AD

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله

0 924

در سال های اخیر هوش مصنوعی پیشرفت های چشمگیری داشته است. یکی از کاربردهای مهم ابزار هوش مصنوعی استفاده از آن جهت نوشتن جملات معنادار و قابل فهم است. در ادامه همراه ما باشید تا ۵ تا از بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله را به شما معرفی کنیم. با استفاده از این فناوری می توانید مقاله های بهینه شده و با کیفیت را در مدت زمان کوتاهی تولید کنید.

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله کدام است؟

هوش مصنوعی به سرعت در حال پیشرفت است و همه روزه فناوری های جدیدتر و بهتری از آن معرفی می شود. ابزارهای هوش مصنوعی به شما کمک خواهند کرد تا نوآوری و بهره وری خود برای نوشتن مقاله را افزایش دهید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

ابزارهای هوش مصنوعی برنامه های نرم افزاری می باشند که بر  پایه هوش مصنوعی طراحی شده اند. این ابزارها به افراد کمک می‌ کنند تا کارهای خود را به آسانی مدیریت کنند. هدف از طراحی این ابزارها صرفه جویی و بهره وری بیشتر در وقت و هزینه است. در این مقاله قصد داریم به بررسی بیشتر ابزارهای هوش مصنوعی بپردازیم و با نحوه کار و مزایای آن ها آشنا شویم‌. همراه ما باشید.

 

GPT-3

هوش-مصنوعی-GPT-3

GPT-3  یکی از ابزارهای قدرتمند پردازش زبان طبیعی و از فناوری ها ارایه شده توسط شرکت OpenAI است. این فناوری با دارا بودن ۱۷۶ میلیارد پارامتر در ارزیابی پردازش زبان طبیعی برتری بالایی نسبت به مدل های هم رده ی خود دارد. GPT-3 با بهره بری از الگوریتم های از قبل آموزش دیده به تولید متن های مورد نیاز شما می پردازد. اگر از آن سوالی بپرسید مفید ترین و کامل ترین پاسخ را به شما ارائه خواهد داد.

GPT-3‌ را می توان بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله و بزرگ ترین شبکه عصبی ساخت بشر دانست. این تکنولوژی قادر است به نوشتن مقاله های طولانی شما بپردازد، همچنین می تواند عمل ترجمه و خلاصه کردن متون طولانی را به خوبی انجام دهد. تکنولوژی GPT-3 همچنین قادر است به نکات مهم متن را یادداشت برداری کند و به ساخت کد های کامپیوتری بپردازد.

 

Jarvis.ai

هوش-مصنوعی-javris

Jarvis یکی از پلتفرم های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی می باشد که جهت تولید محتوا استفاده می شود. این مدل برای افرادی که در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند بسیار مفید است زیرا در عرض چند دقیقه محتوایی یونیک و با کیفیت را در اختیار کاربر قرار می دهد. از این پلتفرم می توان در تولید محتوای وبلاگ ها، تبلیغات و رسانه های اجتماعی و بسیاری از موارد دیگر استفاده کرد.

Jarvis برای افرادی که نیاز به تولید محتوای زیادی در روز دارند بسیار کاربردی است. به این ترتیب دیگر نیازی نیست ساعت های طولانی را صرف نوشتن مقاله ها کنید و می توانید خیلی راحت به کمک این پلتفرم محتوایی با کیفیت را دریافت کنید‌.

همچنین پلتفرم Jarvis قادر است مقاله هایی به زبان های دیگر تولید کند، این پلتفرم کلمات کلیدی و مترادف آن را به کاربران پیشنهاد می دهد تا بتوانند به راحتی محتواهای برای موتورهای جستجوگر بهینه کنند. از ویژگی های منحصر به فرد Jarvis.ai تولید محتوای جذاب بر اساس نیاز کاربران است. اگر قصد دارید این پلتفرم یک پست وبلاگی خاص را برای شما تولید کند نیاز است اطلاعات اولیه ای در مورد موضوع مورد نظر به Jarvis.ai  ارائه دهید. پس از آن Jarvis.ai مقاله شما را در عرض چند دقیقه آماده و به شما تحویل می دهد.

 

Boo.ai

هوش-مصنوعی-مقاله-نویس-Boo

 Boo.aiرا نیز می توان جزو بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله نام برد، Boo.ai یک شرکت نوپا است که در حوزه تکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی فعالیت دارد‌. دفتر مرکزی این شرکت در سال ۲۰۱۸ در شهر لندن تأسیس شد. این شرکت در مدت زمان کوتاهی در حوزه هوش مصنوعی شهرت یافت و به عنوان یکی از رهبران این حوزه شناخته شد.

