AD

آپدیت جدید Sonic Frontiers چه آپشنی در چنته دارد؟

0 133

در به‌روزرسانی بعدی Sonic Frontiers ظاهرا حرکت معروف Spin Dash هم اضافه می‌شود! کارگردان این بازی هم این موضوع را تایید می‌کند. شرکت سگا به‌تازگی اولین آپدیت اصلی این بازی را با نام “منطقه باز”     (open-zone) ارائه داده است، اما آپدیت‌های جدیدتر در راه هستند!

درحال حاضر، اخباری در فندوم سونیک منتشر می‌شود که به بازگشت حرکت محبوب اسپین دش اشاره دارد. این حرکت که یکی از شاهکارهای سونیک در بازی‌های ویدیویی آن شناخته می‌شود، تاکنون در بازی Sonic Frontiers ارائه نشده بود.

موریو کیشیموتو، کارگردان سونیک: اوه متوجه شدید!

موریو کیشیموتو (Morio Kishimoto) کارگردان بازی‌های سونیک با انتشار یک متن این موضوع را تایید کرده است. ترجمه تقریبی این متن را درادامه مطالعه می‌کنید:

“اوه خدای من، متوجه شدید! درواقع ما سعی کردیم که آن (اسپین دش) را در اولین به‌رورسانی‌های این بازی ارائه دهیم، اما متوجه شدیم که نمی‌تواند انتظارات همه را برآورده کند، بنابراین درحال بهبود این حرکت برای ارائه آن در آپدیت دوم هستیم.”

باتوجه به این متن، او تایید کرده است که در دومین به‌‎روزرسانی SonicFrontiers، حرکت اسپین دش اضافه می‌شود. در هفته گذشته یک سری نشانه‌ها در بازی منطقه باز ارائه شدند که ظاهر این آپشن در نسخه بعدی را نمایش می‌دادند. همانطور که کارگردان این بازی اعلام کرده است، قطعا این آپشن در دومین به‌روزرسانی ارائه خواهد شد.

گرچه اسپین دش مهم‌ترین ویژگی در دومین آپدیت SonicFrontiers محسوب می‌شود و تمام توجه‌ها را به خود جلب کرده است، اما این آپدیت ویژگی‌های جدید دیگری هم ارائه می‌دهد. در به‌روزرسانی دوم این بازی می‌توانید منتظر چالش‌هایی در منطقه باز و کوکوی جدید باشید. پس از آن، سومین به‌روزرسانی سونیک در راه خواهد بود که در اواخر سال 2023، ارائه می‌شود. طبق اخبار مربوطه، نسخه سوم این بازی شامل شخصیت‌ها و داستان‌های جدید خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.