AD

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

0 141

بازی‌های موبایلی آنلاين و آفلاین، در سال‌های اخیر، رشد قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند. به علاوه، با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کیفیت گوشی‌های همراه، بازی‌ها نیز به همان نسبت بهتر و جذاب‌تر شده‌اند. ما در این مقاله قصد داریم تا به معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين بپردازیم.

مسأله‌ای که وجود دارد، آن است که در حال حاضر، بسیاری از بازی‌های باکیفیت آنلاين هستند. اگرچه امروزه، اتصال به اینترنت بسیار عادی و پیش پا افتاده است، اما هنوز کشورهای زیادی وجود دارند که در اتصال به اینترنت پر سرعت، با مشکلات قابل ملاحظه‌ای روبه‌رو هستند.

همچنین، ممکن است برخی از گیمرها مایل نباشند برای انجام بازی از اینترنت خود استفاده کند. بنابراین، شناخت انواع بازی‌های موبایلی با کیفیت آفلاین، کمک شایانی به این دسته از افراد خواهد کرد.

بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين برای اندورید و ios

هم اکنون بازی‌های آفلاين متعددی تولید و روانه بازار شده‌اند، که برخی از آن‌ها مناسب سیستم عامل اندروید، برخی ios و بعضی دیگر برای هر دو مناسب هستند. ما در ادامه به معرفی این بازی‌ها می‎پردازیم.

بازی Crossy Road

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

بازی Crossy Road، یکی از بهترین و بامزه‌ترین بازی‌های موبایلی آفلاين است. این بازی در سال ۲۰۱۴ در سبک Endless Runner منتشر شده و قابل دانلود بر روی اندروید و ios است. در این بازی از سبک ماینکرفت، بهره گرفته شده و در آن خانه‌ها، حیوانات و اتومبیل‌ها خودنمایی می‌کنند.

بازی Crossy Road، یک چالش ساده است، که در آن با حضور یک مرغ روبه‌رو خواهید بود. شما در این بازی باید سعی کنید، مرغ را به سمت دیگر خیابان هدایت کنید و از طرفی از برخورد تن با اتومبیل‌ها نیز اجتناب کنید. قسمت جذاب این بازی در این است که، به مرور زمان می‌توان شخصیت‌های دیگر را جایگزین مرغ کرد و داستان را از یک خیابان ساده، به کهکشان راه شیری تبدیل کرد.

دانلود بازی Crossy Road نسخه اندروید

دانلود بازی Crossy Road نسخه ios

بازی Traffic Rider

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

برای معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاین، بهتر است بازی Traffic Rider مورد بررسی قرار گیرد. بازی Traffic Rider، یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای آفلاين است. این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شده و بر روی هر دو نوع سیستم عامل قابل دانلود است. این بازی، یک موتورسواری ساده از دید اول شخص مفرد است. شما باید سعی کنید بدون برخورد با موانع، به خط پایان مسابقه برسید.

اگر عاشق ویراژ دادن با موتور سیکلت در خیابان‌های شهر هستید، این بازی کاملا مناسب شماست. بازی هر چند ساده می‌نماید، اما با چالش‌های متعددی در طول مسیر همراه است. به علاوه ۷۰ نوع ماموریت و ۲۰ موتورسیکلت متفاوت باعث می‌شود تا از این بازی، به عنوان یکی از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين یاد شود.

گاهی از این بازی از نوع بازی‌های بی پایان یاد می‌شود، اما باید بدانید که تعیین زمان محدود در آن نیز امکان‌پذیر است. هر چند، بدون پشت سر گذاشتن ماموریت‌های متفاوت، نباید انتظار موتورسیکلت‌های جدیدتر با امکانات بهتر را داشته باشید.

دانلود بازی Traffic Riderنسخه اندروید

دانلود بازی Traffic Riderنسخه  ios

بازی Alto’s Odyssey

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی در سال ۲۰۱۵ و در سبک Endless Runner طراحی و تولید شده است. بازی دارای یک ماجراجویی آرام‌بخش است که باید به وسیله اسنوبرد خود به کسب امتیاز بپردازید. از نکات مثبت این بازی می‌توان به تجربه اسنوبرد در نقشه‌های مختلف اشاره کرد. بازی Alto’s Odyssey، از گوگلی پلی و اپ استور، هر دو قابل دانلود است.

