AD

نقد و بررسی بازی ولفنشتاین ۲ (Wolfenstein 2)

0 391

بازی Wolfenstein 2 (ولفنشتاین ۲)، یکی از بهترین بازی های تیراندازی در قالب یک تیرانداز اول شخص است. در ولفنشتاین ۲ شخصیت های مختلفی وجود دارند که شما در این راه با آن ها ملاقات می کنید.

بسیاری از صحنه های بازی پر از ملودرام، طنز و خشونت هولناک می باشد. بازی ولفنشتاین ۲ یک تفریح ​​سرگرم کننده در قالب یک تیرانداز اول شخص است که توسط شرکت بتزدا ساخته و در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ برای  مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و در سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوئیچ منتشر شده است. در ادامه این مطلب از سایت ایموجو به نقد و بررسی بازی Wolfenstein 2 می پردازیم تا اطلاعات لازم را در مورد این بازی به دست آورید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

نقد بازی Wolfenstein 2

تهدید نازی ها نه تنها اروپا بلکه ایالات متحده را نیز تحت سلطه خود قرار داده است. این بار ویلیام بی جی بلاسکوویچ و دوستانش به قصد همدستی با چند گروه مقاومت دیگر و شروع یک انقلاب، به ایالات متحده آمریکا تحت اشغال نازی رفته اند. در چنین شرایطی بلاسکوویچ سعی دارد به همراه گروهش آمریکا را پس بگیرد و انقلاب دوم آمریکا را رقم بزند.

 در همین حال، فرگو انگل، (شرور بی بدیل از اولین بازی)، در شکار بی امان و خونین بی جی است. در این نسخه از بازی ولفنشتاین و در طی حمله نازی ها به پایگاه، رهبر گروه مقاومت یعنی کارولاین از بین می رود و رهبری گروه به شما سپرده می شود و شما وظیفه دارید تا جریان انقلاب و مبارزه با نازی ها را به عهده بگیرید.

در بازی ولفنشتاین ۲ شما بسیاری از نازی ها را می کشید و بعد از هر ماموریت، تمام شخصیت های پشتیبان شما چیزهای جدیدی برای گفتن خواهند داشت. شخصیت های مختلفی وجود دارند که شما در این راه با آن ها ملاقات می کنید و بسیاری از صحنه های بازی پر از ملودرام، طنز و خشونت هولناک است. همچنین می توانید با مراجعه به سایت ایموجو با نقد و بررسی بازی تیکن ۶بیشتر اشنا شوید.

بازی Wolfenstein 2
بازی Wolfenstein 2

بررسی گیم پلی بازی Wolfenstein 2

گیم پلی بازی نسبت به The New Order (ولفنشتاین: نظام نو) پیشرفت خوبی داشته است، اگرچه که پیشرفت آن خیلی چشمگیر نیست. اما محیط ها و تعامل با برخی عناصر تحولاتی داشته است. سلاح‌ های جدیدی معرفی شده‌اند مثل اسلحه دستی و شاتگان. مانند بازی اول، می توانید به صورت اختیاری به اطراف بروید. تفاوت اینجاست که محیط ها بسیار بزرگتر هستند و معمولاً بیشتر از یک راه برای دور هم جمع شدن وجود دارد.

بیرون کشیدن مخفیانه افسران، با وسعت یافتن محیط و تعداد افراد، کار سخت تری می شود؛ اما چون بهترین اسلحه ها را در اختیار دارید، استفاده از آن ها همیشه سرگرم کننده تر از هر یک از تعامل های مخفیانه ولفنشتاین است. این بار سه بشکه ی در حال چرخش وجود دارد و با ارتقاء سلاح ها، می توانید آن سه را به یکباره آتش بزنید. مورد دیگر، ارتقاء تفنگ دستی است که باعث می شود گلوله های شما کشنده تر شود. این بازی به طور کلی دامنه ی گسترده تری نسبت به نسخه اصلی آن دارد.

بررسی ویژگی های بازی ولفنشتاین ۲

در ولفنشتاین ۲ توجه زیادی به جزئیاتی مانند شخصیت پردازی، طراحی صدا و انیمیشن صورت، شده است؛ علاوه بر این، اسلحه ها نیز بسیار شگفت انگیز هستند. شما بازی را روی ویلچر و با ۵۰٪ سلامتی آغاز می کنید؛ هر زمان که سلامتی شما از ۵۰٪ بیشتر شد، سلامتیتان بلافاصله شروع به کاهش می کند و این مسئله، نیاز به انتخاب بسته های بهداشتی را افزایش می دهد.

این بازی در بعضی مواقع بسیار جدی است، اما خیلی سریع به تفریح ​​و سرگرمی تبدیل می شود و در بعضی مواقع می تواند بسیار خنده دار باشد. گرافیک برخی مراحل و شخصیت ها بسیار زیبا طراحی شده اند. همچنین داستان و صدا پیشگی فوق العاده آن شما را به خوبی سرگرم می کند. امکان استفاده همزمان از دو اسلحه، در این نسخه نیز وجود دارند و به همین دلیل می توانید حسابی آتش بازی به راه بیندازید. داستان فوق العاده ولفنشتاین ۲، پر از شخصیت های عالی، همراه با سلاح های متنوع و چالش های فراوان است که تجربه یکی از بهترین بازی های تیراندازی را به همه ی طرفداران بازی های اکشن پیشنهاد می کنیم. 

شما برای ما از بازی Wolfenstein 2بنویسید

بازی Wolfenstein 2 را در این مطلب از سایت ایموجو انجام دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز دینا کافی است که با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.