ربات Boo.ai راه حل هایی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می دهد. این فناوری می تواند تحولی در کسب و کارهای اینترنتی فراهم آورد و کارایی و سودآوری از اینترنت را افزایش دهد.

از ویژگی های منحصر به فرد Boo.ai می توان به توانایی فوق العاده آن در درک زبان طبیعی اشاره کرد‌. بدین معنا که کاربران می توانند با زبان عادی با چت بات ارتباط برقرار کنند. به این صورت دیگر مجبور نیستید از کلمات کلیدی خاص استفاده کنند.

 QuillBot

هوش-مصنوعی-تولید-محتوا-QuillBot

پلتفرم QuillBot به شما کمک خواهد تا به راحتی طیف وسیعی از وظایف خود مانند مقاله نویسی، بازنویسی، ترجمه و خلاصه کردن را انجام دهید. ابزار QuillBot مبتنی بر الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی جهت تجزیه و تحلیل متون است. این پلتفرم به شما کمک می کند در مدت زمانی کوتاه مقاله هایی با کیفیت بالا تولید کنید که عاری از غلط املایی و سرقت ادبی باشند.

از ویژگی های منحصر به فرد QuillBot می توان به قابلیت آن در بازنویسی متون اشاره کرد. این بازنویسی به گونه ای انجام می شود که کیفیت و مفهوم اصلی متن حفظ شود. شما می توانید بدون این که ساعت های زیادی را صرف بازنویسی متون کنید به راحتی از QuillBot استفاده کنید و وظایف خود را انجام دهید.

کاربران می توانند لحن و مدل نوشتار خویش را گزینش کنند. این پلتفرم نظارت های گرامری و املای توسعه یافته ای را ارائه می‌ دهد که تشخیص و تصحیح خطاها در نوشتار شما را سهل و آسان می نماید.

 

Bertha.AI

هوش-مصنوعی-Bertha

چنانچه به ‌دنبال یک دستیار تایپ هوش مصنوعی هستید که به صورت خاص برای وردپرس ایجاد شده باشد، Bertha چاره شما می باشد. با دانلود افزونه Bertha می توانید به صورت مستقیم از این پلتفرم در داشبورد وردپرس استفاده نماييد. Bertha.AI جزو بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله است و این قابلیت را دارد با بیش از ۲۰ زبان برای شما مقاله تولید کند و متون شما را بازنویسی کند.

جهت نوشتن انواع مقاله های بهینه شده برای سئو، پست وبلاگ، بازنویسی و دیگر موارد استفاده Bertha.AI بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

مزایای استفاده از بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله چیست؟

استفاده از ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله مزایای فراوانی برای افراد فعال در این حوزه دارد. در ادامه لیستی از مزایای بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله را برای شما بیان می کنیم.

  • ·         سرعت بالای تولید
  • ابزار هوش مصنوعی با سرعت بالایی مقاله هایی بهینه شده را به شما ارائه می دهد. سختی و آسانی موضوعات برای ابزار هوش مصنوعی مهم نیست و قادر است برای هر موضوعی به شما پاسخ دهد.
  • ·         مقرون به صرفه
  • با خرید یک اشتراک مقرون به صرفه در ابزارهای هوش مصنوعی می توانید تعداد فراوانی مقاله دریافت کنید. هزینه این اشتراک برای ابزارهای هوش مصنوعی معمولا کمتر از ۱۰۰ دلار می باشد. این هزینه برای استارتاپ های کوچک یک شروع خوب و مقرون به صرفه است.
  • ·         سئوی بهتر
  • یکی از مزایای مهم استفاده از بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله، قابلیت های مرتبط با سئو است. هوش مصنوعی از مقاله های بهینه شده برای سئو بهره می گیرد تا به تحلیل عنوان مورد نظر شما بپردازد. ابزار هوش مصنوعی به شما کمک خواهد کرد تا به صورت کامل با سئو آشنا شوید.

 

کلام آخر

امروزه به‌ دلیل‌ رشد و گسترش مداوم فناوری، پلتفرم های مبتنی بر هوش مصنوعی زیادی جهت مقاله نویسی و بازنویسی متون ایجاد شده است. از این رو تلاش کردیم لیستی از بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله را به شما معرفی کنیم، تا با استفاده از این پلتفرم ها وظایف خود را به سرعت انجام دهید و در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی مقاله با کیفیت تولید کنید. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.