دانلودبازیAlto’s Odysseyنسخه اندروید

دانلودبازیAlto’s Odysseyنسخه  ios

بازی Shadow Fight 2

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

برای معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاین، به بازی Sadow ight 2 می‌پردازیم. این بازی، در سال ۲۰۱۳ و در سبک مبارزه‌ای تولید و منتشر گردید. در این بازی عنصر نقش‌آفرینی و مبارزه‌ای با یکدیگر ترکیب شده و نتیجه‌ای جذاب و لذت‌بخش را رقم زده است.

شخصیت‌های بازیکنان در این بازی، می‌توانند هم از سلاح‌های خطرناک و هم فنون رزمی برای شکست دشمنان خود استفاده کنند. چالشی که این بازی با آن روبه‌رو است آن است که، در نسخه‌های بعدی بازی به اینترنت نیاز است. برای دانلود بازی می‌توان از گوشی‌های اندروید و ios، هر دو استفاده کرد.

دانلودبازیShadow Fight 2نسخه اندروید

دانلودبازیShadow Fight 2نسخه  ios

بازی Stardew Vally

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی شبیه سازی در سال ۲۰۱۶ وارد دنیای بازی‌های آفلاين شد. در بازی Stardew Vally، شما می‌توانید زمینی که برای شما به ارث رسیده است را با یک مدیریت عالی به یک مزرعه کشاورزی پر بازده تبدیل کنید. این بازی به گونه‌ای ساخته شده است که، توسعه این مزرعه ممکن است ساعت‌های متمادی زمان ببرد، بنابراین باید بدون خستگی، به این کار ادامه دهید. بازی Stardew Vally، قابل دانلود بر روی گوشی‌های اندروید و ios است.

دانلود بازی Stardew Vally نسخه اندروید

دانلود بازی Stardew Vally نسخه ios

بازی Air Race SkyBox

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی در سبک Racing و توسط استودیو Dream-Up طراحی و تولید شده است. در نظر داشته باشید که در صنعت بازی، تعداد بازی‌های مسابقه‌ای کمی با محوریت هواپیما تولید شده است. در صورتی که اولین بار است به بازی‌های مسابقه‌ای هواپیمایی می‌پردازید، می‌توانید از قسمت Help بازی کمک بگيريد.

در این قسمت، هوش مصنوعی در هدایت هواپیما به شما کمک می‌کند. پس از یادگیری، با تغییر گزینه می‌توانید خودتان راهنمایی را بر عهده بگیرید. فاکتور جالبی که در این بازی وجود دارد، بخش شخصی‌سازی هواپیماست. بازی AirRace SkyBox، برای سنین بالای ۶ سال مناسب و قابل دانلود رایگان بر روی گوشی‌های اندروید است.

دانلود بازیAir Race SkyBoxنسخه اندروید

بازی Eternium

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

در مورد معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاین، بهتر است بازی Eternium بررسی شود. این بازی توسط استودیو Tow Dots و در سبک نقش‌آفرینی تولید شده است. اگرچه این بازی در سال ۲۰۱۴ وارد دنیای بازی‌های موبایلی شده و قدیمی محسوب می‌شود، اما به صورت مرتب به روزرسانی شده و همچنان در میان گیمرها محبوب است.

در این بازی، شما می‌توانيد شخصیت مورد نظر خود را بسازید و وارد ماجرا شوید. در طول این ماجراجویی باید با دشمنان مبارزه کرده و مرتب سطح خود را بالا ببرید. بازی ۳ دنیای متفاوت دارد و مراحل آن به صورت تصادفی طراحی و انتخاب می‌شوند. بازی Eternium، قابل دانلود از پلتفرم‌های گوگل پلی و آپ استور است. نکته قابل توجه در این بازی، پرداخت‌های درون برنامه‌ای بسیار کم است.

