AD

چالش‌ بیشتر در بازی Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley
0 160

چالش‌ بیشتر در بازی Disney Dreamlight Valley

در بازی Disney Dreamlight Valley آیتم‌های جدید و چالش‌هایی هیجان‌انگیز به‌عنوان رویدادهای مخصوص تعطیلات ارائه می‌شوند! رویداد فعلی این بازی رویداد Eggstravaganza است که با اضافه کردن یک سری تم‌های جدید، آیتم‌های اضافی برای کاردستی و برخی دستورالعمل‌های جدید برای آشپزی، گزینه‌هایی پیشرفته ارائه می‌دهد تا شما را در طول بازه زمانی محدود این رویداد کاملا سرگرم کند!

تاریخ رویداد Eggstravaganza

این رویداد از شنبه، 8 آوریل شروع شده است و تا 29 همین ماه ادامه پیدا می‌کند. طی این بازه زمانی می‌توانید از آپشن‌های اضافه شده به این بازی به‌طور موقت لذت ببرید. یک سری مورد جدید در این رویداد ارائه می‌شوند که تا قبل از پایان آن باید تکمیل شوند. در غیر این صورت، فرصت را برای دریافت پاداش از دست خواهید داد.

آیتم‌های جدید رویداد

موارد منحصربه‌فرد در رویداد Eggstravaganza به این صورت هستند:

  • Egg-cellent Fruit: این میوه یک بوته جدید است که از آن تخم مرغ رشد می‌کند! در سراسر دره سه عدد از این بوته‌ها وجود دارند، اما می‌توان آنها را به هر مکانی در این دره جابه‌جا کرد. از طریق انجام ماموریت‌های روزانه و هفتگی می‌توانید مقدار زیادی از این میوه‌ها دریافت کنید.
  • Wild Spring Egg: این آیتم‌های جدید در سراسر دره روی زمین پراکنده شده‌اند. فراموش نکنید که این آیتم‌ها فقط ازطریق ماموریت‌های WALL-E به‌دست می‌آیند درنتیجه باید از آنها استفاده عاقلانه داشته باشید!
  • Spring V-EGG-etable: مقدار این آیتم‌ها در طول رویداد بسیار محدود است. بهترین حالت برای دریافت آنها، چنین است که بذرهایی از آنها را بکارید تا رشد کنند.

ماموریت‌های روزانه و هفتگی

درحال حاضر، ماموریت‌های روزانه و هفتگی وجود دارند که می‌توانید آنها را در طول رویداد از WALL-E دریافت کنید. تکمیل این ماموریت‌ها بسیار آسان است. معمولا به این صورت هستند که باید یک عملیات را در زمان کم در دره انجام دهید، یا اینکه یک آیتم بسازید. فقط باید روزانه WALL-E را بررسی کنید تا بتوانید از فرصت‌ها استفاده کنید و آنها را از دست ندهید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.