AD

بهترین بازی های بتل رویال آفلاین اندرویدی

10 6,296

بازی‌های بتل‌رویال همیشه بین گیمرها محبوب بودند. بهترین بازی های بتل رویال آفلاین که پلیر می‌تواند توانایی‌های خود را در آن به چالش بکشد. اما نکته اینجا است که بیشتر بازی‌های بتل‌رویال خوب به‌صورت آنلاین هستند و نمی‌توان آفلاین آن‌ها را تجربه کرد. اما خب در همه نقاط ما دسترسی به اینترنت نداریم پس جذاب می‌شد اگر بتل‌رویال‌های آفلاین نیز وجود داشتند. خوشبختانه این اتفاق افتاده و سازندگان بتل‌رویال‌های آفلاین نیز برای شما ساخته‌اند. همین دلیل باعث شد ما در این مقاله از ایموجو بهترین بازی های بتل رویال آفلاین را به شما معرفی کنیم تا بتوانید این گیم‌ها را دانلود کرده و از تجربه آن‌ها لذت ببرید.

 

بازی Battle Destruction

بازی Battle Destruction

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آفلاین

ناشر: App Nexr Developer

تاریخ انتشار: _

یکی از بهترین بازی های بتل رویال آفلاین بازی Battle Destruction است که بسیار پرهیجان است. این بازی تقریباً شبیه به گیم فورتنایت یکی از غول‌های بتل‌رویال ساخته شده است و می‌تواند شما را سرگرم کند. این گیم نیز مانند دیگر رقبای خود از شما می‌خواهد که در میان چندین نفر سعی کنید زنده بمانید و جان خود را از دست ندهید.

در غیر این صورت بازی تمام است و گیم اور می‌شوید. از ویژگی‌های مهم یک بازی بتل‌رویال این است که در ابتدای بازی هیچ گانی در دست ندارید. بلکه شما باید در طول مپ بگردید و گان‌های خوب پیدا کنید. متأسفانه این کار باعث محدودشدن پلیرها می‌شود و ممکن است شما در طول یک مچ امکانات خیلی خوبی نداشته باشید.

خوبی بازی Battle Destruction این است که شما را خیلی محدود نکرده است. کمتر گیم بتل‌رویالی پیدا می‌شود که سیستم کرافتینگ را در بازی قرار دارد. شما در این گیم قابلیت ساخت‌وساز دارید و می‌توانید با آیتم‌های خود هر چیزی که دوست دارید بسازید و به جنگ دشمنان بروید.

همچنین سیستم حمل‌ونقل این بازی نیز کمی متفاوت است. ازآنجایی‌که مپ این‌طور بازی‌ها خیلی بزرگ است پیاده رفتن به مکان‌های بازی کمی سخت می‌باشد. به همین دلیل در این بازی‌ها ماشین‌ها و هواپیماها برای حمل‌ونقل بهتر قرار دارند. اما فکر نمی‌کنم در هیچ گیمی به شما اجازه داده شود با اژدها سفر کنید.

در واقع در این گیم اژدها وجود دارد و شما می‌توانید سوار آن‌ها شده و در مپ بزرگ بازی بچرخید. البته اژدها تمام ماجرا نیست و موجودات افسانه‌ای دیگری نیز در بازی هستند. همچنین این گیم تنوع خوبی نیز در قسمت سلاح‌ها دارد و می‌تواند ماه‌ها شما را سرگرم کند.

اما برخی از افراد فکر می‌کنند چنین گیم‌هایی سریع خسته‌کننده و تکراری می‌شوند. لازم است بگوییم که این گیم تنها یک مپ ندارد؛ بلکه چندین نقشه برای این گیم طراحی شده است. هروقت از نقشه خسته شدید به سراغ مکانی دیگر بروید. گرافیک بازی نیز نسبت به حجمی که دارد خوب است و باید آن را امتحان کنید.

دانلود Battle Destruction از گوگل‌پلی

 

بازی Blood Rivals

بازی Blood Rivals

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Phoenix Games Team

تاریخ انتشار: _

بازی Blood Rivals نیز یکی دیگر از بهترین بازی های بتل رویال آفلاین است که می‌توانید تجربه کنید. قبول دارم بازی قبلی کمی فضای فانتزی‌تری داشت و شاید شما از آن لذت نبرید. برخی از افراد معتقد هستند فضای داخل بتل‌رویال باید کاملاً جدی و خشن باشد؛ زیرا جنگ شوخی‌بردار نیست.

اگر شما نیز به این اصل معتقد هستید این گیم برای شما ساخته شده است. در واقع حال و هوای این بازی به کال آف دیوتی موبایل شبیه‌تر است. همین موضوع می‌تواند یک نکته مثبت برای این گیم تلقی شود تا کسانی که نمی‌توانند کال آف را تجربه کنند این گیم را رایگان و آفلاین بازی کنند.

