AD

راهنمای جامع شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

0 23,703

شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت ، قطعاً نقطه عطف این بازی ماجراجویانه است. بازی گنشین ایمپکت از جمله پیچیده‌ترین بازی‌های نقش آفرین است. این بازی به جهت تعدد بسیاری از کاراکترها و شخصیت‌های متنوع، به عنوان یکی از مطرح‌ترین بازی‌های روز دنیا شناخته می‌شود. درادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با ویژگی‌های هر یک از این شخصیت‌های جذاب و فانتزی این بازی مهیج آشنا شوید.

 

دسته‌بندی شخصیت و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

دسته‌بندی شخصیت و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

طبقه‌بندی انواع شخصیت‌های متنوع، از جمله ویژگی‌های اصلی بازی گنشین ایمپکت محسوب می‌شود. شاید بهتر است این‌گونه بیان کنیم که اکثر طرفداران بازی‌ گنشین ایمپکت بیشتر جذب شخصیت‌های فانتزی بازی می‌شوند. هرچند که محتوای داستانی هم در جذابیت بازی بی‌تاثیر نیست. در این بخش به دسته بندی شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت می‌پردازیم.

شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت به ۵ گروه تقسیم می‌شوند:

گروه اول، گروه S هستند. این گروه شامل شخصیت‌های قدرتمند با قابلیت‌های ویژه می‌شود.

گروه دوم، گروه A هستند. این گروه اگرچه دارایی توانایی‌های ویژه هستند اما به قدرت گروه S نمی‌رسند.

گروه سوم، گروه B هستند. این گروه جزء کاراکترهای با قابلیت متوسط به بالا هستند.

گروه چهارم، گروه C هستند. این گروه از نظر سطح توانایی متوسط پایین یا ضعیف هستند.

گروه پنجم، گروه Poo هستند. کاراکترهای این گروه بیشتر شخصیت‌های بی‌فایده و خیلی ضعیف هستند.

 

کاراکترهای گروه S :

کاراکتر Venti

کاراکتر Venti

برخورداری از قدرت: باد- Anemo

سلاح ویژه: تیروکمان

قابلیت خاص: سونات آسمانی- Skyward Sonnet

ابر قدرت ویژه: ترانه بادها- Winds Grand Ode

مهارت باد یکی از جذاب‌ترین مهارت‌ها در این بازی است. در‌واقع با این قدرت می‌توان دشمنان را به راحتی بین زمین و هوا معلق نگه داشت. می‌توان گفت اولین نفر از شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت که از قدرت قابل توجهی برخوردار است، کاراکتر Venti است. شلیک توفان‌هایی از باد و به حرکت درآوردن دشمنان از جمله جذاب‌ترین توانایی‌های این شخصیت فانتزی است.

 

کاراکتر Diluc

کاراکتر Diluc

برخورداری از قدرت: آتش- Pyro

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: حمله آتشین- Searing Onslaught

ابر قدرت ویژه: سحرگاه- Dawn

از دیگر شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت در گروه S می‌توان به شخصیت خوش ساخت Diluc اشاره کرد. این کاراکتر با حمله‌های آتشین، دشمنان را با ۳ شماره از بین می‌برد. قدرت ذاتی این کاراکتر آتش است. اگرچه شمشیر هم جزء سلاح‌های دفاعی و جنگجویانه او محسوب می‌شود. حمله آتشین و ضربتی این کاراکتر، دشمنان را گیج و سردرگم کرده و از محل دور می‌کند.

 

کاراکتر Fischl

کاراکتر Fischl

برخورداری از قدرت: الکتریسیته- Electro

سلاح ویژه: تیروکمان

قابلیت خاص: سوارکار شبانه- Nightrider

ابر قدرت ویژه:  توهم شبانه- Midnight Phantasmagoria

حمله‌‌های ناگهانی با نیروی مغناطیسی از قدرت‌های برجسته این شخصیت فانتزی است. این کاراکتر با پرتاب تیرهای مغناطیسی از کمان خود، دشمنان را محاصره می‌کند. حرکت‌های آزادانه، پرتاب تیرهای ضربتی به سوی دشمنان و ایجاد شوک‌های الکتریکی بخشی از مهارت‌های فیشل است. اگر می‌خواهید یکی از قدرتمندترین شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت را داشته باشید، فیشل را از یاد نبرید.

