AD

بازی موبایلی Night Of The Full Moon؛ کارت بازی به سبک شنل قرمزی

10 2,365

همیشه تجربه و شنیدن دوباره داستان‌های قدیمی زمان کودکی می‌تواند جذاب باشد. اما بازی‌کردن آن چطور؟ آیا بازی‌کردن داستان‌های قدیمی برای ما جذاب خواهد بود. بازی موبایلی Night Of The Full Moon یکی از بازی‌هایی است که قصد دارد ما را به زمان کودکی‌مان ببرد.

البته که این بازی کاری جز خراب‌کردن کودکی ما ندارد. زیرا در داستان بازی هیچ اثری از آن داستان قدیمی جذاب که ما را سرگرم می‌کرد نیست. البته که این امر باعث شده تا افراد با سن بالا بیشتر با این گیم ارتباط برقرار کنند. اگر شما نیز می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره بازی Night Of The Moon به دست آورید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

داستان بازی موبایلی Night Of The Full Moon

بازی موبایلی Night Of The Full Moonلازم به ذکر است که بازی موبایلی Night Of The Full Moon توسط کمپانی چینی Giant Network ساخته شده است. این بازی برای اولین‌بار در سال 2019 معرفی و در پلتفرم موبایل و کامپیوترهای رومیزی منتشر شد و شما می‌توانید آن را همین‌الان تجربه نمایید.
داستان بازی ما را به قصه‌های کودکی‌مان می‌برد. جایی که شب در جایمان دراز کشیده بودیم و خانواده برای ما با آب‌وتاب قصه شنل قرمزی را تعریف می‌کرد. دختر کوچکی با شنل قرمز که به‌تنهایی با یک سبد غذا راهی خانه مادربزرگش شده است و باید از وسط یک جنگل زیبا گذر کند.
اگر می‌خواهید این بازی را تجربه کنید بهتر است که به طور کل قصه کودکی‌تان را فراموش نمایید. در این بازی نه خبری از جنگل زیبا و جذاب است و نه شنل قرمزی آن دختر کوچک ترسو است که می‌خواست به خانه مادربزرگش برسد. رفتن پیش مادربزرگ برای دادن کیک کجا و رسیدن به مادربزرگ برای نجات‌دادن او کجا؛ در واقع اینجا تفاوت اصلی دو داستان نمایان می‌شود.

همچنین بخوانید:۷ مورد از بهترین بازی‌ های داستانی برای موبایل 

داستان بازی در شب روایت می‌شود. در جنگلی تاریک و ترسناک که مادربزرگ شنل قرمزی در آن ناپدیدشده است و اثری از او نیست. شنل قرمزی شجاع داستان ما بر پا می‌خیزد و به جنگل می‌رود تا بتواند مادربزرگ خود را پیدا کند و درصورتی‌که دزدیده شده است آن را به خانه باز گرداند.
اما این کار اصلاً آسان نخواهد بود. قبلاً شنل قرمزی یک دشمن داشت و آن هم کسی نبود جز گرگ بدجنس که می‌خواست کیک را بخورد. اما حال تمامی اهالی جنگل تاریک دشمن شما هستند و قصد جان شما را کرده‌اند. شما باید بتوانید تمامی این موجودات را شکست دهید تا بالاخره به مادربزرگ برسید.
لازم به ذکر است که داستان این بازی به یک‌شکل نیست. در واقع تصمیماتی که در طول بازی می‌گیرید روی پایان داستان نیز تأثیر می‌گذارد؛ بنابراین شما می‌توانید این گیم را چندین بار با تصمیمات مختلف بازی کنید تا بتوانید تمامی پایان‌های بازی موبایلی Night Of The Full Moon را ببینید.