دانلود بازی Eternium نسخه اندروید

دانلود بازی Eternium نسخه  ios

بازی Dead Rain 2: Tree Virus

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی جذاب توسط کمپانی DevBox Game طراحی و تولید شده است. این بازی، یک بازی اکشن ساید لسکرولینگ است. شما در اينجا هدایت یک شخصیت آلوده به یک ویروس را برعهده می‌گیرید. این ویروس باعث رشد یک درخت در بدن این فرد شده و شما باید راه درمان آن را پیدا کرده و آن را از بین ببرید.

بازی سلاح‌های گرم و سرد متفاوتی را بر عهده شما می‌گذارد و شما مختارید تا بهترین نوع سلاح را برای هدف خود برگزینید. این بازی گرافیک و همچنین اکشن بسیار بالایی دارد. افراد بالای ۱۲ سال می‌توانند بازی را به صورت رایگان برای گوشی‌های اندروید خود دانلود نمایند.

دانلودبازی Dead Rain 2 نسخه اندروید

بازی Really Bad Chess

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی پازلی، توسط استودیو Noodlecake Studios Inc طراحی شده است. هر چند ممکن است برخی از افراد، بازی شطرنج را کمی کسالت‌بار بدانند، اما باید در نظر داشت که ابن بازی همیشه طرفداران مخصوص به خود را دارد. در این بازی، صفحه و قوانين مانند سایر بازی‌های شطرنجی است.، اما هر بار مسابقه شروعی متفاوت دارد.

مثلا ممکن است در یک مسابقه با ۳ وزیر روبه‌رو باشید، اما در مسابقه‌ای دیگر اصلا وزیری در اختیار شما قرار نگیرد. شما در نسخه رایگان می‌توانید با هوش مصنوعی به رقابت بپردازید. اما در نسخه پولی می‌توانید با دوستانتان مسابقه بدهید. به طور کلی این بازی به صورت رایگان است اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد. بازی از طریق گوگل پلی و آپ استور قابل دانلود است.

دانلود بازیReally Bad Chess نسخه اندروید

دانلود بازیReally Bad Chess نسخه  ios

بازی Super Hexagon

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی پولیتزر کمپانی Terry Cavanagh، تولید شده است. این بازی کم حجم در سبک آرکید است و شما با دانلود آن، می‌توانید از یک بازی کم حجم و سبک لذت ببرید. مراحل بازی سرعت بسیار بالایی دارند و به همین دلیل ممکن است بارها شکست بخورید. اما نکته مهم در آن، غلبه بر شکست و تلاش‌های مداوم است. این بازی قابل دانلود بر روی سیستم عامل‌های اندروید و ios است.

دانلودبازی Super Hexagon نسخه اندروید

دانلودبازی Super Hexagon نسخه  ios

بازیBlazing Sniper

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

برای معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين، باید گفت، این بازی اکشن و جذاب، توسط استودیو Happy Fish، وارد صنعت بازی شده است. شما در نقش یک تک تیرانداز باید زامبی‌ها را از بین ببرید و از کشورتان دفاع کنید.

در این بازی،۵۰ ماموریت متفاوت وجود دارد. نکته مهم بازیBlazing Sniper، انتخاب درجه سختی بازی توسط گیمر است. در این بازی سلاح‌های مختلفی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد و هدایت بازی بسیار ساده است. این بازی اندروید، برای سنین بالای ۱۶ سال مناسب بوده و هیچ گونه پرداخت درون برنامه‌ای یا تبلیغاتی ندارد.

دانلود بازیBlazing Sniperنسخه اندروید

 

همچنین بخوانید:بهترین بازی های بتل رویال آفلاین اندرویدی

بازی Street Of Rage 4

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی پولی در سبک Beat’em Up برای سیستم عامل‌های اندروید و آیفون طراحی شده است. از ویژگی‌های مثبت این بازی می‌توان به گیم پلی بسیار خوب، DLC اختیاری، پشتیبانی کنترلر و موسیقی متن جذاب آن اشاره کرد. اگر تا به حال بازی‌های سبک شورش در شهر را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید با انجام این بازی از این سبک جذاب، لذت ببرید.

