‌توانند در آینده اضافه شوند. اضافه شدن بازی‌های کالاف دیوتی به گیم پس، حتی بازی‌های قدیمی تر، به دلیل محبوبیت همیشگی آن و اینکه برخی از آن‌ها هنوز با قیمت کامل فروخته می‌شوند، قابل توجه است.

شاید علاقه‌مند باشید بخوانید: بازی های فراموش شده کالاف دیوتی

به نظر می‌رسد که بازی‌های Call of Duty در آینده‌ای نزدیک به Xbox Game Pass می‌آیند. یکی از دلایل اصلی و تهاجمی مایکروسافت با خریدهای شرکت، ایمن‌سازی محتوای سرویس اشتراک Xbox Game Pass است و هنگامی که روند قرار داد مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد به پایان برسد، این تعداد بازی می‌تواند برای تقویت Game Pass شرایط خوبی را بوجود آورد.

هنوز برنامه خاصی برای اضافه کردن بازی‌های کلاسیک کالاف دیوتی به گیم پس اعلام نشده است، اما شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد در حال حاضر کار برای آوردن COD به سرویس اشتراک مایکروسافت انجام شده است. کاربران مختلف آنلاین پیام‌هایی دریافت کرده‌اند که نشان می‌دهد بازی‌های Call of Duty برای Game Pass آماده شده‌اند و عناوین قدیمی‌تری مانند Call of Duty: Ghosts و Call of Duty: Black Ops 2 به طور خاص ذکر شده‌اند. و در این حالت می‌توان گفت دیگر زمان ورود این بازی‌ها مهم نیست بله تایید ورود آنها حائز اهمیت است.

انتظار می‌رود خرید Activision Blizzard در ماه اکتبر نهایی شود. این احتمال نیز وجود دارد که به محض بسته شدن قرارداد، مجموعه‌ای از بازی‌های منتشر شده توسط Activision Blizzard، از جمله عناوین مختلف کالاف‌دیوتی به Xbox Game Pass اضافه شوند، اما این امکان نیز وجود دارد که مایکروسافت منتظر تاریخ بعدی برای اضافه کردن بازی‌ها باشد. بنابر این طرفداران Call of Duty و مشترکین Xbox Game Pass باید منتظر اطلاعات بیشتر در این مورد باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.