گیم‌پلی بازی موبایلی Night Of The Full Moon

بازی موبایلی Night Of The Full Moon یک گیم کارتی است. شما برای مبارزه با تمامی دشمنان خود باید از کارت‌ها استفاده کنید. در این بازی خبری از مهارت رزمی و این‌طور چیزها نیست که با زدن چند دکمه همه حریف‌ها را نابود کنید و به مرحله آخر برسید.
هر کارت کار مخصوصی را انجام می‌دهد. این کارت‌ها می‌توانند تدافعی و تهاجمی باشند. برخی از کارت‌های تهاجمی از همه قوی‌تر هستند و استفاده از آن‌ها موجب می‌شود جان بیشتری از دشمن شما کاسته شود. این کاملاً به شما بستگی دارد که کدام کارت را انتخاب نمایید.
تقریباً در بازی موبایلی Night Of The Full Moon 200 کارت بازی رایگان وجود دارد. شما می‌توانید برای بهتر کردن بازی خود تمامی این کارت‌ها را به دست آورید و استراتژی جنگی خود را برای مبارزه با دشمنان بچینید. در غیر این صورت موفق نخواهید شد.
بازی موبایلی Night Of The Full Moonمراحل بازی به‌صورت پلکانی برنامه‌ریزی و چیده شده‌اند. هرچه که شما روبه‌جلو حرکت کنید دشمنان شما نیز قوی‌تر و سرسخت‌تر خواهند شد. پس بهتر است در مراحل اولیه بازی به‌خوبی همه ترفندها و تاکتیک‌های بازی را یاد بگیرید و برای خود کارت‌های به‌دردبخوری جمع کنید.
البته که نیاز نیست همیشه به دنبال کارت‌های جدید باشید. سازنده به شما این امکان را داده است که کارت‌های خود را آپگرید کنید. اگر کارت‌هایی دارید که با شیوه بازی شما سازگار هستند می‌توانید قدرت آن‌ها را افزایش دهید. البته که آپگرید کردن کارت‌ها از پیداکردن موارد تازه‌تر سخت‌تر است.
شما هر موجودی را که شکست دهید از شما فرمان خواهد برد. شما می‌توانید دوباره به آن‌ها رجوع کرده و از آن‌ها درخواست کمک کنید. به‌هرحال این موجودات ساکنین این جنگل تاریک هستند. به همین دلیل قوانین آن را بهتر می‌دانند و می‌توانند شما را برای ادامه مسیر همراهی نمایند.

گرافیک بازی

کمپانی سازنده Giant Network برای ساخت بازی موبایلی Night Of The Full Moon از موتور بازی‌سازی یونیتی استفاده کرده است. همین امر باعث شده تا جلوه‌های بصری و گرافیک بازی خوب و قابل‌قبول باشد و این بازی بتواند برای ساعت‌های طولانی شما را سرگرم نگه دارد.
لازم به ذکر است که بازی Night Of The Full Moon یک روایت سورئال از داستان اصلی شنل قرمزی است. یک فضا و محیطی کارتونی که برای همه جذاب خواهد بود. فرقی نمی‌کند که شما بزرگ باشید یا کوچک، دختر باشید یا پسر به‌هرحال از این بازی لذت خواهید برد.
سیستم روایت داستان بازی به‌صورت فصلی طراحی شده است و گرافیک خوب و جذابی دارد. در واقع این بازی از یک کتاب داستان تشکیل شده است که قرار است قصه بازی ما را روایت کند. هر بار که تمام دشمنان یک مرحله شکست دهید در واقع وارد فصل بعدی این کتاب خواهید شد.
سازنده بازی برای طراحی صحنه‌های نبرد از عکس‌ها استفاده کرده است. در واقع یک عکس دارای پس‌زمینه که دشمن شما نیز روی آن قرار دارد و زیر آن نیز کارت‌های نبرد قرار گرفته است. طراحی دشمنان و پس‌زمینه به‌خوبی انجام شده و دارای کیفیت خوب و قابل‌قبول است.

بازی موبایلی Night Of The Full Moon
موسیقی بازی

موسیقی متن بازی خوب و قابل‌قبول است و می‌تواند جذابیت بازی را دوچندان کند. سازنده از موسیقی‌های خوبی برای ساخت بازی استفاده کرده است. ازآنجایی‌که داستان بازی کمی مرموزانه است استفاده از موسیقی‌های مرموزانه باعث شده تا داستان بازی بیشتر به چشم بیاید.
صداگذاری‌های بازی نیز خوب و باکیفیت است. در واقع اکثر آیتم‌هایی که در بازی وجود دارند صداگذاری شده‌اند. حتی اگر زبان شما نیز خوب نباشد احتمالاً با استفاده از این صداها می‌توانید به‌خوبی کاربرد آیتم‌های مختلف بازی را تشخیص دهید و از آن‌ها استفاده بهتری بکنید.