 

کاراکتر Qiqi

کاراکتر Qiqi

برخورداری از قدرت: سرما- Cryo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: سرمازده کردن- Herald of frost

ابر قدرت ویژه: محافظ تقدیر- Preserver of Fortune

از جمله شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت با توانایی‌ها و مهارت‌های خاص، کاراکتر Qiqi است. یک کاراکتر خاص و یونیک با توانایی‌های سرما زدگی. به طوری که دشمنان را با قابلیت‌های خود به سنگ‌های یخ زده تبدیل می‌کند. می‌توان گفت حمله‌های ضربتی و سرمازده این کاراکتر، دشمنان را خلع سلاح می‌کند. ناگفته نماند که این کاراکتر یخی از قابلیت‌های درمانگری هم برخوردار است. گیمرها می‌توانند برای این شخصیت جذاب و غافلگیر کننده، آیتم‌های جذابی انتخاب کنند.

 

کاراکتر Klee

کاراکتر Klee

برخورداری از قدرت: آتش- Pyro

سلاح ویژه: کاتالیست جادویی

قابلیت خاص: کوتوله زیرک- Jumpy Dumpty

ابر قدرت ویژه: جرقه و درخشش- Spark and Splash

شلیک‌های لیزری مخصوص این شخصیت جذاب بازیست. در میان انواع شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت ، کاراکتر Klee بسیار پرطرفدار است.  قابلیت‌های این شخصیت برای تخریب و از بین بردن دشمنان بی‌نظیر است. این شخصیت می‌تواند تمام دشمنان را به یکباره ناکار کند. پرتاب بمب‌های منفجره و آسیب به هیولاها بخشی از ویژگی‌های این شخصیت فانتزی به شمار می‌رود.

 

کاراکتر Tartaglia

کاراکتر Tartaglia

برخورداری از قدرت: آب- Hydro

سلاح ویژه: تیروکمان- خنجر

قابلیت خاص: جریان مواج- Raging Tide

ابر قدرت ویژه: تخریب کامل- Hovac Obliteration

تیرهای شلیک شده از جنس آب ویژگی اصلی این کاراکتر است. تارتاگلیا از جمله شخصیت‌های قدرتمند گروه S است که توانایی‌های ویژه‌ای برای نابودی دشمنان دارد. تخریب ناگهانی و همه جانبه ابر قدرت اوست. تیروکمان تارتاگلیا نابودی تمام دشمنان را تضمین می‌کند. انفجارهای پی در پی، حمله‌های تیروکمانی و آسیب‌های ضربتی خاصیت این کاراکتر جذاب و دوست‌داشتنی است.

 

کاراکترهای گروه A

کاراکتر Albedo

کاراکتر Albedo

برخورداری از قدرت: زمین- Geo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: میخک خورشیدی- Solar Isotoma

ابر قدرت ویژه: جزر و مد تکتونیک- Tectonic Tide

وقتی صحبت ازشخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت ، کاراکترهای گروه A را نباید از یاد برد.Albedo با قدرت زمینی، موجی از کریستال‌های زمینی را برای نابودی دشمنان به پا می‌کند. این کاراکتر فانتزی  با قدرت میخک خورشیدی قابلیت  محاصره مرگبار دشمنان را فراهم می‌کند. البته این کاراکتر یک کاراکتر هیولایی نیست اما قابلیت‌های منحصر به فرد و جادویی به همراه دارد که گیمرها را متعجب‌زده خواهد کرد.

