AD

زمان انتشار Genshin Impact 3.6 مشخص شد!

0 154

زمان انتشار به‌روزرسانی بازی Genshin Impact نزدیک است، این به آن معنا است که ما فقط چند ساعت با انتشار بخش دیگری از سومرو برای کاوش،ماموریت‌های داستانی جدید و کارفرمایان جهان، و در نهایت شخصیت‌های جدید Baizhu و Kaveh فاصله داریم.

توسعه‌دهنده این بازی، Hoyoverse پیش‌نمایش به‌روزرسانی نسخه 3.6 آن را در اوایل این هفته منتشر کرد. به‌دنبال آن، زمان‌بندی انتشار این نسخه و مهم‌ترین ویژگی‌ها و بهبودهای آن را توضیح داد. طبق گفته او، این آپدیت در 12 آوریل عرضه می‌شود. اما برخی از بازیکنان غربی توانستند آن را یک روز جلوتر، یعنی در 11 آوریل دریافت کنند.

همچنین بخوانید: دختر گربه‌ای در Genshin Impact جدید

اجرای این به‌روزرسانی در ساعت 3 بعدازظهر، 6 بعدازظهر یا 11 شب بریتانیا خواهد بود و فرآیند آن به مدت 5 ساعت طول می‌کشد. به‌طور معمول، تعمیر و به‌روزرسانی این بازی حدود 20 تا 30 دقیقه زودتر انجام می‌شود، بنابراین، درصورتی‌که همه چیز طبق روال پیش برود، می‌توان گفت نسخه 3.6 بازی Genshin Impact 3.6 قبل از ساعات 8، 11 و 4 به وقت بریتانیا در روز 12 آوریل دردسترس خواهد بود.

پس از اجرای این تعمیرات و به‌روزرسانی بازی، بازیکنان می‌توانند به مناطق، دامنه‌ها و ماموریت‌های جدید دسترسی پیدا کنند، البته این درصورتی است که با داستان Sumeru این بازی پیش می‌روید. اصلی‌ترین داستان این نسخه، داستان قوس دوم ناهیدا است، که به‌دنبال آن و طی کاوش‌های بیشتر، باس فایت هفتگی اژدهای دندرو هم معرفی خواهد شد. در این حین همچنین، با رئیس جهان باپتیست بی‌گناه هم روبرو می‌شوید که مواد مورد نیاز برای شخصیت‌های آینده را به شما ارائه می‌دهد.

این نسخه با بنرهای تکراری از Nahida  و Nilou راه‌اندازی می‌شود که شخصیت‌های اصلی آن Kuki, Layla,  و Dori خواهند بود. کاوه در نیمه دوم این آپدیت به‌صورت چهار ستاره خواهد بود. به عبارت دیگر، هنوز سه هفته با کاوه و Baizhu فاصله دارید، پس اگر می‌خواهید با آنها نبرد کنید در این فاصله زمانی می‌توانید موارد مورد نیاز آنها را تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.