AD

زمان برگزاری شو کیس سونی در پلی استیشن

زمان برگزاری شو کیس سونی در پلی استیشن
0 192

شو کیس سونی

سونی این هفته میزبان یک نمایشگاه پلی استیشن است، پس از رویداد Final Fantasy XVI در آوریل، انتظار می‌رود این آخرین نسخه از ویترین‌های پلی‌استیشن این شرکت باشد. رویدادی به سبک State of Play در طول فصل Not-E3 معمولا حاوی برخی افشاگری‌ها و اعلان‌های مهم است، این رویداد بر روی آینده‌ی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن VR2 سونی تمرکز دارد.

PlayStation Showcase بیش از یک ساعت اجرا خواهد شد و از ساعت 13 PT / 4 PM ET در 24 می آغاز می‌شود. برای تماشای آن می‌توانید از کانال‌های رسمی PlayStation Twitch و YouTube استفاده کنید. نکته مهم این است که سونی چند بازی بزرگ در دست توسعه دارد و پس از عرضه Final Fantasy XVI در 22 ژوئن برای PS5، همه نگاه‌ها به Marvel’s Spider-Man 2 از Insomniac خواهد بود. شایعه شده است که Spider-Man 2 برای عرضه در ماه سپتامبر آماده می‌شود و PlayStation Showcase احتمالا بهترین رویدادی خواهد بود که در آن می‌توان تاریخ انتشار رسمی این بازی را اعلام کرد.

فراتر از Insomniac، Naughty Dog هم با بازی چندنفره The Last of Us دنیای پسا آخرالزمانی خود را گسترش می‌دهد، Guerrilla Games با یک بازی Horizon چند نفره وارد این فضا خواهد شد. سونی همچنین تایید کرده است که محتوای شخص ثالث و چندین بازی از شرکای مستقل خود نمایش داده خواهد شد. Mortal Kombat 1 در ماه سپتامبر عرضه می‌شود و با توجه به اینکه سونی خود را به عنوان مرکزی برای طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای قرار می‌دهد، PlayStation Showcase یکی دیگر از مکان‌های عالی برای اولین نگاه به گیم‌پلی بازی NetherRealm محسوب می‌شود.

در نهایت، سونی فضایی برای ارائه به‌روزرسانی‌های خود در مورد اینکه کدام یک از بازی‌هایش بعدا برای رایانه شخصی عرضه می‌شوند، فراهم کرده است. طرفداران همچنین سال‌ها امیدوار بودند که یک پورت رایانه شخصی Bloodborne را ببینند، اگرچه هیچ نشانه‌ای از این اتفاق وجود ندارد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.