 

کاراکتر Mona

کاراکتر Mona

برخورداری از قدرت: آب- Hydro

سلاح ویژه: کاتالیست جادویی

قابلیت خاص: حکم مجازات- Reflection of Doom

ابر قدرت ویژه: شبح ستاره‌ای- Stellaris phantasm

این شخصیت افسانه‌ای که بیشتر شبیه به یک شبح آبی ستاره‌ای است، به دشمنان آسیب می‌رساند. در‌واقع با ایجاد حباب‌هایی از جنس آب دشمنان را گیر انداخته و اسیر حباب‌ها می‌کند. در میان شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت ، مونا تنها کاراکتری است که توانایی گذر از آب را دارد. حتی زمانی که نصف بدنش درون آب است، به طرز اعجاب انگیزی می‌تواند بدود. برای آسیب وارد کردن به دشمنان حتماً از این شخصیت ستاره ای کمک بگیرید.

 

کاراکتر Keqing

کاراکتر Keqing

برخورداری از قدرت: الکتریسیته- Electro

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: بازگشت ستاره‌ای- Stellar Restoration

ابر قدرت ویژه: شمشیر ستاره‌ای- Starward Sword

پرتاب گوی‌های الکتریکی از جمله شاخصه‌های ممتاز این کاراکتر جسور و قدرتمند است. علاوه بر گوی‌های الکتریکی، شمشیر او بسیار براق و برنده است. مهارت‌های ویژه این کاراکتر در مراحل مختلف بسیار کارساز و ضربتی است. گیمرها به راحتی می‌توانند با نگه داشتن دکمه حمله معمولی، تعداد موج‌های الکتریکی از شمشیر را به خوبی کنترل کنند. حرکت این کاراکتر ، دور میدان جنگ بسیار آزادانه بوده و قابلیت‌های ویژه‌ای برای عبور از موانع را دارد.

 

کاراکتر Jean

کاراکتر Jean

برخورداری از قدرت: باد- Anemo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: تندباد- Gale Blade

ابر قدرت ویژه: نسیم قاصدک- Dandalion Breeze

در میان  شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت ، کاراکتر جین از دیگر شخصیت‌های محبوب است. تخریب‌های باور نکردنی،  استفاده از قدرت شمشیر جادویی و از بین بردن دشمنان با انعکاس انرژی‌های غیر منتظره از جمله ویژگی‌های جذاب این کاراکتر فانتزی است. این کاراکتر قدرت درمانگری سایر شخصیت‌ها را هم داراست. یک کاراکتر عالی و ابر قهرمان که به کمک اعضای تیم می رود. هرچند که آنچنان قدرت قابل توجهی در برابر دشمنان ندارد. اما بسیار کارآمد و به درد بخور است. دکمه مهارت ویژه را فشار دهید و ببینید که چطور می‌توان با این کاراکتر دشمنان را به اعماق گردبادهای تند و توفانی برد.

 

کاراکتر Bennet

کاراکتر Bennet

برخورداری از قدرت: آتش- Pyro

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: اوج اشتیاق- Passion Overload

ابر قدرت ویژه: سفر خارق العاده- Fantastic Voyage

حمله‌های سریع و قدرتمند اتشین تنها با یکبار فشار دادن دکمه مهارت‌های ویژه امکان‌پذیر است. حتی امکان حمله‌های مکرر با فشار دادن دکمه به راحتی امکان‌پذیر است. پرش‌های بنت روی دشمنان و حمله‌های اعجاب انگیز او، اثرات متفاوتی را در پی دارد. می‌توان گفت در میان شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت ، بنت یک کاراکتر حامی و با ثباتی است. حمله‌های این شخصیت جذاب تنها از طریق آتش تقویت می‌شود. این شخصیت به حمله‌ها و ضربه‌های آتشین معروف است.

 

کاراکتر Barbara

کاراکتر Barbara

برخورداری از قدرت: آب- Hydro

سلاح ویژه:کاتالیست جادویی

قابلیت خاص: آغازگر نمایش- Let the show Begin

ابر قدرت ویژه:  معجزه درخشان- Shining Miracle

می‌توان گفت باربارا جزء اولین درمانگران شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت است. او توانایی‌های بسیار قابل توجهی برای درمانگری تیم دارد. ابر توانایی او در معجزه درخشان نهفته است. او هر آنچه را که بخواهد به یک معجزه تبدیل می‌کند. قدرت او آب است اما توجه داشته باشید که حملات او گاهی باعث سرما زدگی خودش هم می‌شود. در مجموع کاراکتر بسیار عجیب و غریبی است که شاهید گاهی باعث پایین آمدن  جان خود شخصیت هم می‌شود. اما در کل بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است.

