AD

جدایی جوزف از مایکروسافت!

0 121

کهنه سرباز Halo، Joseph Staten ازمایکروسافت جدا شد!

جوزف استیتن (Joseph Staten)، رئیس پروژه محبوب هایلو، ازطریق توییتر جدایی خود را از شرکت مایکروسافت اعلام کرده است! این کهنه سرباز، 9 سال قبل توسط شرکت مایکروسافت به این پروژه ملحق شد تا کارگردانی آن را برعهده بگیرد. پس از سال‌های طولانی کارگردانی و مدیریت این پروژه، جدایی او از آن شوک بزرگی برای طرفداران بود.

جدایی جوزف از مایکروسافت!

جوزف استیتن با انتشار متن زیر در توییتر به‌صورت رسمی اعلام کرد که شرکت مایکروسافت را ترک می‌کند:

” سلام دوستان، من قطعا مایکروسافت را ترک می‌کنم! به‌زودی اطلاعات بیشتری برای شما به اشتراک خواهم گذاشت، اما در حال حاضر، فقط می‌خواهم از همه همکارانم در xbox برای درک و حمایتشان درمورد شروع یک ماجراجویی جدید برای خودم، تشکر کنم.”

ایکس باکس هم با انتشار یک متن گفته جوزف استیتن را به این صورت تایید کرده است:

” ما از مشارکت جوزف در فرنچایز Halo و ایکس باکس سپاسگزاریم و برای او در ماجراجویی جدیدش بهترین‌ها را آرزو می کنیم.”

مدیر این پروژه درادامه جدایی جوزف از مایکروسافت اعلام کرد که تیم هایلو برای گسترش این پروژه تلاش خواهد کرد، چراکه این پروژه برای مایکروسافت اهمیت بالایی دارد.

همچنین بخوانید:بازی Halo Infinite + [ داستان، ویژگی، گرافیک و طراحی ]

فعالیت‌های استیتن در هایلو

اگر نگاهی به فعالیت‌های جوزف استیتن در مایکروسافت داشته باشیم، به این نتیجه می‌رسیم که نام کهنه سرباز مایکروسافت بی‌دلیل برای این شخص انتخاب نشده است! استیتن برروی سه بازی اول هایلو در Bungie فعالیت داشت، سپس در سال 2014، Bungie را برای فعالیت در مایکروسافت ترک کرد.

این شخص به‌عنوان یک مدیر ارشد خلاق، برای Xbox زحمات زیادی کشید. در سال 2020، جوزف به پروژه Halo Infinite پیوست تا به گسترش آن کمک کند. علاوه‌بر فعالیت‌های مختلف او، جوزف چندین رمان برای سری هایلو نوشته است، از معروف‌ترین آنها می‌توان به Contact Harvest اشاره کرد که در سال 2007 منتشر شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.