دانلود بازی Street Of Rage 4نسخه اندروید

دانلود بازی Street Of Rage 4نسخه ios

بازی Grand Mountain Adventure

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

این بازی توسط کمپانی Toppluva، طراحی و تولید شده است. بازی از طریق گوگل پلی و اپ استور، قابل دانلود است. بازی، حال و هوای ورزش‌های زمستانی را تداعی می‌کند و بسیار جذاب و دلنشین است. بازی Grand Mountain Adventure، دارای ۷ نقشه مختلف و ۱۰۰ چالش جذاب و نفس‌گیر است. شما از طریق اسکی، اسنوبرد و کنترلر می‌توانید در این کوهستان‌ها جابه‌جا شوید و از آن حال و هوا لذت ببرید.

دانلودبازیGrand Mountain Adventureنسخه اندروید

دانلودبازیGrand Mountain Adventureنسخه ios

بازی Dead Cells

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

بازی پولی Dead Cells، توسط استودیو PlayDigious، طراحی شده است. در مورد این بازی، برای معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين باید گفت، این بازی در سبک روگ لایک است. پس از کشته شدن شخصیت اصلی بازی، همه بازیکنان به نقطه اولیه برمی‌گردند.

بازی که یکی از بهترین‌ها در نوع خود است، در ابتدا برای رایانه طراحی شده بود. پس از بازخوردی بسیار مثبت مردم، نوع موبایلی آن نیز با گرافیکی عالی، منتشر شد. این بازی جذاب برای گوشی‌های اندروید و ios قابل دانلود است.

دانلود بازی Dead Cells نسخه اندروید

دانلود بازی Dead Cells نسخه  ios

بازی Florence

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

در خصوص معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاین، بازی Florence مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. سازنده این بازی، Annapurna Interactive است. بازی، به صورت غیر رایگان بوده و برای سیستم عامل‌های اندروید و ios، قابل دانلود است.

داستان جذاب بازی، گرافیک بالا و ترکیب رنگ بسیار دلنشین، این بازی را بسیار پرکشش کرده است. داستان بازی، قصه دختری به نام فلورانس یو است که از ۲۰ قسمت متفاوت تشکیل شده است. با وجود آن که زمان بازی تنها حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد، شخصی‌سازی و داستان خاص، آن را جزو بهترین بازی‌های آفلاين موبایلی قرار می‌دهد.

دانلود بازی Florence نسخه اندورید

دانلود بازی Florence نسخه  ios

بازی Sky Dancer Run

معرفی 16 تا از بهترین بازی‌های موبایلی آفلاين

سازنده این بازی سبک ماجراجویی، استودیو Topebox است. در این بازی رانینگ و ماجراجویی، بازیکنان باید از روی صخره‌ها بپرند و رکورد خود را ثبت کنند. نوع قرارگیری صخره‌ها، به مرور تغییر می‌کند و سرعت بازی نیز بالاتر می‌رود. همین موارد، بازیکن را به چالش می‌کشد. علاوه بر پریدن، سقوط نیز در این بازی وجود دارد و بازیکن را دچار چالش می‌کند. این بازی رایگان، برای تمام سنین و سیستم عامل اندروید مناسب است.

دانلود بازی Sky Dancer Run نسخه اندروید 

جمع‌بندی

همه ما می‌دانیم که در سال‌های اخیر، موبایل‌ها و به تبع آن بازی‌های موبایلی پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند. در گذشته برای انجام بازی‌های ویدیویی مجبور بودیم دستگاه‌های بازی را فراهم کنیم، شرایط را مهیا کنیم و آماده بازی شویم.

اما اکنون، با یک کلیک بر روی دانلود بازی می‌توانیم به راحتی بازی را بر روی موبایل شخصی خود اجرا کنیم.این مورد باعث می‌شود تا در هر زمان و مکانی دسترسی آسانی به بازی‌ها داشته باشیم. به علاوه با پیشرفت انواع بازی‌های آفلاین، هر شخصی می‌تواند بدون نیاز به دسترسی به اینترنت بازی کند.

در خصوص معرفی بهترین بازی‌های موبایلی آفلاین در این مقاله سعی شد تا بهترین بازی‌ها در اختیار شما علاقه‌مندان گرامی قرار گیرد. این بازی‌ها، سبک‌های متنوعی داشته و سعی شد تمامی سلایق مورد توجه قرار گیرند. به علاوه باید توجه داشت که برخی از آن‌ها برای گوشی‌های اندروید و برخی برای هر دو قابل استفاده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.