AD

بازی Enshrouded سبک بقا RPG در ژانویه عرضه می‌شود.

بازی Enshrouded سبک بقا RPG در ژانویه عرضه می‌شود.
0 403

اوایل امسال، پیش‌نمایش بازی Enshrouded، یک RPG اکشن بقا از Keen Games، توسعه‌دهنده Portal Knights را مشاهده کردیم. پس از رونمایی در ماه می Keen Games یک دمو از Enshrouded را به عنوان بخشی از Steam Next Fest منتشر کرد و به بازیکنان این فرصت را داد تا آن را امتحان کنند. در حال حاضر، استودیو سازنده اعلام کرده است که Enshrouded سال آینده در دسترس خواهد بود.همچنین شاید علاقه مند به آشنایی با بهترین بازی های RPG باشید.

Enshrouded در 24 ژانویه 2024 به دسترسی زودهنگام بر روی PC می رسد. Keen Games می گوید این یک لحظه بزرگ برای تیم است زیرا Enshrouded اولین بازی self-published آن در طول عمر تقریباً 20 ساله خود است و با اشاره به اینکه این نسخه دسترسی زودهنگام کمی دیرتر از برنامه ریزی اولیه عرضه می شود.

اگر از گیمرهای بازی های موبایل هستید می‌توانید بهترین بازی‌های RPG برای iPhone و iPad را در این مطلب مشاهده کنید.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: علت دیرتر بودن تاریخ انتشار به این دلیل است که برای تیم مهم بود که موفقیت چشمگیر دمو ارائه شده را با راه اندازی دسترسی زودهنگام با کیفیت بالا به ارمغان آورد.

طبق گفته  Keen GamesبازیEnshrouded  پربازیکن ترین دموی Steam Next Fest و همچنین دارای بیشترین علاقه مندی و همچنین دمویی با “فعال ترین کاربران روزانه” بود.

Enshrouded از تاریخ 24 ژانویه 2024 به‌صورت Early Access بر روی رایانه شخصی از طریق Steam عرضه می‌شود و عرضه کامل آن و عرضه کنسول برای آینده برنامه‌ریزی شده است.

 

video
play-sharp-fill
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.