 

کاراکتر Razor

کاراکتر Razor

برخورداری از قدرت: الکتریسیته- Electro

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: چنگال و طوفان- Claw & Thunder

ابر قدرت ویژه: نیش صاعقه- Lightening Fang

مهارت‌های این کاراکتر شاید کمی پیچیده باشد. با زدن دکمه مهارت این شخصیت، یک جمله نه چندان قدرتمند الکتریکی اتفاق می‌افتد. در پی این حمله ۳ سمبل الکتریکی هم برایتان فعال می‌شود. اگر دکمه مهارت را نگه دارید، باعث وقوع حمله انفجاری در زمین می‌شود. نیش صاعقه‌ای این شخصیت از دیگر مهارت‌های جذاب اوست. اگر این شخصیت بتواند از تمام توانایی‌ها و قابلیت‌هایش به درستی استفاده کند، می‌تواند به یک هیولای تمام‌عیار و قدرتمند تبدیل شود.

 

کاراکتر Diona

کاراکتر Diona

برخورداری از قدرت: سرما- Cryo

سلاح ویژه: تیروکمان

قابلیت خاص: پنجه یخی- Icy Paw

ابر قدرت ویژه: نشان ترکیبی- Signature Mix

پرتاب پنجه‌های یخی این کاراکتر بسیار معروف است. از میان شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت، این کاراکتر یکی از بامزه‌ترین کاراکترها است. اگر دکمه حمله را نگه دارید، تعدد پرتاب پنجه‌های یخی به سوی دشمنان بیشتر می‌شود. دیونا از یک سپر محافظتی هم استفاده می‌کند. اما اگر سپر را به طور طولانی مدت نگه دارد، هدف گیری پنجه‌ها دچار اختلال می‌شود. دیونا در پرتاب کوکتل و یخ زدگی زمین هم تبحر خاصی از خود نشان می‌دهد. همچنین دیونا به عنوان یکی از کاراکترهای درمانگر نیز شناخته شده است.

 

کاراکتر Sucrose

کاراکتر Sucrose

برخورداری از قدرت: باد- Anemo

سلاح ویژه: کاتالیست جادویی

قابلیت خاص:Astable Anemohypostasis Creatio-6308

ابر قدرت ویژه: آفرینش ممنوعه – Forbidden Creation: Isomer 75, Type II

این شخصیت جذاب و افسانه‌ای با ایجاد یک گردباد مکنده، دشمنان را اسیر می‌کند. باد قدرت اصلی کاراکتر Sucrose است. توانایی‌ها و قابلیت‌های این شخصیت در نابودی دشمنان اعجاب انگیز است. در میان شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت، او یک شیمیدان حرفه‌ای است. اگر کاراکتر مناسبی برای از بین بردن دشمنان در دسترس‌تان نبود، می‌توانید از این شخصیت افسانه‌ای برای حملات ترکیبی و ضربتی استفاده کنید.

 

کاراکتر Xinyan

کاراکتر Xinyan

برخورداری از قدرت: آتش- Pyro

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: جاروی اتشین- sweeping fervour

ابر قدرت ویژه: انقلاب ریف- Riff Revolution

آسیب رساندن به دشمنان از طریق آتش و بالا بردن تعداد حملات ضربتی، خاصیت این کاراکتر قدرتی است. انفجارات اتشین و ضربه‌های مهلک از دیگر ویژگی‌های این شخصیت به شمار می رود.  اگر به دنبال یک شخصیت قدرتی و آتشین هستید، حتماً در میان شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت از Xinyan هم بهره ببرید. بهره گیری از توانایی‌های این شخصیت قدرتی برای کنترل حملات دشمنان بسیار کارساز است.

