AD

آموزش سریع و آسان اتصال ایکس باکس به مانیتور

0 1,176

روش‌های مختلفی برای اتصال کنسول Xbox به مانیتور یا تلویزیون وجود دارد که شما می‌توانید به کمک تجهیزات قرار داده شده در جعبه کنسول به راحتی اتصال خود را برای خروجی تصویر برقرار کنید. اگر بخواهید ایکس باکس را به یک مانیتور قدیمی متصل کنید شاید نیاز باشد که از یک آداپتور برق کمک بگیرید. ما در این آموزش قصد داریم تا در مورد اتصال ایکس باکس به مانیتور مطالب جالب توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم.

هر کدام از شیوه‌های اتصال با توجه به امکانات موجود، قابل انجام است. اتصال ایکس باکس به مانیتور می‌تواند به عنوان یک اتصال مستقیم شناخته شود. با استفاده از کابل و لوازم جانبی موجود قادر خواهید بود تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن خروجی تصویر را دریافت کنید. اگر می‌خواهید در مورد نحوه اتصال ایکس باکس به مانیتور بیشتر بدانید بهتر است تا انتها این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

نحوه اتصال ایکس باکس به مانیتور

اگر از مانیتورهای قدیمی برای اتصال استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که نیاز به یک آداپتور احساس می‌شود. ما در سری آموزش‌های سایت ایموجو پیش‌تر در مورد آموزش ریست ایکس باکس با چند گام ساده! مطالب جالبی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار داده‌ایم. اگر می‌خواهید خروجی تصویر مناسب دریافت کنید بهتر است بررسی کنید که کیفیت مانتیور شما چگونه است و آیا می‌توانید به صورت مستقیم اتصال Xbox و مانیتور را برقرار کنید یا خیر.

مایکروسافت در جدیدترین کنسول خود توانسته است بازی‌ها را با کیفیت 4K اجرا کند که برای دریافت خروجی تصویر مناسب نیاز به یک تلویزیون و مانیتور 4K  احساس می‌شود. کنسول ایکس باکس دارای یک راه خروجی به مانیتور بوده که از طریق کابل HDMI است. نحوه اتصال کنسول به مانیتور ساده بوده و بهتر است برای اتصال پایدار مراحل زیر را دنبال کنید:

کابل HDMI موجود در جعبه را جدا کنید و یک سر آن را به پورت HDMI کنسول Xbox متصل کرده و سر دیگر را به پشت مانیتور وصل کنید. نحوه ورود تلویزیون و چگونگی وصل آن با توجه به مانیتور شما تعیین می‌شود. اگر اطلاعات کافی در زمینه اتصال کابل HDMI به مانیتور خود ندارید بهتر است راهنما را مطالعه کنید.

نحوه اتصال ایکس باکس به مانیتور
نحوه اتصال ایکس باکس به مانیتور

تنظیمات مانیتور برای دریافت خروجی تصویر بهتر

همان‌طور که بیان شد کنسول Xbox در نسخه‌های مختلف وجود داشته که در برخی مدل‌ها، دستگاه می‌تواند به سهولت در هنگام اجرای بازی‌های روز، تصویر 4K ارائه دهد. اتصال Xbox به مانیتور  ساده است و برای این که بتوانید یک خروجی تصویر فوق‌العاده مناسب دریافت کنید باید مانیتور یا تلویزیون شما از قابلیت 4K پشتیبانی کند. جهت اتصال دقیق‌تر و انجام تنظیمات مناسب بهتر است در نمایشگر خود به بخش Display رفته و در بخش Video Output بررسی کنید که خروجی تصویر بر روی چه وضوحی قرار دارد.

اگر تلویزیون و یا مانیتور شما دارای خروجی تصویر فورکی است می‌توانید با اعمال تغییرات پیشرفته بر روی مانیتور خود به شکل ویژه، تصاویر با کیفیت‌تری را دریافت کنید. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا وضوح تصاویر بازی را افزایش دهند که این امر برای آنان دارای اهمیت است. اتصال ایکس باکس به مانیتور زمانی می‌تواند باعث افزایش گرافیک تصویر شود که سخت افزار مانیتور شما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

اتصال ایکس باکس به مانیتور
اتصال ایکس باکس به مانیتور

جمع بندی درباره اتصال ایکس باکس به مانیتور

اگر بخواهید اتصال ایکس باکس به مانیتور را به صورت دقیق انجام دهید، باید مانیتور خود را بررسی کنید تا بتوانید از ورودی و خروجی‌های آن مطلع شوید. در این صورت اگر از مانیتورهای جدید استفاده می‌کنید می‌توانید به سادگی با استفاده از کابل HDMI موجود در جعبه، به راحتی اتصال دستگاه با مانیتور خود را برقرار کنید. اگر از مانیتورهای قدیمی جهت خروجی تصویر کنسول استفاده می‌کنید باید یک آداپتور برق داشته باشید تا بتوانید با استفاده از یک تبدیل، خروجی تصویر را دریافت کنید.

کنسول مایکروسافت در جدیدترین مدل خود پشتیبانی از قابلیت 4K را برای گیمرها فراهم کرده است که افراد با داشتن یک تلویزیون و مانیتور باکیفیت می‌توانند به راحتی خروجی تصویر مناسب را دریافت کنند. اگر می خواهید از بازی‌های شرکت مایکروسافت به صورت رایگان بهره‌مند شوید می‌توانید با آموزش هک ایکس باکس وان با چند گام ساده! به راحتی کنسول خود را کپی خور کرده و از بهترین بازی‌های روز به صورت رایگان نهایت لذت را ببرید.

شما برای ما از اتصال ایکس باکس به مانیتور بنویسید

اتصال ایکس باکس به مانیتور را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.