AD

ریمیک Resident Evil 4 برای اپل در ماه دسامبر عرضه می‌شود

ریمیک Resident Evil 4 برای اپل
0 344

در رویداد keynote اپل در سپتامبر گذشته، همه انتظار داشتند که این شرکت آیفون جدید را معرفی کند، اما هیچ کس انتظار نداشت آنها اعلام کنند که چندین بازی Resident Evil برای این دستگاه عرضه خواهد شد. Resident Evil Village هفته گذشته وارد اپ استور شد و امروز Capcom اطلاع داده است که ریمیک Resident Evil 4 برای اپل در تاریخ 20 دسامبر در این پلتفرم عرضه می‌شود.

همچنین شاید تمایل به مشاهده تریلر گیم پلی بسته الحاقی Resident Evil 4 Separate Ways داشته باشید.

با این حال، این بازی برای همه دارندگان آیفون در دسترس نخواهد بود. Resident Evil 4 Remake فقط در iPhone 15 Pro و Pro Max در دسترس خواهد بود، به این معنی که برای انجام این بازی باید جدیدترین محصول را خریداری کنید. گفته می‌شود، این بازی روی آی‌پد و مک با تراشه M1 یا نسخه‌های جدیدتر نیز در دسترس خواهد بود. اگر از طرفداران سرسخت اپل هستید و چندین محصول سازگار با RE4 Remake دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید این بازی همچنین از قابلیت cross-progression بین دستگاه‌های اپل پشتیبانی می‌کند.

اگر از طرفداران گوشی های اپل یا گوگل پیکسل هستید حتما مطلب تست سرعت آیفون ۱۵ پرو مکس در مقابل گوگل پیکسل ۸ پرو را بخوانید و ببینید.

این بازی در حال حاضر برای پیش‌خرید در اپ استور در دسترس است، اما بازیکنان می‌توانند قبل از خرید کامل، بازی را به صورت رایگان شروع کنند. DLC اخیراً منتشر شده با نام Separate Ways نیز در کنار این بازی عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.