 

کاراکترهای گروه B

کاراکتر Xianlinq

کاراکتر Xianlinq

برخورداری از قدرت: آتش- Pyro

سلاح ویژه: نیزه

قابلیت خاص:حمله Gouba

ابر قدرت ویژه: پایرونادو- Pyronado

نیزه آتشین این کاراکتر جذاب در بازی بسیار مفید و کارساز است. شیان لین یکی از جذاب‌ترین شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت محسوب می شود. کاراکتری که با نیزه جادویی‌اش، دشمنان را سرگردان و هراسان می‌کند. حمله‌های سریع با نیزه، مهارت‌های ویژه و هدف گیری‌های دقیق از جمله ویژگی‌های این کاراکتر برجسته است. همانطور که گفته شد شخصیت‌های گروه B از مهارت‌های متوسطی برخوردار هستند. پس باید متناسب با توانایی‌های شخصیت از آن انتظار داشت.

 

کاراکتر Xingqiu

کاراکتر Xingqiu

برخورداری از قدرت: آب- Hydro

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: باران Fatal

ابر قدرت ویژه: تیغ باران- Raincutter

از میان شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت، کاراکتر مشهور Xingqiu بسیار قابل توجه گیمرها است. یک کاراکتر بی‌نظیر با حمله‌های تخریبی و ضربتی که دشمنان را میخکوب می کند.  البته به جهت آنکه این کاراکتر در گروه B قرار دارد، می‌توان او را یک شخصیت دفاعی نامید. در‌واقع این کاراکترها قدرتی شبیه به دسته اول ندارند. به همین جهت بیشتر جزء شخصیت‌های تدافعی شناخته می‌شوند.

 

کاراکتر Traveller

کاراکتر Traveller

برخورداری از قدرت: باد – Anemo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: نخل گردباد- Palm Vortex

ابر قدرت ویژه: موج تندباد- Gust Surge

تنها قدرت این شخصیت دردسر ساز، هجوم گردباد و تندباد است. به طوری که این شخصیت دشمنان را با نخل گردباد ناکار می‌کند. معمولاً این شخصیت در آغاز بازی به شما داده می‌شود. علاوه بر آن شما می‌توانید گهگاهی به طور اتوماتیک از قابلیت‌های این کاراکتر استفاده کنید. زمانی که بازی تازه شروع می‌شود و بقیه کاراکترها همچنان آنلاک نشدند، استفاده از این شخصیت به کارتان می‌آید. انتخاب نام این کاراکتر به عهده خود گیمرها خواهد بود. در نتیجه اسم خاصی ندارد.

 

کاراکتر Chongyun

کاراکتر Chongyun

برخورداری از قدرت: سرما- Cryo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: لایه یخی چونگوا- Chonguas Layered Frost

ابر قدرت ویژه: ستاره پاترینگ ابر- Cloud Patring Star

از دیگر جذاب‌ترین شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت می‌توان از کاراکتر Chongyun نام برد. این شخصیت جذاب با کوبیدن شمشیر خود به زمین، یک بخش بزرگی از یخ را به وجود می‌آورد. درون این بخش یخی، حملات متعدد این شخصیت بیشتر می‌شود. علاوه بر آن این کاراکتر قابلیت آن را دارد که تکه‌های بزرگ یخ را از آسمان بر سر دشمنان بریزد. این کاراکتر را می‌توان یک جنگجوی قابلی دانست اما به هر جهت مانند سایر کاراکترهای گروه B دارای نقطه ضعف‌هایی هم می باشد. اگر می‌خواهید حمله‌هایی از جنس یخی به سوی دشمنان داشته باشید، حتماً از این کاراکتر بهره بگیرید.