البته سیستم گیم پلی این بازی کمی با بتل‌رویال‌های دیگر متفاوت است. اما از نظر من این سیستم بسیار خوب و پرهیجان است و می‌تواند شما را سرگرم کند. لازم است بدانید که این گیم کلاً بیشتر از ده دقیقه طول نمی‌کشد و برای به اتمام رساند هر مچ زمان کمی نیاز است که این بسیار جالب می‌باشد.

در این گیم هر شخصی به‌طورکلی سه جان دارد. در واقع بازی به شما اجازه می‌دهد که هر مچ سه بار کشته شوید و دوباره به بازی بازگردید. اما اگر تعداد کشته‌شدن شما به عدد 4 برسد بازی برای شما به اتمام می‌رسد و باید میدان نبرد را ترک کنید. پس بهتر است حواستان به محیط اطراف باشد.

در پایان هر مچ هر بازیکنی که زنده بماند و بیشتری کیل را کسب کند برنده است. در این گیم مهم نیست که چه کسی آخرین نفر زنده می‌ماند؛ بلکه امتیاز است که مهم است. شما می‌توانید در گوشی از مپ کمپ کنید و هر کس که آمد را بکشید این‌گونه به‌راحتی وین بگیرید بدون اینکه حتی یک‌بار کشته شوید.

همچنین بازی دارای یک حالت آنلاین نیز هست. هروقت احساس کردید که خیلی قوی شدید و بات‌های بازی به گردپای شما هم نمی‌رسند بخش آنلاین بازی را تجربه کنید. در سرورهای گیم هزاران نفر با طرز تفکر شما وجود دارد که خود را شگفت نا پذیر می‌داند. پس بهتر است در یک مچ جدید و سخت‌تر مهارت خود را به چالش بکشید.

دانلود Blood Rivals از گوگل‌پلی

 

بازی Royal Robots BattleGround

بازی Royal Robots BattleGround

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Naxeex Robots

تاریخ انتشار: _

آیا هنوز فیلم تبدیل شوندگان را یادتان هست؟ ربات‌هایی غول‌پیکر که به ماشین تبدیل می‌شدند و با یکدیگر رقابت می کرند. حال شما می‌توانید یکی از بهترین بازی های بتل رویال آفلاین را در غالب آن فیلم جذاب تجربه کنید و برای لحظات طولانی سرگرم شوید. بدون اینکه گوشی شما به اینترنت متصل باشد.

در واقع در این گیم کاراکتر شما ربات است و باید با ربات‌های دیگر مبارزه کنید. این گیم دارای یک مپ بزرگ است و مثل اینکه شما در وسط یک بیابان قرار دارید که هیچ موجود زنده‌ای در آن وجود ندارد. در این بیابان تنها ربات‌های سرد و بی روحی وجود دارد که به جز برنده‌شدن به هیچ‌چیز فکر نمی‌کنند.

مانند هر بازی بتل رویال دیگر هرکسی که آخرین نفر زنده بماند برنده بازی است. در بالای صفحه این بازی سه نوار وجود دارد. این نوارها از بالا به ترتیب تجربه شما سطح جان شما و انرژی شما برای دویدن را نشان می‌دهند که باید حواستان به اطلاعات آن‌ها باشد.

در مپ‌های این بازی هیچ وسیله نقلیه برای رفتن به قسمت‌های دیگر مپ نیست. اما نگران نباشید؛ زیرا شما خودتان یک وسیله نقلیه هستید. یکی از نکات مثبت این بازی که می‌تواند پلیرها را به خود جلب کند دقیقاً همین موضوع است. گزینه‌ای در بازی وجود دارد که با فشردن آن تبدیل به ربات می‌شوید و می‌توانید از دشمنان خود فرار کنید.

البته این موضوع فقط یکی از ویژگی‌های این بازی است و ویژگی‌های اصلی مانده است. شما می‌توانید وسایلی که در مپ می‌بینید را اسکن کنید و به آن‌ها تبدیل شوید. آیا از مدل خودرو خود راضی نیستید؟ پس کافی است ماشین جدیدی را اسکن کنید. حتی شما می‌توانید در طول بازی به یک جت تبدیل شده و پرواز کنید.

علی‌رغم بتل‌رویال‌های دیگر شما در ابتدای بازی اسلحه دارید و نیاز نیست برای پیداکردن آن بگردید. در واقع اسلحه‌ها درون ربات شما کارگذاری شده است. اما اگر می‌خواهید دشمنان خود را راحت‌تر از پای در بیاورید نباید فراموش کنید اسلحه خود را آپگرید کنید. همین موضوع‌ها است که بازی Royal Robots BattleGround را به یکی از بهترین بازی های بتل رویال آفلاین تبدیل کرده است.

