AD

بازیکنان بازی اشک‌های پادشاهی (Tears Of The Kingdom) از قابلیت‌های Sage بازی آزرده هستند

0 96

 دو هفته پس از عرضه این بازی، ابراز نظرهای مثبت زیادی در مورد Tears of the Kingdom وجود داشت. برخی از افراد نیز در مورد دنباله آن چیزهای منفی برای گفتن دارند. بیشتر انتقادات حول محور توانایی‌های sage است؛ همیشه بازیکنان در مورد چیزهایی که دوست ندارند، بحث می‌کنند.

Minhtrungaa یکی از معدود بازیکنانی است که بحثی را آغاز کرده است که در آن بازیکنان Tears of the Kingdom از قابلیتهای جدید در زیرمجموعه دنباله ناراحت هستند. این مقاله از این مرحله به بعد حاوی اسپویلرها (افشاسازها)یی است که طبیعتا حول توانایی Link می‌چرخد که این توانایی‌ها را در حین پیشرفت شما در بازی به دست می‌آورد.

همچنین بخوانید: بازی زلدا – راهنمایی برای پیدا کردن Shrine مخفی Gerudo Desert

در Breath of the Wild، نگهبانان با توانایی‌های مفید به لینک کمک کردند. پاداشی برای هر Divine Beast که سرکوب می‌کنید، وجود دارد. Tears of the Kingdom در عوض توانایی‌های sage را دارد. هر کدام به شما این امکان را می‌دهد که فردی را احضار کنید تا با استفاده از توانایی منحصر به فرد خود به شما کمک کند.

دو چیز کلیدی وجود دارد که به نظر می‌رسد بازیکنان در مورد توانایی‌های sage از آنها آزرده خاطر می‌شوند. اولین مورد اینکه شما نمی‌توانید فقط همراه خود را احضار کنید و آنها را به آن بسپارید. آنها باید درست در مقابل شما باشند و اگر بخواهید از توانایی خود استفاده کنند، به آنها دستور داده شود که این کار را انجام دهند. از طرف دیگر، این بدان معناست که آنها می‌توانند در مسیری قرار بگیرند که به نظر می‌رسد بسیار اتفاق می‌افتد.

یکی از بازیکنان مجبور شد Riju را مانند یک سگ تعقیب کند و چیزی در دهانش باشد که نباید باشد و از شما به سمت اطراف باغ فرار می‌کند. ایده آل نیست که با gleeok بر شما تاثیر می‌گذارد. دیگران این سوال را مطرح کرده‌اند که چگونه توانایی باد Tulin قرار است به شما در جنگ کمک کند.

Tears of the Kingdom

Tears of the Kingdom تقریباً از هر نظر بر روی Breath of the Wild بنا شده است. با این حال، به نظر می‌رسد نکات منفی موجود در مسیر این بازی یکی از ضعف‌های آن در برابر بازی Breath of the Wild باشد. به نظر می‌رسد Revali’s Gale یکی از بازیکنانی باشد که بیش از همه حسرت آن را می‌خورد. احضار این قابلیت، لینک را از طریق باد شدیدی که در بازی قبلی از زمین خارج می‌شود، به هوا پرتاب می‌کند.

این ممکن است اولین نکات منفی باشد که در مورد Tears of the Kingdom شنیده‌اید، و اگر از قابلیت‌های جدید sage خوشتان نمی‌آید، بدانید که تنها نیستید و اینکه در نهایت بازی بی نقص نیست. در حالی که این قابلیت‌ها را می‌توان به‌عنوان تنزل رتبه در مقابل Breath of the Wild در نظر گرفت. سازندگان اشک پادشاهی برای ایجاد نوآوری در بخشی بزرگ از این بازی، از تماشای ویدیوهای YouTube از بازیکنانی که در بازی‌های قبلی چیزهای عجیب و غریب و شگفت‌انگیزی خلق می‌کردند، الهام گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.