 

کاراکترهای گروه C

کاراکتر Kaeya

کاراکتر Kaeya

برخورداری از قدرت: سرما- Cryo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: اژدهای آب رنگ Frostgnaw

ابر قدرت ویژه: والس یخبندان- Glacial Waltz

موج‌های انفجاری از کوه یخ، شاخصه اصلی این کاراکتر جالب و فانتزی است.  این شخصیت سرمایی با ایجاد قندیل‌های یخی به دور دشمنان به آنان آسیب می‌رساند. این کاراکتر از جمله شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت است که در اختیار شما قرار می‌گیرد. اما از حالا باید بگوییم که خیلی نمی‌توان روی توانایی‌های این کاراکتر در بازی حساب کرد. در‌واقع به جهت توانایی‌های بسیار کم، این شخصیت در گروه C آمده است. هر چند که در برخی از مراحل به کارتان خواهد آمد.

 

کاراکتر Lisa

کاراکتر Lisa

برخورداری از قدرت: الکتریسیته- Electro

سلاح ویژه: کاتالیست جادویی

قابلیت خاص: قوس بنفش- Violet Arc

ابر قدرت ویژه:صاعقه رز- Lightening Rose

حرکت دادن گوی الکتریکی و اجرای کاتالیست جادویی تنها سیستم دفاعی لیزا محسوب می‌شود. گیمرها می‌توانند با نگه داشتن دکمه مهارت این کاراکتر، انفجاری در حد یک صاعقه بزرگ ایجاد کنند. صاعقه رز یا همان فانوس در آسمان باعث دور شدن  دشمنان می‌شود. گیمرها در روند اجرای بازی به راحتی می‌توانند به کاراکتر لیزا دسترسی داشته باشند. اما از آنجایی که این شخصیت دارای قابلیت‌های پیچیده و فراوانی نیست، به محض دست یابی به کاراکتر جدید او را حتماً تعویض می‌کنید.

 

کاراکتر Traveller

کاراکتر Traveller

برخورداری از قدرت: زمین- Geo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: شمشیر سقوط ستاره- Starfall Sword

ابر قدرت ویژه: بیداری زمین- Wake of Earth

همانطور که گفته شد شخصیت‌های گروه C جزء کاراکترهای ضعیف محسوب می‌شوند. اما با اینحال برخورداری از این شخصیت امکان موج‌های انفجاری را برایتان میسر می‌کند. در‌واقع می‌توانید تا حد بسیار زیادی دشمنان را به عقب برانید یا حتی موانع مختلفی برایشان ایجاد کنید. آسیب‌های وارد شده به دشمنان از سوی این کاراکتر تقریباً قابل توجه هستند. همچنین شمشیر سقوط ستاره باعث ایجاد فاصله با دشمنان می‌شود. از این کاراکتر می‌توانید برای حل پازل های درون بازی به خوبی بهره ببرید.

 

کاراکتر Beidou

کاراکتر Beidou

برخورداری از قدرت: الکتریسیته- Electro

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: ایجاد جزر و مد- Tidecaller

ابر قدرت ویژه: موج شکن- StormBreaker

شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت دارای تنوع و تعدد بسیاری است. Beidou از جمله شخصیت‌های گروه C محسوب می‌شود که  قابلیت خاصی برای حمله های سریع الکتریک دارد.  به مراتب اثر نابودی یا تخریب حمله‌های دشمنان از سوی این کاراکتر کمتر دیده می‌شود.  اما در مقابل حمله‌های آن باعث به وجود آمدن رشته‌های رعد و برق در میان دشمنان می‌شود که بسیار کارساز است. اما در مجموع برای روند بهتر بازی پیشنهاد می‌شود که این کاراکتر را با کاراکتری که دارای استراتژی‌های تهاجمی است، تعویض کنید.

 

کاراکتر Ningguang

کاراکتر Ningguang

برخورداری از قدرت: زمین- Geo

سلاح ویژه: کاتالیست جادویی

قابلیت خاص: اجرای فرمول قدیمی چینی- Jade screen

ابر قدرت ویژه: اختر شکن- Starshatter

این کاراکتر توانایی آن را دارد که موشک های کریستالی به سوی دشمنان پرتاب کند. اگر این مهارت برایتان فعال باشد، تعدد پرتاب موشک ها بیشتر خواهد بود.  این کاراکتر مانند سایر کاراکترهای گروه C تدافعی است. در مجموع مهارت‌های نسبتاً قابل قبولی این کاراکتر دارد اما برای تمام موقعیت‌ها مناسب نیست. گیمرها در هنگام استفاده از این کاراکتر باید در برابر حملات دشمن  با حرکات سریع و جاخالی دادن‌های پی در پی از خود دفاع کنند.

