AD

معرفی یک برنامه ویدیویی جدید برای Final Fantasy XVI در همایش State of Play پلی استیشن!

0 111

طبق توییت منتشر شده از این شرکت، پلی استیشن یک همایش State of Playبرگزار خواهد کرد که برروی Final Fantasy XV تمرکز دارد، یک برنامه ویدیویی جدید و فوق‌العاده‌ با طول گیم 20 دقیقه‌ای که شما را مجذوب خواهد کرد! تاریخ پخش آن، پنجشنبه، 13 آوریل خواهد بود.

طبق پست وبلاگ پلی استیشن، در این برنامه ویدیویی، فضای تاریک فاینال فانتزی، Eikons و Dominants، “سیستم نبرد پر زرق و برق که در تریلرهای اولیه به نمایش درآمده‌اند” و موارد دیگر به ‌کار رفته‌اند.البته،درحال حاضر مشخص نیست که این همایش State of Play تنها برروی داستان بازی FF16 تمرکز خواهد کرد یا اعلان‌ها و بازی‌های دیگر هم اعلام می‌شوند.

توییت رسمی پلی استیشن در این باره با محتوای زیر منتشر شده است:

” دراین پنجشنبه، همایش State of Play یک برنامه ویدیویی با طول بیشتر از 20 دقیقه را برای بازی فاینال فانتزی 16 ارائه می‌دهد. “

پیش از عرضه فاینال فانتزی 16، Square Enix اطلاعاتی درمورد این بازی منتشر کرده بود. اطلاعاتی از این قبیل که طول این بازی 80 ساعت طول خواهد کشید، و اینکه یک محیط فانتزی تاریک برای نبردهای اکشن در آن درنظر گرفته شده است. تهیه کننده این بازی، نائوکی یوشیدا درتلاش است تا به‌دلیل علاقه بازیکنان جوان‌تر به سمت بازی‌های اکشن‌محور، این بازی را به همان جهت سوق دهد.این موضوع را می‌توان ازطریق پیش نمایش Final Fantasy 16 از GameSpot مشاهده کرد.همچنین، این برنامه ویدیویی جدید می‌تواند مدرکی برای ادعاهای این شخص باشد.

همچنین بخوانید:انتشار لیست بازی های کنسول سونی پلی استیشن ۵

Final Fantasy XVI در 22 ژوئن برای پلی استیشن 5 عرضه شد و به مدت شش ماه در انحصار PS5 باقی خواهد ماند.اما طبق گفته تهیه کننده این بازی، نباید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از گذشت این تاریخ، نسخه کامپیوتری این بازی به بازار عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.