AD

معرفی بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی

6 1,746

معرفی بازی موبایلی Elevenar ؛ پادشاهی فانتزی، موضوع اصلی این مقاله است. این بازی با عنوان Elvenar – Fantasy Kingdom یکی از انواع بازی‌های استراتژیک است که توانسته جایگاه مناسبی را در میان بازار پررقابت بازی‌های ویدیویی به دست آورد. برای آشنایی بیشتر با این بازی جذاب، در ادامه با ما همراه باشید.

جایگاه و میزان محبوبیت بازی‌های موبایلی

معرفی بازی موبایلی Elevenarسال‌ها قبل، شاید کسی گمان نمی‌کرد که بازی‌های موبایلی این چنین به محبوبیت برسند و بازار داغی را از آن خود کنند. در گذشته تنها پلتفرم‌های موجود برای ارائه‌ی بازی‌های ویدیویی کامپیوتر و کنسول‌های بازی بودند. با گذشت زمان پیشرفت و تغییرات زیادی در انواع کامپیوتر و کنسول‌ها نیز ارائه شد که سازندگان بازی‌های ویدیویی لازم دانستند تا مطابق با این تغییرات در بازی‌های خود اصلاحاتی ایجاد کنند.
با ظهور گوشی‌های موبایل برخی از سازندگان بازی‌های ویدیویی به طراحی و ساخت بازی برای موبایل پرداختند. اما این بازی‌ها بسیار ابتدایی بودند و کسی فکر نمی‌کرد تا این اندازه موفق ظاهر شوند. با گذشت زمان، تغییراتی در بازی‌های موبایلی ایجاد شد که در نهایت امروزه به یک پلتفرم اصلی برای ارائه‌ی بازی‌های ویدیویی قوی نیز تبدیل شده است.
توجه به موبایل به عنوان یک پلتفرم مناسب برای انجام بازی‌های ویدیویی به میزان راحت بودن دسترسی به آن در هر زمان و مکانی بر خلاف کامپیوتر و کنسول بازی مربوط می‌شد. طراحان خوش فکر بازی‌ها از این مورد استفاده کرده تا بتوانند بیشتر در زندگی کاربران خود جای باز کنند. همچنین تعداد افرادی که با استفاده از گوشی‌های موبایل به بازی می‌پردازند، نسبت به گیمرهایی که با کنسول یا کامپیوتر بازی می‌کنند بسیار بیشتر است.

بازی‌های استراژیک تا چه اندازه محبوبیت دارند؟

با توجه به این که بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی از دسته بازی‌های استراتژیک محسوب می‌شود، بهتر است در ابتدا و پیش از معرفی این بازی به میزان محبوبیت این سبک بازی‌ها در میان گیمرها بپردازیم. اگر شما از دسته افرادی باشید که به بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند هستید و یا گیمر محسوب می‌شوید، حتما تا کنون یکی از بازی‌های استراتژیک را انجام داده‌اید.

معرفی بازی موبایلی Elevenarسبک استراتژیک یکی از سبک‌های بسیار محبوب در میان گیمرها محسوب می‌شود. سازندگان بازی‌های استراتژیک برای افزایش جذابیت بازی‌های خود دست به اقدامات خلاقانه‌ای زده‌اند تا بازیکن از انجام بازی خسته و دلسرد نشود. همین خلاقیت‌های موجود در سبک استراتژیک موجب شده است تا این بازی‌ها به یکی از بهترین سبک‌ها تبدیل شوند.
اساس بازی‌های استراتژیک مدیریت خوب و صبوری است. این موارد علاوه بر این که به شما کمک می‌کند تا به یک گیمر بهتر تبدیل شوید و نقش خود را در بازی به بهترین شکل انجام دهید؛ در زندگی شخص نیز بسیار مورد نیاز هستند. پس شما با انجام یک بازی استراتژیک نه تنها اوقات خود را با یک بازی جذاب پر کرده‌اید، بلکه موارد مهمی را نیز یاد خواهید گرفت.

همچنین بخوانید:نقد و بررسی بازی کلش اف کلنز (Clash Of Clans)

بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی

حالا که با روند تولید بازی‌های موبایلی و اهمیت بازی‌های سبک استراتژیک آشنا شدید، بهتر است به معرفی بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی بپردازیم. همان‌طور که بیان شد، این بازی در سبک استراتژیک و تنها برای پلتفرم موبایل تولید شده است. این بازی الهام گرفته از بازی استراتژیک جنگ‌های صلیبی ساخته شده است که در زمان ارائه‌ی خود توانست محبوبیت بسیاری کسب کند.

استودیو Firefly با ساخت بازی Stronghold: Crusader توانست سود بسیاری به دست آورد و در سرتاسر جهان به فروش بالایی برسد. متاسفانه بازی جنگ‌های صلیبی برای موبایل تولید نشد. البته این استودیو در سال 2012 اقدام به تولید بازی Stronghold Kingdoms برای موبایل کرد، اما این بازی هرگز به پای جنگ‌های صلیبی نرسید. در ساخت بازی‌های موبایلی، شرکت‌های دیگری اقدام به تولید بازی‌های استراتژیک کرده‌اند که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از این بازی‌ها بازی معروف کلش آف کلنز است، که حتما نام آن به گوشتان رسیده است.

بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی، می‌تواند جایگزین مناسبی برای بازی جنگ‌های صلیبی باشد. پس اگر به این دسته از بازی‌ها علاقه دارید، توصیه می‌کنیم حتما این بازی را امتحان کنید. این بازی توسط کمپانی مستقل InnoGames GmbH طراحی شده و توسعه یافته است. این کمپانی کارنامه‌ی درخشانی در زمینه‌ی ساخت بازی‌های استراتژیک دارد.

