AD

بازی زلدا – راهنمایی برای پیدا کردن Shrine مخفی Gerudo Desert

0 452

در این راهنمای بازی زلدا نحوه رسیدن به شراین (Shrine) مخفی Chichim در Gerudo Desert توضیح داده می‌شود و راهبری از میان پازل Ancient Prison Ruins (ویرانه‌های زندان باستانی) صورت می‌گیرد. پیدا کردن شراین‌ها در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom آسان نیست.

برخی از آنها مانند شراین Chichim از دید پنهان هستند و پیدا کردن آنها دشوار است. این شراین همراه با پازل Ancient Prison Ruins (ویرانه‌های زندان باستانی) در زیر شن‌ها مدفون است و احتمال یافتن آن سخت شده است. در اینجا به نحوه یافتن این Shrine و تکمیل آن پرداخته می‌شود.

نحوه رسیدن به Chichim Shrine در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

بازی زلداورودی Ancient Prison Ruins را می‌توان در یک گودال شنی درست در جنوب (south) کلمه Palu Wasteland روی نقشه پیدا کرد. برای رسیدن به این Shrine باید در یک گودال شنی در Gerudo Desert سقوط کنید. چند تا از این گودال‌های شنی وجود دارد اما موردی که شما به دنبال آن هستید درست در زیر عبارت Palu Wasteland روی نقشه قرار دارد که با یک دایره کوچک مشخص شده است.

این گودال درست در داخل طوفان شن عظیم در Gerudo Desert قرار دارد؛ وقتی به این گودال نزدیک می‌شوید دیگر نقشه کار نمی‌کند. برای اینکه گم نشوید سعی کنید خارج از طوفان یک مسیر مستقیمی به سمت گودال انتخاب کنید.

بازی زلدااین پازل نیاز دارد که شما تعدادی سوئیچ را پیدا کنید و بچرخانید. هنگامی که گودال را پیدا کردید به داخل آن بپرید؛ وقتی پریدید خود را در Ancient Prison Ruins می‌یابید. در این بخش باید از Ultrahand برای کار کردن سوئیچ‌ها و همچنین مبارزه با Gibdo‌ها (گیبدوها) استفاده کنید. Gibdo‌ها خیلی سرسخت نیستند اما برای آسیب رساندن به آنها به سلاحی با نوعی ماده مانند آتش، یخ یا برق نیاز دارید.

بعد از باز کردن اولین در، راهروی اصلی را دنبال کنید تا به مجسمه بانویی برسید که شمشیر در دست دارد. وقتی این مجسمه را پیدا کردید به سمتی که او اشاره می‌کند، بروید تا به سوئیچ دیگری برسید.

بازی زلدااین سوئیچ شما را به زیرزمین هدایت می‌کند. این سوئیچ جایی را در سمت راست باز می‌کند؛ جایی که می‌توانید از طریق آن از این منطقه عبور کنید و به بلوک‌هایی برسید که شما را به زندان باز می‌گرداند؛ از آنها بالا بروید. سوئیچی در سمتی دور از دو بلوک وجود دارد. سریع از عرض حفره بپرید و از سوئیچ برای باز کردن گیتی استفاده کنید که به مجسمه بر می‌گردد.

بازی زلداقبل از پایین رفتن در این حفره با یک پرش در عرض آن، سوئیچ را بچرخانید. بچرخید و برای ادامه به حفره‌ای که بلوک‌ها افتادند، بپرید. بلافاصله مجسمه دیگری را خواهید دید که به جلو اشاره می‌کند؛ به آن سمت بروید.

به یک توری فلزی خواهید رسید که مسیر شما را به سمت جلو مسدود کرده است. در اینجا باید از Ascend برای برگشت به بالا استفاده کنید. اکنون باید از Ultrahand استفاده کنید تا دو بلوک را از سطح زمین از مقابل خود بردارید؛ یک سوئیچ نهایی آشکار می‌شود که این سوئیج راه را به سمت Shrine باز می‌کند.

بازی زلداسوئیچ نهایی در زیر زمین، درست در مقابل جایی که Shrine است، مخفی شده است. به داخل Shrine بروید. Ancient Prison Ruins (ویرانه‌های زندان باستانی) به عنوان Shrine (شراین) در نظر گرفته شد. اکنون می‌توانید صندوقچه و غنایم را از Shrine جمع آوری کنید.

همچنین بخوانید: معرفی بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.