AD

معرفی بازی موبایلی Ryuko Ninja

6 1,493

بازی موبایلی Ryuko Ninja یک گیم نینجایی عالی است که می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. در واقع در این گیم شما نقش یک سامورایی یا نینجا را دارید که در کشور ژاپن زندگی می‌کند. اما این تمام ماجرا نیست. در این گیم کلی اتفاقات جالب و عجیب می‌افتد که شما را شگفت‌زده می‌کند. بااین‌حال شاید خیلی از شما تابه‌حال حتی یک‌بار هم اسم این گیم را نشنیده باشید. اما باید بگویم که متأسفانه تا الان یک گیم عالی و جذاب را ازدست‌داده‌اید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره بازی موبایلی Ryuko Ninja به دست بیاورید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

داستان بازی موبایلی Ryuko Ninja

بازی موبایلی Ryuko Ninjaاول‌ازهمه باید اشاره کنم که این گیم توسط یک کمپانی تازه‌کار ساخته شده است. در واقع این بازی را کمپانی Horizon Games ساخته شده است. اگر بخواهیم کارنامه این کمپانی را بررسی کنیم تنها با اثر Takashi Ninja Warrior Samurai روبه‌رو خواهیم شد که این اثر نیز خوب و قابل‌قبول بود.
داستان از وقتی شروع می‌شود که یک طلسم اهریمنی شهر کوروم را فرامی‌گیرد. بر اساس این طلسم همه مردم شهر کور شده و هر کس که به چشمان آن‌ها نگاه کند به اهریمن تبدیل می‌شود. همین دلیل باعث شد تا این طلسم به‌سرعت درون شهر پخش شود و همه افراد آلوده شوند.
چند کیلومتر آن ور تر از شهر شوم و نفرین شده دهکده‌ای وجود داشت که در آن محافظان سامورایی زندگی می‌کردند. وظیفه این سامورایی‌ها این بود که از مردم محافظت کنند و ظلم و اهریمن را به‌طورکلی نابود کنند. اما یک روزی از روزها دهکده سامورایی‌ها غافل‌گیر شدند.
اهریمن از مردم تسخیر شده یک رتش عظیم ساخت. با استفاده از ارتش خود به دهکده سامورایی‌ها که شخصیت اصلی داستان نیز در آن زندگی می‌کند حمله کرد. پدربزرگ Ryuko رهبر دهکده سامورایی‌ها بود. اهریمن پدربزرگ آن را دستگیر کرد و با خود برد و هر کس که در آنجا باقی ماند نیز دانه‌دانه به قتل رساند.
به جز Ryuko که توانست از دست اهریمن حمله کند. حال چند روز از حمله گذشته است و Ryuko تصمیم دارد انتقام همه سامورایی‌ها را گرفته و پدربزرگ خود را نیز آزاد کند. البته که مهم‌ترین هدف او شکست‌دادن اهریمن و آزادسازی تمام مردمان بی‌گناه شهر از طلسم است.
مهم‌ترین نکته داستان بازی سنت‌شکنی است که کمپانی سازنده کرده است. بیشتر مواقع نینجاهای موجود در بازی‌ها مرد هستند و خبری از زنان نیست. اما نینجای بازی موبایلی Ryuko Ninja یک زن شجاع است که می‌خواهد هرچه سریع‌تر عدالت را در کشورش و جهان گسترش دهد.

