AD

آپدیت cult of the lamb رایگان است!

آپدیت cult of the lamb رایگان است
0 136

در آپدیت Cult of the Lamb یک داستان جدید پس از بازی و یک مبارزه عمیق‌تر ارائه می‌شود. توسعه دهنده این بازی اعتراف کرده است که تیم سازنده آن به هیچ وجه انتظار نداشتند که این تعداد از مردم بخواهند این بازی را انجام دهند. او اعلام کرده است که در آپدیت جدید، نه‌تنها یک خط داستانی جدید برای بازی ارائه می‌شود، بلکه این بازی شامل یک مبارزه عمیق‌تر و حملات سنگین‌تر و همچنین، رئیس‌ها و دشمنان اصلاح شده هم خواهد بود. علاوه‌بر اینها، قرار است که نسخه جدید این بازی پر از گشت و گذارها و سیستم‌های پیشرفته باشد!

در بین گزینه‌های جدید در این به‌روزرسانی می‌توان به حالت جدید عکس، گزینه‌های دسترسی، مدیریت بهبودیافته فرقه‌ها، چالش‌های متنوع، Boss Rush و permadeath اشاره کرد.

توسعه دهنده این بازی به نام Massive Monster برای افزایش اشتیاق طرفداران چنین می‌گوید:” به‌روزرسانی محتوای اصلی رایگان عظیم ما برای Cult of the Lamb تقریبا در راه است!، Relics of the Old Faith در 24 آوریل به فرقه می‌پیوندد. ما تا جایی که ممکن است در این به‌روزرسانی رایگان ویژگی‌های جدید اضافه کرده‌ایم.”

درادامه بیانات خود، این توسعه دهنده چنین اضافه کرده است:” راستش را بخواهید، ما هرگز انتظار نداشتیم این همه مردم بخواهند بازی ما را انجام دهند. فداکاری که شما نشان دادید فراتر از رویاهای ما است.” “ما می‌خواهیم Cult of the Lamb را به بهترین بازی ممکن تبدیل کنیم، بنابراین درخواست‌ها و نظرات زیادی از شما را به‌کار بردیم.”

ICYMI، Cult of the Lamb برنده بهترین بازی مستقل در  Golden Joystick Awardsشده است. این بازی شبیه‌سازی شده برای بازیکنان فرصت کشف، فتح و جذب نیروهای جدید را فراهم می‌کند تا به اهدافی که در بازی وجود دارند دسترسی پیدا کنند. این بازی رقبای سرسختی مانند Tunic، Rollerdrome، Dorfromantik، Neon White و Teardown را شکست داد تا جایزه برتر را به‌دست آورد.

دانلود بازی Cult_of_the_Lamb

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.