AD

طرح دوباره Gamer’s Lawsuit علیه مایکروسافت، این بار به کمک شرکت سونی!

0 162

کمتر از یک ماه پس از رد طرح دعوای گیمرها (Gamer’s Lawsuit) علیه مایکروسافت، این طرح دوباره بیان شده است! چندی پیش تعدادی از گیمرها برای جلوگیری از خرید ایکس‌باکس اکتیویژن توسط مایکروسافت شکایتی تنظیم کرده بودند که درنهایت توسط دادگاه رد شده و به ثمر نرسید. اما این بار این شکایت به‌صورت اصلاح شده، همراه با اطلاعات اضافی توسط سونی ارائه شده است.

این طرح شکایت با نام  Gamer’s Suit در دسامبر 2022 از طرف 10تا از طرفداران بیان شد، با این مضمون که خرید Activision Blizzard نه‌تنها به عموم مردم بلکه به صنعت مایکروسافت هم آسیب می‌زند، درنتیجه باید از اجرای آن جلوگیری شود. طی دادگاه اجرا شده، قاضی این شکایت را در ماه مارس رد کرد.

اما درحال حاضر این شکایت اصلاح شده و دوباره درحال اجرا است. افراد شاکی نتوانستند مدیر عامل شرکت‌های سونی و نینتندو را برای شهادت در دادگاه متقاعد کنند. اما سونی مایل است تا یک سری اسناد مربوط به این پرونده را ارائه دهد.مایکروسافت اعلام کرده که این اقدام سونی بسیار تعجب‌برانگیز است!

همچنین بخوانید:استراتژی جدید سونی برای پلی استیشن و رایانه شخصی

این شکایت جدید در ده آوریل تنظیم شد و توسط شرکت سونی به ثبت رسید. متاسفانه، هنوز اطلاعات دقیقی از جزئیات آن در دسترس نیست. با وجود بهبود این شکایت، احتمال رد شدن دوباره آن بسیار بالا است. به‌دنبال ارائه این شکایت دادگاه دوباره باید تصمیم‌ بگیرد که آیا استدلال‌های ارائه شده برای جلوگیری مایکروسافت از  تصاحب اکتیویژن بلیزارد کافی هستند یا خیر.

اما یک ویژگی جدید در این شکایت وجود دارد که باعث می‌شود حتی افراد معمولی هم برای دیدن نتایج آن مشتاق باشند. برای ایجاد این اصلاحیه، به‌جای استفاده از ده طرفدار به‌صورت رندوم، از قوانین کمیسیون فدرال آمریکا استفاده شده است. بدیهی است که این شکایت نسبت به نسخه قبلی قدرت بسیار بیشتری دارد. به نظر می‌رسد که وکیل شاکی در این پرونده، کلمه به کلمه شکایت را از کمیسیون فدرال آمریکا کپی کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.