AD

Infinity Ward مشکلات سرور مربوط به Call of Duty Warzone 2.0 را تایید می‌کند!

0 139

Infinity Ward، شرکت سازنده بازی‌های Call of Duty’s Modern Warfare 2 و Call of Duty Warzone 2.0، به تازگی اعلام کرده که در حال بررسی مشکلات گزارش شده مربوط به سرور بازی‌ها، توسط بازیکنان است. بازیکنان از زمان عرضه فصل 3 این بازی در تاریخ 12 آوریل با مشکلات متعددی مواجه هستند.

بازیکنانی که با کنسول و رایانه شخصی بازی می‌کنند گزارشاتی مانند مشکلات ثبت گلوله، وجود تاخیر در اقدامات و افت قابل توجه فریم ثبت کرده‌اند. Infinity Ward در توییتی در حساب رسمی Call of Duty این مشکلات را تایید کرده است. این توسعه دهنده اظهار داشته که در حال تلاش برای حل این مشکلات است.

متن این توییت در حساب رسمی  Call of Duty به این صورت منتشر شده  است:” ما در حال بررسی گزارش‌های مربوط به مشکلات گیم پلی مربوط به سرور هستیم و فعالانه برای حل آن‌ها کار می‌کنیم.”

علاوه بر این، توسعه‌دهندگان در راستای حل این مشکل، آن را به بردInfinity Warfare Modern Warfare 2 در Trello اضافه کردند، این همان جایی است که بازیکنان می‌توانند مشکلاتی را که توسعه‌دهندگان به آن می‌پردازند پیگیری کنند. چندین نفر از اعضای برجسته جامعه Call of Duty نسبت به این مشکلات ابراز نگرانی کرده‌اند. برای مثال، استریمر Warzone 2، JoeWo، درباره مشکلات پیش روی این بازی صحبت کرده است. او ویدیویی را منتشر کرده که نشان می‌دهد چتر نجاتش در این بازی باز مستقر نمی‌شود.

Call of Duty Warzone 2.0شرکت اکتیویژن، اولین شرکت مستقل، در زمینه پخش و تولید کنسول‌های بازی و بازی‌های رایانه‌ای، یک آزمایش چند نفره رایگان یک هفته‌ای برای Modern Warfare 2 در 19 آوریل راه‌اندازی کرد. این آزمایش شامل دسترسی به محتوای جدیدی است که هفته گذشته با فصل 3 معرفی شد. محتوای جدید شامل یک نقشه اصلی جدید به نام Pelayo’s Lighthouse می‌شود که در جزیره‌ای کوچک و پر از صخره قرار دارد.

تایید Infinity Ward به طرفداران این اطمینان را می‌دهد که توسعه دهندگان مشکلات مربوط به این بازی را جدی می‎گیرند و به آنها رسیدگی می‎کنند. بازی Call of Duty از زمانی که برای اولین بار در سال 2003 عرضه شد، بسیار محبوب بوده است. مشکلات مربوط به آخرین نسخه آن احتمالا یک نقص جزئی خواهد بود،  طرفداران امیدوارند که این بازی به زودی به عملکرد عالی خود بازگردد.

تریلر کالاف دیوتی Warzone 2.0

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.