AD

پیش خریدMortal Kombat 1 نسخه Kollector برای خرید در دسترس است

پیش خریدMortal Kombat 1 نسخه Kollector برای خرید در دسترس است
0 150

پیش خرید Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1  در 18 سپتامبر عرضه می‌شود، اگرچه نسخه بتا آن در آگوست امسال اجرا خواهد شد. شما می‌توانید به نسخه‌های منتخب به زودی دسترسی داشته باشید.

مورتال کمبت 1 در 18 سپتامبر عرضه می‌شود و به دنبال تغییرات اساسی این سریهای نمادین است. استودیوی NetherRealm  بازیکنان را به دنیایی می‌آورد که «نسخه‌های بازسازی‌شده شخصیت‌های نمادین» در آن ارائه شده است و حالت داستانی کاملاً جدیدی دارد. البته بازی مانند همیشه خشن است و اگر هیجان دارید که دوباره به میدان نبرد خونین شیرجه بزنید، از شنیدن این خبر خوشحال خواهید شد که در حاضر پیش‌فروشMortal Kombat 1  قابل انجام است؛ از جمله نسخه جالب  Kollector که به سرعت در حال فروش است.

 Mortal Kombat 1  برای PS5، Xbox سری‌های X|S، PC  و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود. در اینجا به تمام نسخه‌های موجود Mortal Kombat 1 اشاره می‌کنیم که برای برخی خریدها جایزه‌هایی در نظر گرفته شده از جمله دسترسی زودهنگام به بازی.

بونس‌های (جوایز) پیش‌سفارش Mortal Kombat

همه پیش‌فروش‌ها با شخصیت قابل بازی Shang Tsung همراه با دسترسی به نسخه بتا در ماه آگوست ارائه می‌شوند. اگر نسخه پریمیوم یا Kollector را پیش خرید کنید، در 14 سپتامبر نیز به بازی دسترسی خواهید داشت.

نسخه استاندارد Mortal Kombat را 70 دلار پیش خرید کنید.

نسخه استاندارد Mortal Kombat با بازی اصلی و جایزه پیش خرید در نظر گرفته شده، ارائه می‌شود. این ارزان‌ترین راه برای داشتن مبارز است. به این مطلب نیز باید اشاره کنیم که قیمت آن در Switch نیز 70 دلار است که آن را به اولین بازی شخص ثالث تبدیل می‌کند که با این قیمت عرضه شده است. بازیکنان PC می‌توانند با پیش خرید کلید Steam در بازی Green Man از تخفیف زیادی برخوردار شوند.

نسخه پریمیوم Mortal Kombat با قیمت $110

برای دریافت پک کامبت با دسترسی زود هنگام به بازی در 14 سپتامبر و 1,250 Dragon Krystals به سراغ نسخه پریمیوم بازی بروید.

این پک شامل موارد زیر است:

اسکین شخصیت Johnny Cage character skin (جانی کیج)

  Jean-Claude Van Damme (ژان کلود ون دام)

دسترسی سریع به شش شخصیت قابل بازی جدید

پنج جنگنده جدید Kameo

با پیش‌سفارش در بازی Green Man، می‌توانید 20 دلار در نسخه Premium صرفه‌جویی کنید.

نسخه Mortal Kombat Kollector به قیمت $250

با اینکه این قیمت کمی زیاد به نظر می‌آید اما خرید این نسخه به همراه خود پاداش فیزیکی نیز برای شما دارد. در نسخه پریمیوم شما موارد زیر را دریافت می‌کنید:

مجسمه 16.5 اینچی Liu Kang

سه عدد چاپ هنری منحصر به فرد

1450 کریستال دراگون اضافی (درون بازی)

اگر به نسخه Kollector علاقه دارید، در اسرع وقت سفارش دهید. نسخه Kollector فقط برای PS5 و Xbox Series X  در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.