همچنین بخوانید:دانلود ۱۸ تا از بهترین بازی های ابرقهرمانی برای موبایل

گیم‌پلی بازی موبایلی Ryuko Ninja

گیم‌پلی بازی خیلی سخت نیست و پس از چند ساعت به‌راحتی به آن مسلط خواهید شد. البته گیم‌پلی بازی به‌طوری است که خیلی از افراد بازی موبایلی Ryuko Ninja را گوست آف توشیما موبایل می‌شناسند. اگر شما نیز به این گیم علاقه دارید و نتوانسته‌اید آن را بازی کنید. با بازی‌کردن این بازی یک بازی مشابه با گوست آف توشیما را تجربه خواهید کرد.
بهتر است که همیشه به نوار بالایی بازی نهایت دقت را داشته باشید. در این قسمت اطلاعات شما نوشته خواهد شد. برای مثال چند عدد سکه دارید. همچنین در این قسمت سطح انرژی شما و آپدیت‌های در دسترس به شما نمایش داده خواهد شد. در بالا سمت چپ صفحه نیز نوار جان پلیر شما قرار دارد که نباید به عدد صفر برسد.
بازی موبایلی Ryuko Ninja یک گیم سه‌بعدی است. بیشتر بازی‌های نینجایی موبایل دوبعدی طراحی می‌شوند. در این شرایط شما فقط مجاز هستید که به جلو و عقب حرکت کنید. اما در این بازی به شما آزادی داده می‌شود که هرکجا که دوست دارید بروید و دشمنان خود را نابود کنید.
البته این به این معنی نیست که با یک بازی جهان باز روبه‌رو هستیم. در واقع نقشه واضحی از بازی وجود ندارد که بر اساس آن هر جا که دوست دارید بروید. شما مجاز هستید که بر اساس خط داستان روبه‌جلو حرکت کنید و نمی‌توانید هرکجا که دوست داشتید بروید.
دکمه‌های تهاجمی بازی نیز در قسمت راست صفحه قرار گرفته‌اند. همچنین شما می‌توانید از این دکمه‌ها برای تعویض سلاح‌های خود نیز استفاده کنید و در لحظه شمشیر خود را تغییر دهید. همچنین سازنده برای شما اسلحه نیز طراحی کرده است. می‌توانید در شرایط حساس اسلحه خود را به بیرون بکشید و به دشمنان خود شلیک کنید.
در طول بازی کوئست‌هایی به شما داده خواهد شد که باید آن‌ها را به اتمام برسانید. درهرصورت شما موظف به انجام تمامی کوئست‌ها هستید. این کوئست‌ها در لحظات موردنیاز روی صفحه بازی نمایان می‌شوند. معمولاً مکان آن‌ها بالا سمت چپ زیر نوار جان شما است. نوشته‌هایی که شما را برای رسیدن به مرحله بعدی راهنمایی می‌کنند.
لازم به ذکر است که در طول مسیر شما آهنگران مختلفی وجود دارند که مشغول کار هستند. این آهنگران نقش مهمی را در بازی ایفا می‌کنند. در واقع شما می‌توانید به سراغ این آهنگرها بروید و سلاح‌های جدیدی از آن‌ها خریداری کنید. البته شما این اجازه را دارید که سلاح‌های قدیمی خود را نیز آپگرید نمایید.
در بازی باس‌فایت‌های مختلفی وجود دارد که باید تمامی آن‌ها را شکست دهید. با شکست‌دادن هر باس‌فایت می‌توانید سلاح آن را به دست بیاورید و با آن به مبارزه بپردازید. همچنین به‌تدریج با شکست‌دادن باس‌فایت‌های مختلف مهارت‌های نینجایی آن‌ها را نیز آموزش خواهید دید.

بازی موبایلی Ryuko Ninjaگرافیک بازی

دررابطه‌با گرافیک بازی حرف‌وحدیث‌های زیادی وجود دارد. اما به‌طورکلی می‌توان گفت که این بازی از گرافیک متوسطی برخوردار است. گرافیک بازی موبایلی Ryuko Ninja نه آن‌قدر بالا است که ما را شگفت‌زده کند و نه آن‌قدر پایین است که شما خیلی سریع از بازی زده شوید.
در واقع می‌توان گفت که سازنده المان‌های مختلف بازی را بسیار ساده طراحی کرده است. اکثر ما در مبحث گرافیک به دنبال جزئیات هستیم که آیا سازنده به همه جزئیات دقت کرده است؟ می‌توان گفت که در این بازی خبری از جزئیات نیست و همه چیز خیلی ساده و راحت طراحی شده است.
تقریباً می‌توان گفت که حدوداً گرافیک آن با بازی‌های 15 سال پیش مطابقت دارد. البته که بازی موبایلی Ryuko Ninja در آن زمان منتشر نشده است. کمپانی سازنده این بازی را در سال 2020 منتشر کرده است. به نظر انتظار می‌رفت که طراحی محیطی بازی کمی بهتر از وضع الانش بود.
البته باید در نظر گرفت که همین سادگی به نفع ما است. هرچه گرافیک بازی بهتر بود تجربه‌کردن آن روی تمامی گوشی‌ها سخت‌تر می‌شد. شما مجبور بودید برای تجربه آن یک گوشی گیمینگ قدرتمند تهیه کنید. اما این بازی تقریباً به‌راحتی روی بیشتر گوشی‌های حال حاضر بازار اجرا می‌شود.

بازی موبایلی Ryuko Ninja

موسیقی بازی

یکی از سخت‌ترین قسمت‌های بازی‌سازی انتخاب موسیقی مناسب است. این موضوع مخصوصاً روی پلتفرم موبایل سخت‌تر هم هست. زیرا در این پلتفرم کمی دست‌وپای سازنده‌ها برای ارتقا گرافیک بازی بسته است و برای پوشاندن این نقص باید بهترین موسیقی‌ها را انتخاب نمایند.
البته که موسیقی‌های مشخصی در سبک بازی‌های نینجایی همچون بازی موبایلی Ryuko Ninja وجود دارند. به همین دلیل کار کمی آسان‌تر می‌شود. به‌طورکلی سازنده بازی در بخش موسیقی متن خوب کارکرده و همین امر باعث شده تا گیم‌پلی این بازی لذت‌بخش‌تر باشد.

