AD

دختر گربه‌ای جدید در Genshin Impact

0 314

بعد از یک به‌روزرسانی ناامیدکننده در Genshin Impact، این بازی از یک گزینه جدید رونمایی می‌کند: یک دختر گربه‌ای جدید! دختر گربه‌ای Kirara برای آپدیت 3.7 این بازی معرفی شده است. این درحالی است که Dehya وMika در آپدیت 3.5 این بازی آنچنان پرطرفدار نبودند! دختر گربه‌ای جدید با اسم Kirara با اسلحه‌های بزرگتر معرفی شده است.

معرفیKirara

معمولا در Genshin Impact شخصیت‌های جدید ازطریق ماموریت‌های داستانی یا تریلرها معرفی می‌شوند، اما قبل از معرفی Kirara هیچ اثری از او نبوده است! برخلاف دختران گربه‌ای پرطرفدار مثل Keqing، Kirara یک دم گربه‌ای واقعی و حتی پاهای پوشیده از پنجه دارد. فقط کافیست در گوش این دختر گربه‌ای زمزمه کنید که تحویل بسته دیر انجام می‌شود، او سریع‌تر از ژنرال گورو در میدان جنگ شروع به دویدن خواهد کرد!

همچنین بخوانید:راهنمای جامع شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

این دختر گربه‌ای اولین شخصیت تندرو خواهد بود که از اینازوما سرچشمه می‌گیرد، اما این تقریبا تمام چیزی است که در حال حاضر از توانایی‌های او می‌دانیم. به‌جز این دختر گربه‌ای، هیچ شخصیت دیگری برای آپدیت 3.7 معرفی نشده است. این موضوع می‌تواند نشان‌دهنده آن باشد که شخصیت این دختر گربه‌ای پنج ستاره‌ای است.

درحال حاضر، جزئیات شخصیت کیرارا مشخص نشده است، همچنین معلوم نیست که این شخصیت چه اسلحه‌ای به همراه خواهد داشت اما بدون شک این شخصیت یک نکوماتای کوچولوی تحسین‌برانگیز خواهد بود! درحال حاضر او تنها شخصیتی است که با اکسپرس کومانیا ارتباط دارد. آخرین به‌روزرسانی این بازی در نسخه 3.6 در 12 آوریل 2023 منتشر خواهد شد، اما برای مشاهده آن باید منتظر نسخه 3.7 این نسخه باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.