 

کاراکتر Noelle

کاراکتر Noelle

برخورداری از قدرت: زمین- Geo

سلاح ویژه: شمشیر

قابلیت خاص: سپر سینه- BreastPlate

ابر قدرت ویژه؛Sweeping Time

از دیگر شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت در گروه C می‌توان به کاراکتر Noelle اشاره کرد. این کاراکتر زره پوش به خوبی قدرت محافظت از خود را داراست. شمشیر نوئل با قدرت زمینی شارژ می شود. شمشیر نوئل آسیب‌های فراوانی می‌تواند وارد کند. شخصیت نوئل مفید اما در عین حال کمی خسته‌کننده است. اگرچه نوئل حس درمانگری هم دارد اما پیشنهاد می‌شود که خیلی روی این جنبه او حساب باز نکنید.  برای دفاع از ضربات و حمله‌های دشمنان، استفاده از ایده سپر نیز چندان به کارتان نمی‌آید.

 

کاراکترهای گروه Poo

کاراکتر Amber

کاراکتر Amber

برخورداری از قدرت: اتش- Pyro

سلاح ویژه: تیروکمان

قابلیت خاص: عروسک انفجاری- Explosive Puppet

ابر قدرت ویژه:  باران خشمناک- Fiery Rain

کاراکترهای گروه Poo نظیر Amber از دیگر شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت است. پرتاب تیرهای مشتعل بارانی به سوی دشمنان، خاصیت ویژه این شخصیت جذاب فانتزی است. این شخصیت برای از بین بردن دشمنان از عروسک انفجاری بهره می‌برد. بدین ترتیب که زمانی که به او حمله شود، با عروسک انفجاری تمام دشمنان را نابود می‌کند. این شخصیت جزء نفرات آخر شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت است و خیلی به توانایی‌های او توجهی نمی‌شود. اما با وجود این در بسیاری از مراحل پازل گونه به کمک‌تان خواهد آمد.

 

کاراکتر Zhongli

کاراکتر Zhongli

برخورداری از قدرت: زمین – Geo

سلاح ویژه: نیزه

قابلیت خاص: سلطان سنگ‌ها- Dominus Lapidis

ابر قدرت ویژه: ظهور سیاره- Planet Befall

قدرت زمینی این کاراکتر بسیار چشمگیر است.از جمله قابلیت‌های ویژه این شخصیت می‌توان به سلطان سنگ‌ها اشاره کرد. چرا که انفجارهای بسیاری از پس سنگ‌ها به وجود می آورد. با فشار دادن و نگه داشتن دکمه مهارت این کاراکتر، یک ستون سنگی از دل زمین سر باز می‌زند که باعث نابودی دشمنان می شود. علاوه بر آن نگه داشتن دکمه باعث انفجارهای سهمناک سنگریزه‌ها و هر آنچه که مرتبط با زمین است، می شود. این کاراکتر همانطور که باعث یخ زدگی دشمنان می‌شود، آنان را خلع سلاح می‌کند.

 

شما طرفدار کدام شخصیت گنشین ایمپکت هستید؟

شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت به لحاظت تنوع و تعدد بسیار معروف هستند. در‌واقع کمتر گیمر حرفه‌ای را می‌توان پیدا کرد که جذب شخصیت‌های فانتزی و دوست‌داشتنی بازی گنشین ایمپکت نشده باشد. اگر شما هم تجربه حرفه‌ای از هیجانات این بازی مهیج را دارید، حتماً نظرتان خود را با ما در میان بگذارید. ما مشتاقانه آماده دریافت کامنت‌های شما در قسمت نظرات emojo هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.