داستان بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی چیست؟

برای آشنایی بیشتر با این بازی جذاب، بهتر است خط داستانی و گیم پلی آن را بشناسید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. در این بازی فضایی فانتزی و تعاملی در جریان است و شما برای اجرای آن نیاز به دسترسی به اینترنت دارید.جریانات بازی در زمان قرون وسطی و جنگ‌های صلیبی رخ می‌دهد. نبردی بین انسان‌ها و الف‌ها. این جنگ تمامی موجودات زنده را درگیر خود می‌کند. در اینجا نقش شما همچون یک شوالیه در جنگ‌های صلیبی آغاز می‌شود. شما باید در این جنگ با دشمنان خود با نیروهای عجیب و غریب بجنگید تا پیروز شوید.

در ابتدای بازی شما می‌توانید جبهه‌ی خود را انتخاب کنید. آیا می‌خواهید در لشکر انسان‌ها باشید و یا الف‌ها؟ توجه کنید انتخاب شما دیگر قابل بازگشت نخواهد بود و باید تا انتهای بازی در همان سمتی که انتخاب کرده‌اید بازی کنید. تمامی موارد آموزشی با وارد شدن به بازی به شما آموزش داده خواهد شد و یاد می‌گیرید که چگونه با هر قسمت کار کنید. اگر چیزی هم نامفهوم بماند در جریان بازی کاملا یاد می‌گیرید که چه باید بکنید. پس اصلا نگران نباشید.

گیم پلی بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی

معرفی بازی موبایلی Elevenarجذابیت بازی در گیم پلی آن است. شما هر سمتی را که انتخاب کنید، دارای توانایی‌ها، معماری خاص ساختمانی و جادوهای منحصربه‌فرد است، که با توانایی‌های گروه دیگر متفاوت خواهد بود. در ابتدا نیاز به ساخت چند ساختمان اصلی دارید و پس از آن باید به گسترش قلمروی خود فکر کنید.کلید موفقیت در بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی، این است که زودتر دریابید این بازی نیاز به تعامل با سایر افراد و گروه‌ها دارد. شما باید برای حمله به دشمنان خود متحدان قوی بیابید و با همکاری یکدیگر بتوانید موفقیت‌های بزرگ‌تری کسب کنید. میزان تعامل شما با سایر گروه‌ها بسیار تعیین کننده خواهد بود و همین موضوع این بازی را از حالت بازی استراتژیک ساده خارج می‌کند.
معرفی بازی موبایلی Elevenarپس از گذر از موارد اولیه و لازم برای ادامه‌ی بازی، شما باید شروع به گسترش قلمروی خود بکنید. این گسترش با افزایش ساخت و ساز و همچنین به دست آوردن نیروی جنگی بیشتر امکان‌پذیر می‌شود. هرچه سطح شما در بازی بالاتر برود، مسئولیتی که بر گردن دارید بزرگ‌تر خواهد شد، به همین علت لازم است تا زود به زود به جریان بازی سر بزنید و کارهای لازم را به انجام برسانید.
با تمام این تفاسیر باید دریافته باشید که این بازی تمامی ویژگی‌های یک بازی جذاب استراتژیک را دارد و بهترین گزینه برای امتحان این سبک بازی‌ها به شمار می‌رود.

جلوه‌های بصری و صوتی بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی

این بازی در زمینه‌ی جلوه‌های صوتی و بصری نیز بسیار قوی عمل کرده است به طوری که در طراحی گرافیکی و موسیقی متن جایگاه مناسبی دارد. شما می‌توانید علاوه بر گیم پلی جذاب و خط داستانی قوی از این موارد در هنگام تجربه‌ی بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی نیز لذت ببرید. تمامی این موارد موجب می‌شود تا جذابیت این بازی برای کاربر در سطح بالا باقی بماند و دلسردی از ادامه‌ی آن ایجاد نشود. سازندگان این سبک از بازی‌ها به طور مداوم برای بازی آپدیت‌های جدید ارائه می‌دهند تا هیجان بازی به ویژه برای کاربران قدیمی‌تر همچنان حفظ شود.

جمع‌بندی

در این مقاله که با عنوان معرفی بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی، برای شما عزیزان ارائه شد، به معرفی جامعی در خصوص این بازی جذاب پرداختیم. بازی موبایلی Elevenar؛ پادشاهی فانتزی دارای سبک استراتژیکی، مدیریتی و تعاملی است و جریان آن در زمان جنگ‌های صلیبی قرون وسطی رخ می‌دهد. دو جبهه در این بازی وجود دارد که انتخاب هر طرف کاملا بر عهده‌ی شماست. فراموش نکنید اگر جبهه خود را انتخاب کردید، دیگر تغییر آن امکان‌پذیر نخواهد بود.

لینک های دانلود

نسخه اندروید

نسخه IOS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. سعیدی می گوید

  سلام وقت بخیر برای این بازی میتونم ثبت سفارش انجام بدم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله ولی به خاطر موجود نبودن پک های بازی در سایت لطفا از طریق پشتیبانی سایت برای خرید اقدام کنید تا همکارانمون شمارو راهنمایی کنن

 2. چمانه می گوید

  سلام پک هارو چطوری باید دریافت کنم زمین خونه ….؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما با بالارفتن لولتون براتون یسری پک ها باز میشن که شما باپرداخت جم ویا سکه میتونید اونهارو باز کنید

 3. نادری می گوید

  سلام میشه خونه ها وچیزای دیگه رو ابدیت نکنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما با ابدیت و بالا بردن سطح قدرت میزان دریافتی رو بالا میبرین یعنی سطح بالا تر باعث دریافت مقدار سکه بیشتر میشه .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.