AD

چت بات یوتیوب زیر ویدیوهای منتخب

چت بات یوتیوب زیر ویدیوهای منتخب
0 2,387

چت بات یوتیوب زیر ویدیوهای منتخب ظاهر می شود. یوتیوب فعلا به طور آزمایشی این چت بات را فعال می‌کند.

آخرین آزمایش‌های هوش مصنوعی یوتیوب شامل یک چت بات جدید است که برای ارائه اطلاعات بیشتر درباره ویدیویی که در حال تماشای آن هستید، طراحی شده است. این ابزار مکالمه هوش مصنوعی، با هدف پاسخگویی به سوالات شما در مورد یک ویدیو است و همچنین می تواند محتوای مرتبط را توصیه کند. این ویژگی آزمایشی در کنار ابزار هوش مصنوعی دیگری اعلام شده است که هدف آن سازماندهی نظرات در مورد یک ویدئو در موضوعات جداگانه است.

همچنین اگر به دنبال روشی برای دانلود از یوتیوب هستید با بهترین ربات‌های دانلود از یوتیوب در تلگرام می توانید در این مقاله آشنا شوید.

هر دو این قابلیت ها به عنوان بخشی از فشار گسترده‌تر گوگل برای یکپارچه‌سازی هوش مصنوعی در سرویس‌های خود از جمله جستجو، جی‌میل و مجموعه بهره‌وری اداری آن ارائه می‌شوند. به طور خاص در یوتیوب قبلاً دیده‌ایم که این شرکت مجموعه‌ای از ویژگی‌های هوش مصنوعی را برای سازندگان ویدیو اعلام کرده است مانند پس‌زمینه‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی برای Shorts، ویژگی دوبله هوش مصنوعی برای ترجمه ویدیوها به زبان‌های دیگر و موضوعات ویدیویی و پیشنهادات صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی. همچنین گزارش شده است که بر روی یک ابزار هوش مصنوعی کار می کند که به کاربران اجازه می دهد آهنگ های خود را به سبک موسیقی دانان مشهور بسازند.

یوتیوب تاکید می کند که هر دو قابلیت جدید هوش مصنوعی در حال حاضر تنها به عنوان بخشی از آزمایشات به صورت محدود در دسترس هستند. با توجه به صفحه پشتیبانی آن، ابزار مکالمه هوش مصنوعی تنها به زبان انگلیسی، در ویدیوهای منتخب، در دستگاه‌های Android و مشترکین Premium در ایالات متحده بالای 18 سال در دسترس است.

هوش مصنوعی یوتیوب
تصویری از نظرات یک ویدیو، که توسط هوش مصنوعی خلاصه شده است

این پلتفرم ویدیویی قبلاً اعلام کرده بود که در ماه جولای در حال آزمایش با استفاده از هوش مصنوعی برای تولید خودکار خلاصه ویدیوها است. اما به نظر می‌رسد که ابزار جدید از نظر دامنه گسترده‌تر باشند و نه تنها خلاصه‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی، بلکه پاسخ‌هایی به سؤالات خاص و همچنین اطلاعاتی در مورد ویدیوها فراتر از آنچه در حال حاضر تماشا می‌کنید، ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.