AD

Gleeok در Zelda Tears of the Kingdom بازگشته است!

0 116

در یک تبلیغات منتشر شده از زلدا، به بیش از یک اژدهای سه سر اشاره شده است! آخرین تریلر منتشر شده از زلدا تایید می‌کند که در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom باید منتظر بازگشت بدی گلیوک (baddie Gleeok) باشیم. افسانه گلیوک یکی از سریال‌های قدیمی زلدا است که در آخرین تریلر این بازی به آن اشاره می‌شود. با این تفاوت که ممکن است در نسخه جدید، بیشتر از یک اژدهای سه‌سر وجود داشته باشد.

در تریلر این بازی که در ماه فوریه منتشر شد، یک تصویر اجمالی از Gleeok وجود داشت. اما این ویدیوی جدید نمایی بسیار نزدیک‌تر از اژدها را به نمایش می‌گذارد. این افسانه برای اولین بار در NES Zelda اصلی نمایان شد که دو، سه یا چهار تا سر داشت. این افسانه در Oracle of Seasons و Phantom Hourglass هم وجود دارد، در هر دو نسخه اژدهاها فقط دو سر دارند، در مورد دوم، هر دو سر اژدها حملات آتشی و یخی انجام می‌دهند.

از آنجایی که Gleeok در بازی‌های مختلف بسیار متفاوت ظاهر می‌شود، هرگز نمی‌توانیم 100% مطمئن باشیم که این موجود همان موجود در Tears of the Kingdom است یا خیر. اما تمام شک و شبهه‌ها در این مورد با تبلیغاتی که جدیدا از این بازی منتشر شده از بین رفته است. در این ویدیوی جدید، Link با Flame Gleeok مبارزه می‌کند، مکان این مبارزه در بالای پل هیلیا انجام می‌شود، این همان مکانی است که این دو موجود در دو تریلر قبلی در آن مبارزه کردند.

نام Flame یا “شعله‌ای” برای این Gleeok، راهی برای حدس و گمان درمورد آن ایجاد کرده است. آیا این به آن معنا است که چند عدد گلیوک با عنصرهای خاص وجود خواهند داشت؟ در سابقه گلیوک‌ها، یک موجود با توانایی‌های یخی وجود داشته است، اگر Tears of the Kingdom از سه گانه عنصری Breath of the Wild پیروی کند، به این معنا است که ما احتمالا شاهد گلیوک الکتریکی خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.