AD

توییتر تیک آبی را به حساب‌های شناخته شده برمی‌گرداند!

توییتر تیک آبی را به حساب‌های شناخته شده برمی‌گرداند
0 104

پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک، برخی از حساب‌های توییتر تیک آبی خود را از دست دادند. اما به‌تازگی برخی از این حساب‌ها با بیش از یک میلیون فالوور، تیک آبی رنگ خود را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دوباره دریافت کردند. بیانسه، هری کین، ریچارد عثمان و ویکتوریا بکهام از جمله افرادی هستند که تیک آبی رنگ خود را پس گرفته‌اند. همچنین، حساب توییتر بی‌بی‌سی نیوز دوباره نشان طلایی خود را دارد، درحالی‌که هیچ هزینه‌ای برای آن پرداخت نکرده است.

قبل از اینکه این پلتفرم توسط ایلان ماسک خریداری شود، تیک آبی نشان صلاحیتی بود که به‌صورت رایگان توسط توییتر ارائه می‌شد. این تیک آبی در ابتدا به‌عنوان ابزاری برای احراز هویت استفاده می‌شد که از حساب‌های جعلی و انتشار اطلاعات نادرست جلوگیری می‌کرد. اما اکنون این تیک نمادی است که به حساب‌های کاربری در یک سرویس ممتاز به‌نام Twitter Blue اهدا می‌شود. به عبارت دیگر امروزه برای کسب این تیک آبی باید یک فرآیند تایید همراه با پرداخت را پشت سر بگذارید. بسته به محل ایجاد اشتراک، قیمت تیک ابی متفاوت است اما این مبلغ معمولا به میزان 8 دلار در ماه است.

افرادی که از ابتدا دارای تیک آبی بودند و تصمیم گرفتند که هزینه اشتراک خود را پرداخت نکنند، از 20 آوریل تیک آبی خود را از دست می‌دهند. جیمز اوبراین (James O’Brien) با 1.1 میلیون فالوور ، یکی از کسانی است که پس از از دست دادن تیک آبی خود دوباره آن را دریافت کرده است. او این موضوع را تایید کرده که برای حسابش هیچ پولی پرداخت نکرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.