دانلود Royal Robots از گوگل‌پلی

 

بازی Free Survival: Fire BattleGrounds

بازی Free Survival: Fire BattleGrounds

سیستم‌عامل: اندروید

نوع بازی: آفلاین

ناشر: Felina Labs UK

تاریخ انتشار: _

بازی Free Survival: Fire BattleGrounds یکی دیگر از بهترین بازی های بتل رویال آفلاین است که می‌تواند حسابی شما را سرگرم کند. در واقع این بازی نزدیک‌ترین گیم به پابجی است و اگر می‌خواهید یک گیم شبیه پابجی بازی کنید بهتر از این گزینه نصیب شما نخواهد شد.

تنوع سلاح‌ها در این بازی خوب و راضی‌کننده است. از مسلسل گرفته تا پیستول‌های کمری و مواد منفجره در این بازی پیدا می‌شود. داستان ازاین‌قرار است که شما در یک جزیره گیر کرده‌اید. البته شما در این جزیره تنها نیستید و باید دیگران را برای کسب پیروزی بکشید.

البته لازم به ذکر است که این گیم صرفاً یک بازی بتل‌رویال ساده نیست و بخش‌های دیگری نیز دارد. لازم است بدانید که این گیم دارای یک بخش داستانی نیز هست که می‌توانید آن را تجربه کنید. در بخش داستانی بازی شما به گشت‌وگذار در جزیره می‌پردازید و نیروهای دشمن را یکی‌یکی از بین می‌برید.

از نظر گرافیکی نیز این بازی بسیار خوب و قابل‌قبول است. در واقع سازنده توانسته است در بهترین شکل ممکن از پابجی موبایل کپی‌برداری کند تا کاربران خود را افزایش دهد. نقشه بازی نیز بزرگ و رضایت‌بخش است. در واقع این جزیره دارای یک بخش بزرگ و یک بخش کوچک است که با جاده به هم متصل هستند.

همچنین لازم به ذکر است که اسلحه‌های این گیم اسکین هم دارند. شما می‌توانید اسکین موردعلاقه خود را بخرید و روی گان‌های خود استفاده کنید تا از تیراندازی با آن‌ها نهایت لذت را ببرید. یکی دیگر از ویژگی‌های این بازی صداگذاری خوب روی گان‌ها است و صدای گان‌ها به‌خوبی انتخاب شده‌اند.

سیستم شوتینگ بازی نیز خوب و قابل‌قبول است. در واقع سیستم شوتینگ آن تقریباً به پابجی نزدیک است و می‌توانید از آن لذت ببرید. البته سازنده بازی همیشه طی آپدیت‌هایی که ارائه می‌دهد سیستم شوتینگ بازی را بهتر می‌کند. یکی از بهترین بازی های بتل رویال آفلاین که با حجمی کم و قیمت رایگان در اختیار شما است.

دانلود Free Survival از گوگل‌پلی

 

جمع‌بندی

در نهایت با بهترین بازی های بتل رویال آفلاین آشنا شدیم. به‌هرحال همه‌جا به اینترنت دسترسی نداریم تا بتوانیم این گیم‌ها را تجربه کنیم. علاوه‌برآن گیم‌های خوب بتل‌رویال تقریباً سنگین هستند و به سخت‌افزارهای قوی برای اجرا نیاز دارند. این در حالی است که این گیم‌ها با حجمی کمتر به شما اجازه می‌دهند گیم‌های بتل‌رویال را روی سخت‌افزارهای ضعیف نیز اجرا کنید و از بازی‌کردن لذت ببرید. اگر شما فکر می‌کنید گیمی لیاقت این را دارد که در لیست بهترین بازی های بتل رویال آفلاین ما قرار بگیرد و نیست لطفاً نام آن را در کامنت‌های emojo با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 نظرات
 1. فروهر می گوید

  سلام این بازی رو دستگاه من اجرا می‌شود؟Lenovo TAB 7

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. بله نصب میشود

 2. طاهری می گوید

  سلام. ببخشید این بازی مثل فورتنایت مود کریتیو داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. بله داره

 3. پودینه می گوید

  سلام این بازی چت صوتی داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. بله داره

  2. ناشناس می گوید

   کدوم بازی و پیشنهاد میکنید

   1. ادمین سایت می گوید

    سلام این بازی ها کاملا سلیقه ایه و اینکه مهمه شما چه سبکی دوست دارید ولی در کل همشون تو سبک خودشون خفن هستن

 4. عطاری می گوید

  سلام. ببخشید آیا این بازی روی گوشی A30s
  با رام ۴ اجرا میشه یکبار نصب کردم گرافیکش خیلی پایین بود اوردمش بالای بالا بازم اوتجوری بود لطفا کنک کنین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. گرافیک رو low کنید تا لگ نشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.