AD

آموزش کامل تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس

0 8,231

سفارشی سازی تصویر زمینه Xbox one s به عنوان یکی از قابلیت‌های جالب این کنسول است که کاربران می‌توانند با توجه به سلیقه‌ی خود شخصی سازی‌های مختلفی را بر روی تصویر زمینه کنسول خود اعمال کنند. در این مقاله از مقالات آموزشی سایت ایموجو قصد آموزش تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس را داریم.

اگر از دارندگان کنسول ایکس باکس وان اس هستید و می‌خواهید تصویر زمینه خود را به شیوه‌های مختلف سفارشی سازی کنید می‌توانید آموزش زیر را دنبال کنید. هر کدام از روش‌های بیان شده برای افراد قابل استفاده است. با آموزش تغییر تصویر زمینه XBOX One S  با ما در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

مراحل تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس

4 شیوه مختلف برای تغییر تصویر زمینه کنسول ایکس باکس وان اس وجود دارد که در این مقاله به هر 4 شیوه اشاره خواهد شد. یکی از آموزش‌های مورد نیاز کاربران کنسول ایکس باکس، آموزش گام به گام ساخت یوزر در ایکس باکس وان است که در سایت ایموجو قرار گرفته است. اگر می‌خواهید با آموزش امروز، تصویر پس زمینه خود را به شکل دلخواه تغییر دهید پس بهتر است تا انتها همراه ما باشید:

تغییر تصویر پس زمینه Xbox One S به رنگ ثابت

برای این کار بهتر است دکمه ایکس باکس موجود بر روی کنترلر را فشار داده تا منوی تنظیمات باز شود. در منوی ظاهر شده به بخش عمومی رفته و شخصی سازی را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید گزینه‌های مختلف را جهت تغییر مشاهده کنید. در بخش رنگ و متن، رنگ پس زمینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و تأیید کنید.

در این صورت مشاهده می‌کنید که تغییر تصویر زمینه Xbox One S به یک رنگ ثابت در آمده است که این امر می‌تواند برای بسیاری از کاربران لذت بخش باشد.

تغییر تصویر پس زمینه Xbox One S به رنگ ثابت
تغییر تصویر پس زمینه Xbox One S به رنگ ثابت

تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس از بخش  Achievement art

با مراجعه به تنظیمات و انتخاب گزینه رنگ و متن پس زمینه، به بخش Achievement art بروید. در لیست ظاهر شده با اسکرول کردن بین تصاویر می‌توانید یک آثار هنری موجود از بین گیم های نصب شده بر روی کنسول خود را مشاهده کنید. با انتخاب هر یک از آثار هنری موجود در بخش کتابخانه می‌توانید یک تصویر پس زمینه مناسب داشته باشید.

تغییر تصویر زمینه Xbox One S به صورت سفارشی

همان‌طور که بیان شد تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس می‌تواند به صورت سفارشی انتخاب شود. بسیاری از کاربران علاقه‌مند هستند تا یک تصویر سفارشی را برای کنسول خود انتخاب کنند. برای این کار ابتدا برنامه مدیا پلیر موجود بر روی کنسول را راه اندازی کنید. یک تصویر مشخص به USB انتقال دهید و حافظه جانبی را به کنسول متصل کنید.

تصویر انتخابی شما باید دارای فرمت JPG یا PNG باشد، در این حالت می‌توانید از طریق برنامه مدیا پلیر تصویر مدنظر خود را از حافظه جانبی انتخاب کنید. پس از انتخاب تصویر آن را به عنوان تصویر پس زمینه قرار دهید.

تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس از بین تصاویر پیش فرض

برخی از تصاویر پیش فرض در کنسول ایکس باکس وان اس وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود یک انتخاب مناسب داشته باشید. با مراجعه به بخش تنظیمات و انتخاب رنگ و پس زمینه مناسب، روی عکس صفحه کلیک کرده و در لیست ظاهر شده تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید موارد بیشتر را مشاهده کنید و با توجه به سلیقه خود یک انتخاب مناسب داشته باشید.

تصویر انتخاب شده را به عنوان عکس پس زمینه برگزینید. با این کار می‌توانید به سهولت تغییر تصویر زمینه Xbox One S را تغییر دهید.

تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس
تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس

جمع بندی درباره تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس

کنسول ایک باکس وان اس به عنوان یکی از کنسول‌های محبوب در بین کاربران است که افراد می‌توانند به کمک این کنسول قدرتمند بازی‌های ویدیویی روز را بر روی کنسول خود اجرا کنند. اگر به عنوان کاربر مایکروسافت بخواهید تصویر پس زمینه کنسول خود را تغییر دهید بهتر است آموزش بالا را مطالعه کنید. آموزش تغییر تصویر زمینه Xbox One S در بالا قرار گرفته است که شما می‌توانید به 4 شیوه مختلف تغییرات خود را بر روی عکس پس زمینه اعمال کنید.

اگر در کنار کنسول ایکس باکس وان اس، دارای کنسول ایکس باکس 360 هستید و قصد دارید تا با نحوه عکس گذاشتن بر روی این کنسول قدیمی آشنا شوید بهتر است آموزش گام به گام عکس گذاشتن روی ایکس باکس ۳۶۰ را به دقت مطالعه کنید.

شما برای ما از تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس بنویسید

تغییر تصویر زمینه ایکس باکس وان اس را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.