شخصیت‌های موجود در بازی

بازی موبایلی Night Of The Full Moonدر این گیم شخصیت‌های مختلفی وجود دارند که باید با تمامی آن‌ها آشنا شوید. شخصیت اصلی بازی شنل قرمزی است که شما هدایت آن را بر عهده دارید. تصمیمات شما علاوه بر داستان می‌تواند شخصیت شنل قرمزی را هم دچار تغییراتی کند و قدرت‌های آن تغییر پیدا کند.
اگر بخواهیم به‌طورکلی به موضوع نگاه کنیم شما باید تقریباً با 92 موجود مختلف رقابت کنید و تمامی آن‌ها را شکست دهید تا داستان بازی پایان یابد. در میان این 92 نفر موجوداتی مثل جادوگر، علف، گرگ و موجودات گوشت‌خوار وحشی وجود دارد که همه آن‌ها قصد کشتن و نابودی شما را دارند. البته نباید از شخصیت مادربزرگ نیز غافل شد که شما باید آن را نجات دهید.

نکات موردنیاز هنگام نصب بازی موبایلی Night Of The Full Moon

این گیم از آن دسته از بازی‌هایی است که هرجایی می‌تواند به تجربه آن بپردازید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. در واقع بازی موبایلی Night Of The Full Moon کاملاً آفلاین است و برای دسترسی به گیم‌پلی بازی نیازی نیست که اینترنت خود را روشن کنید. بهتر است برای ازبین‌بردن تمامی مزاحمت‌ها هنگام تجربه بازی اینترنت خود را خاموش کنید.
بازی موبایلی Night Of The Full Moon رایگان نیست و برای تجربه آن باید آن را به‌صورت قانونی از گوگل‌پلی خریداری نمایید. این بازی در گوگل‌پلی با قیمت تقریباً یک دلار به فروش می‌رسد. البته شما می‌توانید این بازی را به‌صورت رایگان از برخی از وب‌سایت‌های فارسی‌زبان یا خارجی دانلود نمایید.این بازی روی گوشی‌های قدیمی اجرا نمی‌شود و محدودیت‌هایی دارد. برای نصب و تجربه بازی اندروید پایه گوشی شما باید حداقل نسخه 4.1 باشد. درصورتی‌که اندروید گوشی از این نسخه پایین‌تر باشد بازی بر روی گوشی شما نصب نخواهد شد؛ پس بهتر است آن را نصب نکنید.علی‌رغم اینکه این بازی داستان شنل قرمزی را روایت می‌کند برای تمامی سنین مناسب نیست. سازمان‌های معتبر جهانی برای این بازی محدودیت سنی 12 سال در نظر گرفته‌اند و برای اینکه بازی را تجربه کنید بهتر است حداقل بالای 12 سالتان باشد تا مشکلی پیش نیاید.

جمع‌بندی

در نهایت با بازی موبایلی Night Of The Full Moon آشنا شدیم. یک بازی کارتی عالی و باکیفیت که می‌توانید آن را روی موبایل تجربه کنید. همچنین اگر دوست دارید که داستان شنل قرمزی را از نگاهی دیگر تجربه کنید بهتر است این بازی را هرچه سریع‌تر روی موبایل خود نصب نمایید. البته که جنگ و نبرد از چاشنی‌های اصلی این بازی است و درصورتی‌که به جنگ علاقه‌ای ندارید این گیم تجربه نمی‌شود. اگر شما نیز تابه‌حال موفق به تجربه این بازی شده‌اید خوشحال می‌شویم از تجربیات خود برای ما نیز بگویید.

لینک های دانلود

نسخه اندروید 

نسخه ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 نظرات
 1. ربانی می گوید

  سلام بازیش رو دانلود کردم کسی بازی کرده؟ چجوریه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازی به صورت کارتی انجام میشه یعنی بازی در ابتدا برای شمل 3 کارت نشون میده که نشانگر دشمنان شما هستند شما یک کارت رو انتخاب میکنید ( یعنی یک دشمن رو انتخاب میکنید ) یعد به سراق کارت های نمایش داده دیگه میرین و صلاح با قدرت های مختلف برای کشتن دشمن انتخاب میکنید همچنین کارت های جایزه دارای قدرت های ویژه هستند.

 2. مهتاب می گوید

  سلام چطوری معجون به دست بیارم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بعد از لول 3 به صورت رایگان به شما معجون داده میشه و یسری سکه ها رو به با پرداخت سکه میتونید دریافت کنید

 3. برسلانی می گوید

  سلام وقت بخیربازی دارای گرافیک کارتونی بسیار جذاب و تعداد زیادی کارکتر های مختلف که واقعا حس رضایت بخشی به مخاطب میده

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر ممنون از نظر شما دوست عزیز

 4. غلامی می گوید

  سلام بازی مثل بازیه کارتیه که جدید اومده درسته ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله بازی به صورت کارتیه

 5. سمانه می گوید

  سلام چطوری سکه میده؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما با انجام مراحل خواسته شده سکه دریافت خواهید کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.