AD

انتقادات مردم درمورد جعلی بودن گیم‌پلی بازی Unrecord

درمورد بازی‌ها، در بسیاری از مواقع دیده‌ایم آنهایی که بهترین کیفیت را ارائه می‌دهند معمولا جعلی هستند! جدیدترین مورد مرتبط، گیم‌پلی بازی Unrecord است. این یک بازی جدید FPS پلیسی است که با انتشار اولین تریلر رسمی گیم‌پلی آن، گیمرها به‌دلیل گرافیک فوق‌العاده واقعی‌‌ای که داشت حیرت‌زده شده بودند. این تریلر برای اولین بار دو روز پیش در 20 آوریل منتشر شده است. از آن زمان، برخی از توسعه دهندگان Unrecord، DRAMA، را در مورد جعلی بودن این گیم پلی مورد انتقاد قرار دادند.

افرادی که در مورد گیم‌پلی بازی Unrecord انتقاد کرده‌اند ادعا دارند که فیلم بازی تصاویر واقعی هستند و خود بازی، به‌گونه‌ای جعلی است که هرگز عملی نخواهد شد! با این وجود نمی‌توان گفت که حق با این افراد نیست چراکه شک و تردید همواره وجود دارد. گرافیک منتشر شده از این بازی به‌قدری واقع‌گرایانه است که چنین سوالی ایجاد می‌کند: آیا ما در یک بازی ویدیویی زندگی می‌کنیم؟

اما توسعه‌دهنده این بازی با انتشار یک ویدیو این انتقادات را سرکوب کرده است. کارگردان Unrecord، الکساندر اسپیندلر (Alexandre Spindler)، ویدیویی در توییتر منتشر کرده است که در آن در حال کار با محیط بازی، پخش کننده و دوربین Unreal Engine 5 می‌باشد. او درادامه انتشار این ویدیو، شایعات را رد کرده و چنین نوشته است: “برای کسانی که فکر می کردند Unrecord جعلی یا یک ویدیو است، متاسفم.”

با انتشار این ویدیو به نظر می‌رسد که گیم‌پلی بازی Unrecord دقیقا همان چیزی است که در تریلر به تصویر می‌کشد، این گیم‌پلی نه جعلی است و نه ویدیویی. تنها چیزی که در حال حاضر می‌توانیم امیدوار باشیم این است که وقتی بازی منتشر شود، گیم پلی آن تا سطح بالایی به واقعیت نزدیک باشد. با این حال، ما نمی‌دانیم که چه زمانی خواهد بود زیرا تاریخ انتشار Unrecords در حال حاضر نامشخص است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.