بازی موبایلی Ryuko Ninjaشخصیت‌های موجود در بازی

اصلی‌ترین شخصیت موجود در بازی که دائماً با آن در تعامل هستیم Ryuko است. Ryuko دختر جوانی است که به مهارت‌های نینجایی تسلط کامل دارد. به همین دلیل با شجاعتی که دارد می‌خواهد با اهریمن مبارزه کرده و علاوه بر آزادکردن پدربزرگش مردم شهر را نیز از دست اهریمن نجات دهد.
شخصیت بعدی که خیلی نام او را می‌شنوید اهریمن است. شخصی که با درست‌کردن طلسمی خواست مردم شهر را به تصرف خود در آورد. همان‌طور که اشاره کردیم هر کس به چشمان مردم آلوده نگاه کند او نیز آلوده شده و روح خود را تسلیم اهریمن می‌کند.
پدربزرگ نیز شخصیت دیگر این بازی است. تقریباً نام خاصی برای او وجود ندارد و اکثرا او را با نام پدربزرگ می‌شناسیم. شخصی که رهبر دهکده سامورایی‌ها بود و پدربزرگ دختر شجاع قصه ما محسوب می‌شود. او توسط اهریمن ربوده شده و خبری از او نیست و باید پیدایش کنید و نجاتش بدهید.

بازی موبایلی Ryuko Ninja

نکات موردنیاز برای نصب بازی موبایلی Ryuko Ninja

یکی از خوبی‌های این گیم این است که کاملاً آنلاین بوده و تجربه آن نیازی به اینترنت ندارید. محتوای بازی نیز کاملاً عالی و سرگرم‌کننده است؛ بنابراین می‌تواند یک گیم مناسب برای زمانی باشد که به اینترنت جهانی دسترسی ندارید تا حوصله شما سر نرود.
برای تجربه این بازی باید گوشی داشته باشید که اندروید پایه آن حداقل نسخه 5 باشد. همچنین گوشی شما حداقل باید دارای رم 3 گیگابایتی باشد. همچنین بهتر است که برای نصب این بازی حداقل 1 گیگابایت فضای خالی در گوشی خود نگه دارید تا در هنگام نصب دچار اشکال نشوید.
لازم به ذکر است که برای دانلود مستقیم این بازی نیازی به دانلود جداگانه فایل دیتا ندارید. حتی اگر فایل دیتا هم موجود باشد می‌توانید با نصب بازی از مارکت‌های معتبر این مشکل را به‌راحتی حل نمایید. به‌طورکلی حجم برنامه حدوداً 100 مگابایت است که پس از نصب افزایش می‌یابد.
این بازی نسخه‌های مختلفی نیز دارد. نسخه اصلی بازی خام است که به شما اجازه می‌دهد در شرایط عادی بازی را به پایان برسانید. درصورتی‌که خیلی حوصله ندارید می‌توانید نسخه‌های مود شده بازی را دانلود کنید. در این نسخه منابع مختلف بازی مثل سکه بی‌نهایت است؛ همچنین شما در نسخه مود شده جان بی‌نهایت دارید و هیچ‌وقت از بین نخواهید رفت.

بازی موبایلی Ryuko Ninja

جمع‌بندی
در نهایت با بازی موبایلی Ryuko Ninja آشنا شدیم. یک بازی مبارزه‌ای نینجایی که به شما اجازه می‌دهد مهارت‌های خود را در بازی‌های مبارزه‌ای به چالش بکشید. اگر فکر می‌کنید این بازی آسان است شاید در اشتباه باشید. ازآنجایی‌که این بازی سه‌بعدی است شما کامل به پشت خود کنترل ندارید. به همین دلیل ممکن است به‌راحتی از پشت به شما حمله شود و شما گیم اور شوید. اگر احساس می‌کنید در چنین گیم‌هایی قدرتمند هستید بهتر است بازی موبایلی Ryuko Ninja را تجربه نمایید. اگر هم تابه‌حال این گیم را تجربه کرده‌اید لطفاً در قسمت کامنت‌ها از تجربیات خود برای ما بنویسید تا کاربران دیگر نیز از آن‌ها استفاده نمایند.

لینک های دانلود

نسخه اندروید

نسخه ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. نمرودی می گوید

  سلام. خواهشا بگید چطوری میشه اون پیره مرده که 18تا گوش میخواد رد کنیم.با تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست عزیز از پیش پیر مرده یه در بیا بیرون سمت چپ برو تا ته میرسی یه دوراهی که چپیه میره با راه پله به بالا و راستیه راه مخفیه

  2. بدون نام می گوید

   برو پیش اون معبد و گزینه بالاییش یعنی rest رو بزن
   بعدش همه دشمنا زنده میشن و تو باید بکشیشون و هروقت تعدادی که میخواست رو کشتی برو پیش مرده

 2. کمیلی می گوید

  سلام وقت بخیر بازیش یکم خشنه اگه به بازی های خیلی خشن علاقه ندارین بهتره دانلود نکنید.

 3. پودینه می گوید

  سلام خودم میتونم شمشیر بگیرم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما با نابود کردن وکشتن هر دشمن غنیمتی که در بیشتر مواقع شمشیر هست دریافت میکنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.